Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Chaosta Hile Yok Diyenlere Gelsin.

Buraya gelip crye atın banlatın manlatın gibi şeyler söyleyecekseniz gelmeyin sayın yöneticilerim. Konuyla ilgilenecekseniz gelin. Bu adamları şikayet etmenin mantığı yok. İsteyen istediği levelde girip mavi kutu alabiliyor. Bu direkt TPT kullanan biri. Diğerlerinin de makro kullandığına adım gibi eminim.

Chaostaki ödül sistemini değiştirin, trade edilemeyen kullanışlı eşyalar verin. Kutu vermeyin. Ya da chaosu tamamen kapatın. Şu an chaosun aktif olması saçmalıktan başka bir şey değil. Kasıtlı olarak hilecilere makroculara bir gelir kapısı bırakmıyorsanız bu chaosun bu şekilde aktif olmasını bana biri açıklasın?

@Eryudes @AlonsoPedroLopez @ScoRp_LioN @GamesDepot

Last edited by Odenia4545; 03-10-2019 at 09:39 AM.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Rosetta
    Ben; öldürme sayısı 36, ölme sayısı 1 olan kişiyi rapor ettim, illegal bir durum yok dendi. Bu mesajı gören yetkililer "yok artık" deyip kontrol etmek istersiniz umarım.

Senior Member
    Az önce sirius 1 den cıktım 4ICERDEEEEE diye biri duvarlardan duvaralara geçiyordu 2 kişi dc 2 kişi afq olmasaına rağmen adam 97 kill aldı en yakını 60 bile değildi. Adam 4789278949387214987329807 mt uzaktan vuruordu . Yapacak bişi yok bu etkinlik tamamen koxperler için gelir kaynağı .

Benim anlamadığım bu kadar çok ban yiyorlar nasıl oluyor da hemen geri çar açabiliyorlar. Sürekli yeni bir telefon mu alıyorlar . Yani bunlara bir önlem şart.

Banned
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Az önce sirius 1 den cıktım 4ICERDEEEEE diye biri duvarlardan duvaralara geçiyordu 2 kişi dc 2 kişi afq olmasaına rağmen adam 97 kill aldı en yakını 60 bile değildi. Adam 4789278949387214987329807 mt uzaktan vuruordu . Yapacak bişi yok bu etkinlik tamamen koxperler için gelir kaynağı .

Benim anlamadığım bu kadar çok ban yiyorlar nasıl oluyor da hemen geri çar açabiliyorlar. Sürekli yeni bir telefon mu alıyorlar . Yani bunlara bir önlem şart.
    Bence nttnow un bir açığını buldular a_...._c isimli bir kullanıcı var herkese makro k0xp bilmem neler dağıtıyor.suana kadar reportlaıdğım 1 kişi hariç diğerlerinin hepsi banlandı bir bir her gün adım adım saat saat konularımı takip ettim.Ama şöyle bir şey bu ksc de görünen kişi yüzde yüz k0xper çünkü ölümsüzlük açmış ve şunuda sölim chaosa her giren k0xper değildir.ben elimle oynuyorum.bazen çok zorlanıyorum bazende cok kolay oluyor mavi kutu alıyorum.Ama nttnow un kesinlikle bir açığının olduğunu düşüünüyorum yoksa sürekli banlanıppta bu kadar kolay geri gelmeleri imkansız.

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Chaos'un kapanması şart.Oyunda emek sarfetmeden bu kadar iyi ödülü alabileceğiniz baska bir yer yok.

3 tane 1 level char , 12.00 20.00 00.00 3 chaos 3 Blue Treasure Chest

Artık kosperlerinde kafası calısıyor.Mavi kutuyu garantileyince 2. 3. hatta chaosta kimse DC yemediyse veya cıkmadıysa 4. olup Blue Treasure Chest'i alıyor.
    Chaos başında aldığı killer, mesela 28 kill 10 death ile oynuyor sonrada sürekli ölerek bu sayıyı dengeliyor.Kendini legal göstermeye calısıyor reportlanmamak için.

Chaos sonu 1) 68 kill 58 death diyelim bizim kosper 2. 3. 4. oluyor, başta 28 e 10 ile oynuyordu, noldu ? O chaosun 1.si olan arkadasın üstüne kaldı hersey kosper damagasını o yiyiyor.

Forgotten Temple'de 20 dk boyunca atak yaparak, cıkan moblara ölmeyerek, bir de üstüne etkinlik sonunda Volcanic Rock'ı kesmen gerekiyor ki Blue Treasure Chest Kazanabilesin.

Chaos'un acilen kapatılması, kapatılması istenmiyorsa ödül sistemi 1er kademe düşürülmeli.

Blue Treasure --> Green Treasure'ye
    Green Treasure --> Red Treasure'ye
    Red Treasure --> Abbys Gem'e

Senior Member
    chaosta hile yok kimse diyemez bunu diyen zaten koxperdir ve koxpları savunuyordur. 12 çarla 12 ayrı ftden aynı anda mavi alan kişinin videosu mevcut youtubede. günde 3 chaos var 36 10 günde 360 ayda 1000+ mavi aliyor. bu adamıdamı görmemiş. chaos kaldırılması gereken bir etkinlik