Results 1 to 5 of 5

Arrow HighHopes - KARUS- Clan tanıtım ve kral adaylığı hakkında

Herkese merhaba, Ben RASCOLN Halil.

2016 senesinde Steamko adonis şubat ayında 5 kişi ile başlayan ailemiz onepunch ve rayleigh clanları ile adoniste oynayarak güzel dostluklar kurmuştur.

Aramızda avukattan doktora mühendisten subayına kadar bir yerlere gelebilmiş mütevazi insanlar mevcut. Serverin ilk gününden bu yana hem exp slotlarında hem farm slotlarında savaşlarda ve czde kendimizi aktif olarak göstererek bir yerlere geldik her zaman polemikten uzak durduk. Hedefimiz ALTAR serverinde KARUS IRKINI her halde ve her anda taşıyıp ırkımızın bir yerlere gelmesini sağlamak. Oyun içerisinde karşılıklı saygı ve güvene çok dikkat ederiz. Hırsımız yok değil ama bizim için önemli olan hepimizin bir olması ve oyunun tüm maplerinde clanımızı en güzel şekilde temsil etmek.

Malumunuz karus ırkında ciddi bir düzensizlik söz konusu. Bunun için elimizi taşın altına koyuyor;

Öncelikle 80 level olup ben şimdi ne yapacağım ? diyen oyunculara yardımcı olmak yol göstermek,
    Serveri domine etmeye çalışıp tekel haline gelmeye çalışan herkese karşı sonuna kadar mücadele etmek,
    Özellikle exp slotlarında düzenli olarak kimseyi mağdur etmeden servera yeni başlayan karuslar için partyler kurmak,
    Günlük düzenli olarak exp görevlerini yapmak,
    Krallık kasasında biriken parayı oyuncuların aktif olduğu akşam saatleri ve haftasonu VİDEO KAYDI YAPILARAK VE ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE olarak soru cevap, lufersonda adam bulmak, pm eventleri, savaşlarda warder keeper kesen oyunculara vererek karus ırkıyla paylaşmak,
    Oyun içerisinde meydana gelebilecek bir sorunda, partyler ve oyuncular arası münakaşada ve muhtemel problemlerde etkin rol oynayıp ırkımızın beraberliğini serverimizin huzurunu sağlamak için bu krallık seçimlerinde adaylığımızı koyuyoruz.

Aday olan tüm adaylara başarılar diler, desteklerinizi bekleriz.

HighHopes ailesi.

Her türlü soru ve yardım için;

RASCOLN- Leader
    TheSpooksAnarchy- Asistan Leader
    AnarchyD- Asistan Leader
    Schwity- Asistan Leader

We reached the dizzy heights of that dreamed of world.
    Last edited by Red_zMYDQPys; 03-11-2019 at 01:38 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Basarilar HighHopes Clani

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Basarilar Dileriklm

Member housteanss1's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Başarilar Dilerim.

Junior Member
    Guzel bir aciklama, güzel düşünce. Tercihimi sizden yana kullanmami sağladı.