Results 1 to 6 of 6

Genie altı makrocular hakkında

Selamlar,

CR' a attığım genie altı makro bildirimlerinde bariz videoda belli olmasına rağmen araştırılacak diye geri dönüldü. Tamam. Şu an bu konuyu açarken bildirdiğim adam halen aynı slotta genie altından makro açıp benim hakkımı yiyor. Ben bu adamı sürekli mob çekip yatıracağım. Eğer bundan dolayı da banlanırsam başka bir şey demeyeceğim. Şu konuya bir mod. gelsin desin ki senin yaptığın luring olur ceza yersin.

İyi forumlar.

Member
    Nickname
    HuqoHeninq
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    CR ' ye videoyu nasıl atıcam kardeşim 1 tane macrocu 2 koxper video aldım atamıyorum

Quote Originally Posted by huqoo93 View Post
    CR ' ye videoyu nasıl atıcam kardeşim 1 tane macrocu 2 koxper video aldım atamıyorum
    önce videosunu youtube hesabına yukle linklerı ayır köşeye sonra alttakı gibi

FORUMA GİR İNGLİZCE BÖLÜMDEN CHEAT REPORT BÖÜLÜMÜNE ACICAN KONUYU

BAŞLIGINA GUNUN TARİHİ İLE BAŞLA BUGUN MESALA 11.03.2019 hile FARM hile BDW hile CHAOS hile VS VS

SERVER

CRİME (SUÇU)

KARAKTER (NİCK)

KISA NOT SANA KALMIŞ BURAYADA NE YAPTINI YAZ

KANITLAR

Cheat Reports Kullanımı
    Last edited by SkCLucky; 03-11-2019 at 11:05 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by buddymagic_57 View Post
    Selamlar,

CR' a attığım genie altı makro bildirimlerinde bariz videoda belli olmasına rağmen araştırılacak diye geri dönüldü. Tamam. Şu an bu konuyu açarken bildirdiğim adam halen aynı slotta genie altından makro açıp benim hakkımı yiyor. Ben bu adamı sürekli mob çekip yatıracağım. Eğer bundan dolayı da banlanırsam başka bir şey demeyeceğim. Şu konuya bir mod. gelsin desin ki senin yaptığın luring olur ceza yersin.

İyi forumlar.
    Merhaba,

Araya hafta sonunun girmesinden dolayı bir yoğunluk mevcut fakat son hız raporlara bakılıp gerekli işlemler uygulanıyor. Sizin raporunuza da inceleme yapılacağı yazılmış, gerekli inceleme mutlaka yapılacaktır.

Siz yaratık çekerek haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Yaptığınız bir eylem bir suç niteliğinde ve ceza almanıza sebep olabilir.

Bilginize.

Banned
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Araya hafta sonunun girmesinden dolayı bir yoğunluk mevcut fakat son hız raporlara bakılıp gerekli işlemler uygulanıyor. Sizin raporunuza da inceleme yapılacağı yazılmış, gerekli inceleme mutlaka yapılacaktır.

Siz yaratık çekerek haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Yaptığınız bir eylem bir suç niteliğinde ve ceza almanıza sebep olabilir.

Bilginize.
    Sorun inceleme yapılacaktır denilip arşive alınması reportlayan kişinin sonucu görememesi.

Reportlar inceleme sonuçlanana kadar arşive kaldırılmayıp oyuncular sonucu görebilmelidir.

Ben inceleme yapılıp yapılmadığını kanıtını istiyorum.

Yetkililer kanıt sununuz yoksa forum hesabını banlayacağım diyorya ispat göstermezse inceleme sonucunu oyuncular farklı düşebilir.
    Last edited by 4ntikor; 03-11-2019 at 11:27 AM.

Member
    Nickname
    HuqoHeninq
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 01_DeLy_TR View Post
    önce videosunu youtube hesabına yukle linklerı ayır köşeye sonra alttakı gibi

FORUMA GİR İNGLİZCE BÖLÜMDEN CHEAT REPORT BÖÜLÜMÜNE ACICAN KONUYU

BAŞLIGINA GUNUN TARİHİ İLE BAŞLA BUGUN MESALA 11.03.2019 hile FARM hile BDW hile CHAOS hile VS VS

SERVER

CRİME (SUÇU)

KARAKTER (NİCK)

KISA NOT SANA KALMIŞ BURAYADA NE YAPTINI YAZ

KANITLAR

Cheat Reports Kullanımı
    Teşekkür ederim çok sağol