Results 1 to 9 of 9

Buy pazar yanıltması

bu ve bunun gibi 1 adet genie 1 yada 500 adet hp mp pre pot satanlar için ya ceza gelmeli yada ayrı bi düzenleme gelmeli.

şuana kadar hiç bu yönteme düşmedim ama geçen 1 adet genie alıcaktım 2. kez kontrol edince farkettim.

Senior Member
    Kardeşim yanlış anlamada pazar fiyatı serbesttir ve bu konuda asla bir yaptırım yapamazlar.ban mı atıldı ? Adam aa k.bakmayın yanlış koymuşum veya onu o fiyata satmak istedim der geçer.Dikkatli olcaz başka yolu yok.

Aynen insanlari kandirmak icin her yolu deniyorlar fakat @tekdamar92 nin de soyledigi gibi diklatli olmaktan baska caremiz yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by keyzersoze View Post

bu ve bunun gibi 1 adet genie 1 yada 500 adet hp mp pre pot satanlar için ya ceza gelmeli yada ayrı bi düzenleme gelmeli.

şuana kadar hiç bu yönteme düşmedim ama geçen 1 adet genie alıcaktım 2. kez kontrol edince farkettim.
    Herkes istediği fiyata eşya alabilir. Aldatma değil! Adamın fiyatı belli. Maalesef buna hiçbir yaptırım yapmıyorlar. Zaten yaptıramazlar da çünkü adam "Ben bu fiyattan alıyorum." dediği anda oyun kuran bile bir şey yapamaz!

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Ne yazık ki bazı kişiler oyuncuların dikkatsizliklerinden faydalanarak bu davranışı sergilemekte. Çok dikkatli olmakta fayda var.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Geçen de biri 500 pot koymuş 1 bariz anlaşılıyor ama 5000 yerine 500 koymak ayrı bir durum olmuş
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

kimse piyasa serbest diyemez bu konuda. ayrı bi mevzu bu. raptoru 10 gbye koysa piyasa serbest olur ama bu yanıltmaca dolandırmacadır

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    daha 100 lü pot diye normal potu 7.5 m den satan +8 yakmalığı 500 500 5000 den koyan böyle gözü açık geçinen çok bunu adı sahtekarlık dolandırıcılık realde dolandırıcılık suçu işlersen torunun bile devlet dairesinde çalışamıyor kamu görevlisi olamıyor oyun bu diyorlar sallamıyorlar o kadar emek veriliyor oyuna tınlayan yok
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    bu tarz arkadaşlar oyunda çok nadir di lakin nttgame yöneticileri bu tarz insanlara malesef ki yaptırım uygulayamıyoruz cümlesini kullandıktan sonra ne olduysa bu kişiler bariz bir şekilde arttı Gm insiyatifinde bu arkadaşlara yaptırım uygulanmalıdır kesinlikle 1 tane koyarsın anlarız da ? bütün sayfayı düşük fiyata koymak bariz kurnazlık hırsızlık tır direk hapise atılmalı