Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
    Senior Member
    jrye bile +15-20k npli adamlar girebilmesi lazım bak bakim o zmn afq kalabiliolarmı alacan video banlatcan tamam işte mis

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PazarEsnafi View Post
    yüzde 95 başarıya sahip olacak kadar tecrübeli ve uzun süre bu oyunu oynamışsın ama 3 tane +70 çarın yok öyle mi? sen desene şuna ben her ban yediğimde bi daha nası +70 çar kasayım uğraştırmayın beni diye..
    Şimdi sen bana bunu böyle diyosun'ya bende sana diyorumki. Bir gün ts gel ogün ts de senle beraber chaos gireyim ve girdiğim chaos video alayım.Bunuda kanıtlamak için senin ts de söylediklerini chaos'ta alttan yazayım.Sonra chaos bitişinde eğer koxp değilsem sana benim hakkıma girdiğin için hakkımı haram zehir edecem. Çunki sen burda beni hilekar'lıkla suçluyorsun uyarsa sanada özelden yaz, aksi takdirda sana daha cevap vermeyeceğim.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CZTR View Post
    Mesele kutu alıp almamak değil Allah aşkına oyun bu oyun, oyun ne için oynanır zevk almak için. Ben chaosta 1 tane illegal görsem bile çıldırıyorum, hakkım gasp ediliyor, oynadığım oyundan zevk almak isiyorum. Herkes kendince çözüm sunuyor. Siz de bana dokunmayan yılan bin yaşasın ben nasıl olsa mavi alıyorum ekmeğime bakarım havasındasınız

Kardeşim ben chaos'ta 1 olsam 3 adam k0xp olsa bile o adam'a pm atıp hakkım haram olsun diyorum, inanıp inanmamak sana kalmış.Öte yandan bakarsak adamlar koxp kaldırdıgını farz edelim abi bu seferde herkez macro diye bahane uyduracaksınız mesele aynı hesap'a denk olacak.Ben bana dokunmayan bin yaşasın demiyorum ama çözümü kendiniz üretin biraz.Ben bayılmıyorum koxper'lerle oynamaya adam uça kaça skil atıyo beni ayar ediyor ama yapacak bişey yok elimden geldiği kadar video alıp cr atmaya çalışıyorum sizde yapın.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by alma1ver View Post
    Kardeşim ben chaos'ta 1 olsam 3 adam k0xp olsa bile o adam'a pm atıp hakkım haram olsun diyorum, inanıp inanmamak sana kalmış.Öte yandan bakarsak adamlar koxp kaldırdıgını farz edelim abi bu seferde herkez macro diye bahane uyduracaksınız mesele aynı hesap'a denk olacak.Ben bana dokunmayan bin yaşasın demiyorum ama çözümü kendiniz üretin biraz.Ben bayılmıyorum koxper'lerle oynamaya adam uça kaça skil atıyo beni ayar ediyor ama yapacak bişey yok elimden geldiği kadar video alıp cr atmaya çalışıyorum sizde yapın.
    Koxpa çare olarak hakkını haram etmek... wow wow wow. 15 yıllık koxp sorununu tek hamlede çözdün helal olsun.

Macroyu araya katarak koxperları temize çıkarmaya çalışma hiç. Bir macronun chaosda kolay kolay mavi alabilmesi mümkün değil.

Kendinden bu kadar eminsen charının loglarını incelesin yönetim bakalım ne kadar karşılıksız GB çıkışı olmuş karakterinden okey ? Derdiniz oyun değil ya neyse..

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    kesinlikle 59+ yada 70 + minimum olmalı duy sesimizi nttgame

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Koxpa çare olarak hakkını haram etmek... wow wow wow. 15 yıllık koxp sorununu tek hamlede çözdün helal olsun.

Macroyu araya katarak koxperları temize çıkarmaya çalışma hiç. Bir macronun chaosda kolay kolay mavi alabilmesi mümkün değil.

Kendinden bu kadar eminsen charının loglarını incelesin yönetim bakalım ne kadar karşılıksız GB çıkışı olmuş karakterinden okey ? Derdiniz oyun değil ya neyse..
    Ya bilader ne boş yaptın ya çok merak ediyorum kaç kere video'larını aldın ve cr attın gelip bana artistlik yapıyorsun. Benim ıd Belli zaten istediğin yere şikayet et her hangi bir illegalite varsa banlasınlar +70 +75 yapmak seni kurtarmaz sen yine ağlamaya devam edeceksin. ben gider 5 tane char kasarım seni gelir yine ağlatırım gidip biraz oynamayı öğrenin.

Senior Member
    kardeşim 70 lvl dedigin 2 saatte yapılıyor internette var videoları. 70 lvl olması çözüm değil çözüm ödüllerin değişmesi.

Senior Member
    Bu konu da güncel arkadaş. Cevap vereceksiniz illa ki. Ne diyeceğinizi merak ediyorum.

Senior Member
    Sayın yetkililer ve oyuncular kaosda sıralamada ilk 3 dışında dahi hileciler var özetle bu etkinlik kapatılmalı şu durumda oyunda gb. kasımına katkılı oyun etkinlikleri süresiz kapatılsa asla ayıplamam bilakis tam desteklerim.İyi niyet suistimal ediliyor kaoslar içleracısı hale gelmiş durumda ölüp hemen ayağa kalkan seri atak yapan çarlardan tutun duvarda badana işiyle meşgul çara abi ben makroyum demeyi adeta gözümüze sokan çarlar kaosda olağan tablo haline gelmiş durumda.Maden çok güzel bir etkinliikti maden kospsunun önüne geçilemedi düşüncesiyle güzelim dropları kaldıran sayın yetkililer şu durumda kaosun aktif olması tezat bir durum değilmi?Maden droplarının kaldırılması legal oyuncuya vurulmuş büyük bir darbe olmuştur oyunda illegallerin aksine legal halde çabasıyla eksik item vb. temini için madenle meşgul insanlar mağdur olmuştur madem maden dropları nasıl kosp nedeniyle oyundan kalktı ise kaos etkinliği iyi niyet suistimalinden dolayı artan kospdan dolayı süresiz kapatılmalı saygılarımla arz ederim desteğim tamdır.

Kosper yuvasi chaos kaldirilmali yerine knight royale getirilmeli... Yeter artik soz oyuncularin....