Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30
    Junior Member
    Quote Originally Posted by alma1ver View Post
    Anladığım kadar'ı ile bu chaos olayına herkez kendi açısından bakıyor ve genel olarak koxp'a suç atılıyor.Katılıyorum hemen hemen her girdiğim chaos'ta min 1 max 3 kişi k0xp oluyor fakat ben 20 chaos giriyorsam bunun 18 19 u mavi oluyor ve ne macro ne koxp . sadece elle oynuyorum. şimdi 70 lwl sınır getirilmesi benim gibi oynayan kişiler için çok saçma ? sen koxp'a sebep bulurken ben legal bi şekilde oynuyorum ama bana'da zararın oluyor bunu söylediğinde.Ve ben tek değilim sonuçta benim gibi hatta benden iyi oynayan çok adam gördüm LEGAL. Demek istediğim şu ki biraz chaos'un mantığını çözün nasıl oynanır hangi skil nerde atılmalı nere odaklanıl malı veya kime dalınıp kime dalınmayacağını çözün +70 veya +75 bir çözüm olmayacak,geldiği takdirde bu seferde macro diye ortalığa döküleceksiniz.
    Mesele kutu alıp almamak değil Allah aşkına oyun bu oyun, oyun ne için oynanır zevk almak için. Ben chaosta 1 tane illegal görsem bile çıldırıyorum, hakkım gasp ediliyor, oynadığım oyundan zevk almak isiyorum. Herkes kendince çözüm sunuyor. Siz de bana dokunmayan yılan bin yaşasın ben nasıl olsa mavi alıyorum ekmeğime bakarım havasındasınız

Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    CZ ve Krowaza koyulan level sınırından sonra hileler bıçak gibi kesilmişti. Dikkat ettiğim kadarıyla şuan oyunda koxpla en büyük suistimal Madende ve Chaoslarda.

Bu iki bölge için level sınırı getirilmesi demek ban yiyen arkadaşların tekrar tekrar karakter kasmakla uğraşması demek. Premiumsuz bir karakterin 70 level olması çok kolay değil.

Köklü bir çözüm bulana kadar kısa vade için bu tarz bir güncellemeye gitmeniz dileğiyle...
    bence en köklü çözüm kardeşim kazanan kişiye mavi kutu yerine bırıktırıp oyun eşyası alabilecegi yani pus eşyası bilet vermesi yada bu agaç etkınlıgınden cıkanlardan 10ar tane atması oyun zevki açısından daha iyi olucagını düşünüyorum red pot da kalktından cok iyi olur bence

Senior Member
    Quote Originally Posted by 01_DeLy_TR View Post
    bence en köklü çözüm kardeşim kazanan kişiye mavi kutu yerine bırıktırıp oyun eşyası alabilecegi yani pus eşyası bilet vermesi yada bu agaç etkınlıgınden cıkanlardan 10ar tane atması oyun zevki açısından daha iyi olucagını düşünüyorum red pot da kalktından cok iyi olur bence
    sen bu ödül için kaos giricen yani ?

Member kawaiiruna's Avatar
    Nickname
    Runa
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by byiss26 View Post
    tamamen katılıyorum hatta chaos 75 bile olabilir.
    Kesinlikle! Hatta oyuna 83/10 eklenmeli ve reb10 çarlar girebilmeli... Daha yaratıcı çözümler sunabilseniz belki çözüm adına uygulanabilir ama bu tavsiyeler klişe.

Banned
    Koxperı reportlayacan oda ispat edebilir video alabilirsen 1 hafta sonra anca reporta bakılacak ceza alaca 1 dk sonra yeni accont açıp bir sonraki chaos girebilecek böyle bir sistemde koxp olması gayet normal firmalar gereken değişikleri yapmadığı sürece olacak.

Senior Member
    chaosa lwl sınırı deil ardream carlar bile girebilmeli ben cz oynuyorum ama esit olunması gerekli yapılacak şey belli

CHAOSA GİRİŞ SINIRI +10 +20K NPLİ KİŞİLER GİREBİLCEK PAZARCİ CART CURT GİREMEYECEK OYUN OLE KOXPERLARDAN ARINIR PAZARCİ GİRCEKSEDE 10K NP KASIP GİRSİN

Senior Member
    Chaostaki ödül sistemi değişmeli. Trade edilemeyen ödüller verilmeli.

Quote Originally Posted by alma1ver View Post
    Anladığım kadar'ı ile bu chaos olayına herkez kendi açısından bakıyor ve genel olarak koxp'a suç atılıyor.Katılıyorum hemen hemen her girdiğim chaos'ta min 1 max 3 kişi k0xp oluyor fakat ben 20 chaos giriyorsam bunun 18 19 u mavi oluyor ve ne macro ne koxp . sadece elle oynuyorum. şimdi 70 lwl sınır getirilmesi benim gibi oynayan kişiler için çok saçma ? sen koxp'a sebep bulurken ben legal bi şekilde oynuyorum ama bana'da zararın oluyor bunu söylediğinde.Ve ben tek değilim sonuçta benim gibi hatta benden iyi oynayan çok adam gördüm LEGAL. Demek istediğim şu ki biraz chaos'un mantığını çözün nasıl oynanır hangi skil nerde atılmalı nere odaklanıl malı veya kime dalınıp kime dalınmayacağını çözün +70 veya +75 bir çözüm olmayacak,geldiği takdirde bu seferde macro diye ortalığa döküleceksiniz.
    yüzde 95 başarıya sahip olacak kadar tecrübeli ve uzun süre bu oyunu oynamışsın ama 3 tane +70 çarın yok öyle mi? sen desene şuna ben her ban yediğimde bi daha nası +70 çar kasayım uğraştırmayın beni diye..

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    70 değil 80 şartı getirilmeli hatta 80 şartı gelse bile hile yine olacaktır sadece sayısı düşer diye umut ediyorum

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Kimsenin derdi Ardream karakterleri falan değil birbirimizi kandırmayalım.

+ olarak NP şartına kesinlikle katılıyorum. Bu oyunla herhangi bir alakası olmayan Pazar - Chaos - JR arası mekik dokuyan insanların gelirlerine darbe vurulmalı. Kimse gayesi oyun olmayan insanların evini geçindirmesiyle uğraşmak zorunda değil.