Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Unhappy Oyun yeni bilgisayarımda aşırı derecede kasıyor yardım lütfen

arkadaşlar yeni almış olduğum bilgisayarda Knight oynayamıyorum aşırı derecede kasıyor. lütfen yardım edermisiniz aynı problemi yasayan varsa işin içinden çıkamıyorum.

bütün driverlarım güncel windowsum güncel, çözünürlüğü soran olursa oyun suanda 1920x1080 modda ve ne oyun içinden nede başka yerden değişmiyor.

sistem özellikleri
    nvidia gtx 1050 ti
    i7 8750H
    16 GB ram
    480 ssd

bilgisayar monster arkadaşlar. lütfen bilgisi olan varsa..

kardeşim win 7 dene ben en iyi verimi win 7 de alıyorum. ama ayar varsa da bilen yazsın tabi

başka bir çözümü olmalı ya ben bulamıyorum ama olmalı sanki win 10 a o kadar lians parası verdim simdi win 7 de oynamak istemyorum o yüzden

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Nvidia denetim masasına gir
    3D ayarları / görüntü ayarlarını önayarla yap / benim tercihlerimi kullan ve şunlara önem ver kısmını işaretledikten sonar eğer kalite kısmındaysa onu performans yapabilirsin

önermem ama deneyebilirsin
    win10 virüs ve tehdit koruma ayarlarından "gerçek zamanlı koruma" "bulut tabanlı koruma" ve "örnek gönderimini" kapatabilirsin

aynen uyguladım ama işe yaramadı hocam sonuç suan aynı :S

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    yanlış hatırlamıyorsam ssd lerde windows 10 8 vista bişey silmiyor sen silindi sanıyorsun depolama yapıyor oda ssd de yer kaplıyor ramler zorlansa hdd yer kullanır. bilmem anlatabildim mi
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

bilgisayar yeni kardeşim henüz sadece ko yüklü adam akıllı, yani bunun sdd ile ilgisini kuramadım varsada çözümünü biliyorsan yardımcı olabilirmisin oyunu oynayamıcagım derecede kasıyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    gizli dosyaları görünür yap windows prefect içinde ne var ne yok sil+yerel d c *kullanıcılar*kullanıcı adı*appdata*local*tempin içini sil
    dikkatli ol pek anlamıyorsan bilene yaptır senin pc yanında bnmki tost makinası gibi kalır büyük bi ihtimal yazdıklarımdandır.
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Senior Member
    işemciden kaynaklanan sorun işlemcin 2.20 GHz oldugu için oluyor.
    knight çok çok çok çok eski oyun oldugu için multi core destegide fake şekilde yani tek çözüm yolun
    işlemci core frenkens hızını artırmak olur. tabi fan da baya ses çıkaracak sonuçta
    başka çözüm yolu yok tek çekirdek frekans artıracaksın.

knight şu anda en düzgün en hızlı çalıştıgı işlemci Intel Pentium Gold G5600 600tl işlemci ile 120fps pazarda bile alırsın orta düzey bir ekran kartı ile.

işlemcim suanda 3.80-4.00 arası çalışıyor zaten :S