Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30

Nedir bu TPT-X banlar. İnsanlar bu kadar itiraz ediyor.

....................................
    Last edited by OxydanceKO; 03-11-2019 at 12:34 PM.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Senin gibiler akıllanacakta oyun daha güzel bir hal alacak diyorum ama şu yazdıklarınızı görüyorumya inşallah diğer macro kullananlarda senin gibi sonlari olur.

Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Senin gibiler akıllanacakta oyun daha güzel bir hal alacak diyorum ama şu yazdıklarınızı görüyorumya inşallah diğer macro kullananlarda senin gibi sonlari olur.
    Kardeşim bak ben suç işlemedim demiyorum. Yanlışımı kabul ediyorum. Ama oyunun ban politikasında ne diyor. Makro 4 sefere kadar hapistir. 5. ye süresiz ban yersin diyor.

Ben de daha seri kesebilmek için makro kullanmadım. Genie ile legal olarak kestiğim slota makrocular ks ye gelince bende açmak zorunda kaldım. Adamlar genie ile ks atsalar yine açmazdım.

Bunu yaparken cezasının olduğunu bilmiyormuydum peki. Elbette biliyordum yakalanıp hapse girmeyi. Belki 1 hafta ban cezası almayı göze alarak yaptım zaten. Ama 2-3 saat Makroyla atak yaptım diye 2000 TL den fazla para koyduğum hesabın TPT-X yemesi nedir.

TPT denmesi bi kere yanlış. Makro dan ban yazsa içim yanmaz. TPT demek Koxp Demek. Ben koxp kullanmadımki. İtirazım ona. İspat yazsın bana. Desinki senin bilgisayarında şu programı tespit ettik. Bi daha bişey demeyecem.

Senior Member
    Quote Originally Posted by OxydanceKO View Post
    Kardeşim bak ben suç işlemedim demiyorum. Yanlışımı kabul ediyorum. Ama oyunun ban politikasında ne diyor. Makro 4 sefere kadar hapistir. 5. ye süresiz ban yersin diyor.
    Okursan tüm o maddelerin altında bu cezaların arttırılabileceği de yazıyor. İşinize gelen kısmını okumaktan vazgeçin. Banlanman iyi olmuş. Banlanmaların artması caydırıcı olacaktır.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Kullandığınız illegal programın makro ile yakından ve uzaktan alakası yoktur.

"E*aSa**r" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın "Downloads" klasöründe yer alan ve adını "a*t-*" olarak değiştirdiğiniz klasörün içerisindeki "lo****er.exe" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır. Devam etmeniz halinde ise legal bile olsanız, oyunumuza girişleriniz kapatılacaktır.

Registered Users
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

"E*aSa**r" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın "Downloads" klasöründe yer alan ve adını "a*t-*" olarak değiştirdiğiniz klasörün içerisindeki "lo****er.exe" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır. Devam etmeniz halinde ise legal bile olsanız, oyunumuza girişleriniz kapatılacaktır.

Junior Member
    Milletimiz ne ara bu kadar yüzsüz oldu anlamak mümkün değil.Kafaların tek çalıştığı yer çakallık.Başka da bir olayımız yok.Herkes çakal herkes tuttuğunu koparıyor.Çakallıkla zekiliği birbirine karıştıran bir milletiz.Çakallık yapınca kendini zeki sanıyor insanımız.Bunu yaparken de hiç utanmıyorlar.Şurada oyun oynuyoruz ya neden hile kullanırsın? onu da geçtim madem bir halt yedin nasıl olur da buraya gelip ağlarsın?hiç mi utanmanız yok.Zaten genel sohbet demişsiniz ama burası bildiğin ağlama duvarı.Açılan konuların yarısı ağlayan koxper ve makrocuların.

Senior Member iVibe's Avatar
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Senior Member
    Quote Originally Posted by OxydanceKO View Post
    NTTGame.
    Yaklaşık 3 hafta önce diğer hesabımda TPT-X ban yemiş ve o kadar attığım ticket'a karşılık olarak aldığım cevap hesabımın siteye girişinin dahi engellenmiş olmasıdır.

Bu kadar mağdur insan adına soruyorum. Ya bu insanlarının banlanma nedenlerini tek tek karakter isimleriyle birlikte şu kadar adamı banladık diye açtığınız konunun altına yazın herkes görsün. Yada bu kadar insanı mağdur etmekten vazgeçin. Ben delil istiyorum kardeşim. Ben mouse makrosunun hapse girme riskini göze alarak kullandım ama oyunda olmadığım bir vakitte TPT-X ban yediğimi gördüm.

Server : Sirius
    Nick : EraSafir

Siteye girişimi kapatmasanız ticket numarasını da verirdim ama siteye girişim kapalı olduğu için suppot'a ulaşamıyorum.

Sadece benim değil Herkesin tek tek neden banlandığını delilleri ile açıklayın. Hemde hile kullananlar ifşa olsun hadi bakalım.

Ben delil bekliyorum. İfşa edin beni. Bozun burada. Hilecidir bu deyin. Bu yüzden ban yedi deyin delillendirin bekliyorum.

Konuyu güncel tutalım arkadaşlar.

EDİT: Konunuzu editlemeyin herkes görsün.
    Youtube 'da atc olarak bilinen farenin tanıttığı program makro değil koxptur bu yüzden sınırsız yemişsin.