Results 1 to 2 of 2

Oyun yetkililerine...

oyun yetkililerinin oyunu berbat etme cabasini ayakta alkisliyorum ilk olarak 3 yeni server getirip canli olan tek Server destani bitirdiler sonraki güncellemelerle yeni serverde oynayan oyunculari biktirdilar oyunda pk olayi can cekisiyor farm olayi tamamen bitmistir benim warriorum 83 reb 5 %100 +80 yan carlarim var bu oyunda en az 6 kere car dizmisim oyuna dünya kadar para vermisim gerek kopazar gerek nttgameden yüklemelerim olmustur ama is öyle bir hale geldiki oyunu oynayamiyoruz farmi bitirdiniz adamlar bir silaha 40 bin lira verip alip gelip aoc slotuna yerlesiyor herkesi aoca mahkum ettiniz kimse oyun ici para kasamiyor dc premium aliyoruz dc premiumdan hic bir yara görmüyoruz oyunu oynamak icin sürekli para yüklemek zorundayiz son güncellemede undy sc gitti red pot gitti warrioru 80 lvl kurian kesiyor zaten mage desen oda kaca kaca kesiyor okucda öyle undy sc silindi simdi birde asaslar rahat sekilde keser oldu karakteri cöp ettiniz benim id deki carlari ringe alip sitede satabilirdim ama yapmadim hepsi duruyor oldugu gibi bu oyundan iyice tiksindim benim id ye dilerseniz süresiz ban atabilirsiniz zerre kadar umursamiyorum artik hakkilizi savunabilecegimiz bir ortam olmadigi gibi muhatap olabilecegimiz hic kimse yok benim bu oyuna yatiedigim para bana koymaz ama sizin bu politikaniz yüzünden ben bir daha oynamam sizde benden bir kurus kazanamazsiniz dün gece oyunda itemlerimin hepsini yaktim ve alt f4 cektim bu size oyuncularin ne halde oldugu acisindan birsey ifade edermi bilmem ama sizin yapacaginiz sey artik oyunu gercekten oynayanlari kazanmaya calismak herseyi paraya yüklemeyin bu derece ac olmayin player kazanin playlerlere kolaylik saglayin makroculari yayina alip makroyu ellememekle olmuyor bu isler. Dedigim gibi itemleri yaktim ama id de carlarim duruyor dilediginiz kadar ban atabilirsiniz zerre kadar umurumda olmaz cünkü bu oyundan tiksindirdiniz..

Sorma cash çekersen kralsin. Ayrica artik dürüst olsunlar switch pre özelliklerinin yanina % 100 banlanmama teminati ile diğer oyuncalara küfür serbestisi diye de yazabilirler. Bu saatten sonra cheat report a zerre güvenim yok eskiden çok güvenirdim gereğini yaparlardi ama orasida bitti