Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

Question Eski sunuculara Silver mythril fragment eklenecek mi?

Soru başlıkta ki gibidir, eski sunuculara takı veren quest görevi eklenecek mi?
    istenen fragment sayısı azaltılıp +7 eklendi fakat silver fragment hala gelmedi bunun bir sebebi var mı yoksa "bekleniyor, gelecek" mi?

@khenarth @eryudes @patheoz

açıkcası yeni sunuculara bu görevin geldiği gün benim de aklıma bu geldi , arkadaşlar günlük görevlerden armor ve takı yaptıktan sonra biz paramızı neye harcayacağız bu oyunda düşündünüz mü sadece silah için mi para biriktiricez? Oyun o şekilde basit tek düze olur gelmemesi taraftarıyım çok uzunca bir süre zira verdiği takılar alalade takılar degil diye duydum +1 felan yapılcak basit olur her şey zevki kalmaz

Senior Member
    Quote Originally Posted by ata_LNAETbt3 View Post
    açıkcası yeni sunuculara bu görevin geldiği gün benim de aklıma bu geldi , arkadaşlar günlük görevlerden armor ve takı yaptıktan sonra biz paramızı neye harcayacağız bu oyunda düşündünüz mü sadece silah için mi para biriktiricez? Oyun o şekilde basit tek düze olur gelmemesi taraftarıyım çok uzunca bir süre zira verdiği takılar alalade takılar degil diye duydum +1 felan yapılcak basit olur her şey zevki kalmaz
    eski sunucularda çok fark yaratmaz kanımca çünkü itemli kankalarda pontus rof draki sos iron set gibi takılar var, hemde +2 +3. +1 Rol eme Roc gibi takıların denge bozma ihtimali pek yok gibi.