Results 1 to 6 of 6
    Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus

CR deki konumu silmişsiniz reportladığım kişi online?

Reportladıpım kişi online hala diğer çarlarıda oyunda ne yaptınız ne karar verdiniz göremedim çok merak ediyorum %100 illegal olan bir kişi halen daha nasıl oyunda olabiliyor torpillimi bu arkadaşlar?

Senior Member
    Report ettiğinde bu zamana ne kadar süre geçti?

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Report ettiğinde bu zamana ne kadar süre geçti?
    Aynı kişilere 2 konu açtım 1 hafta geçmişti çok geç bakyıorlar.

Artık konuların "Gerekli incelemeler yapılacaktır" denilip arşive kaldırılmamalı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    Aynı kişilere 2 konu açtım 1 hafta geçmişti çok geç bakyıorlar.
    Ben bu kadar sakin olmazdım.O kadar zaman geçmiş hala oyunda ise biz boşuna premium filan alıyoruz.

Demek ki kimse görevini yapmıyor.

Son Açılan şu kadar kişi ban yedi konuları sadece görüntü den ibaret mi?

Ben artık bu ban yiyen hilecilerin oyun içindeki nicklerin paylaşılmasını istiyorum.Zindan gönderilen kişileri bile oyun içindeki nickleri paylaşılmıyor.İleride ring alsak aldığımız kişinin zindan a gittiği yazmıyor ringlere ya böyle bir özellik getirilmesi gerekiyor yada ban yiyen ve zindan'a gönderilenlerin nicklerin paylaşılması gerekiyor.

Yoksa her türlü biz mağdur olmaktayız.

Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Ben bu kadar sakin olmazdım.O kadar zaman geçmiş hala oyunda ise biz boşuna premium filan alıyoruz.

Demek ki kimse görevini yapmıyor.

Son Açılan şu kadar kişi ban yedi konuları sadece görüntü den ibaret mi?

Ben artık bu ban yiyen hilecilerin oyun içindeki nicklerin paylaşılmasını istiyorum.Zindan gönderilen kişileri bile oyun içindeki nickleri paylaşılmıyor.İleride ring alsak aldığımız kişinin zindan a gittiği yazmıyor ringlere ya böyle bir özellik getirilmesi gerekiyor yada ban yiyen ve zindan'a gönderilenlerin nicklerin paylaşılması gerekiyor.

Yoksa her türlü biz mağdur olmaktayız.
    ya oyunu oynayan 999999999 kişi var 130 kişi banlanmış. Sence hile kullanan kişi gerçekten bu kadar azmı. Sadece chaos ta kullanan adam bunların 10 katıdır. Bide bu bütün serverlar genelinde bu kadar düşün yani ne kadar ilgileniyorlar oyunla.