Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 37
    Çekmiyoruz, mafyaları zengin etmiyoruz. Onlar kendi aralarında slotları bölüşememeye ittifak kurmaya devam ededursun bizim kafa rahat .

Banned
    Bu sistemle neden alsınlar alacak krowaz gelecek alacak holy gelecek oyuncular sürekli masraf.

Ne için pk çıkıp ezik farmer kesmek için mi .

Yeni server sistemi hiç iyi gelmedi iyice farm online dönüştü.

Manes çok güzeldi taki krowaz gelene kadar. Adaletsiz pus eşyaları ve fiyatları olduğu sürece oyun çoklu pcler ve bahçe farm çeteleri olduğu sürece beklemeye devam.
    Last edited by 4ntikor; 03-10-2019 at 08:32 AM.

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bence hava güzel dışarı çıkıp hava alalım oyun güncellemeleri oyunu bırakmamıza neden oldu.
    Last edited by MlCHONNE; 03-10-2019 at 09:30 AM.

Senior Member
    lili npcsi ger igelmedikce mitril almayacaklari boşa cabalıolar diren lili diren npc rezalet

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    1 2 ay sonra en gev gelecegini dusunuyor herkes. Yeni sw fiyasko oldu. Acilmadan once skill acmalar ve npc ayarlamalari ve tabiki draki bunlardan bahsediyseydi su anki user iki kati olurdu ve brakmazdi. Yanlis politika sonucu yeni swler cokuyor. Istedikleri kadar siteler araciligi ile gb leri yuksek tutup userlerin gitmesini engellemeye calissinlar fayda etmez. Yeni userden cok yeni koxperler geliyor oyuna gb yuksekliginden. Zaten cop farminida bitirdiler. Coins jackpotta kapali. Delosta yok. Bahce farmina yaklasamazsin. Mtrilleri bize brakmazlar o zaman neden baslasin yeni user? Eski swlerde kasmasi daha kolay ve alim gucude. Ben sirius gecmistim destanima geri dondum. Kalanlara acil sifalar diliyorum..

Junior Member
    Quote Originally Posted by AquiLaNi View Post
    Çekmiyoruz, mafyaları zengin etmiyoruz. Onlar kendi aralarında slotları bölüşememeye ittifak kurmaya devam ededursun bizim kafa rahat .
    ++++++++++++++

Junior Member
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    "CapitaLPunishmenT"
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    KİMSE almayacak pazardan çekmiyoruz para babalari çekip çekip 8 denesinler kendileri dönsün slotlari takilsinlar niye bu kadar pahaliya alalim ki şu anda gereksiz item 2 gün sonra ne gelcek kimse bilmiyor

Junior Member
    Bu çok normal bir durum. NTT 'nin de elinde olmayan bir olumsuz durum gerçekleşti. Açıkcası yaşanan durumu anlayabilirim ve lakin kafalarda soru işareti bırakan ve güvensizlik yaratan asıl durum bana göre npc nin kalkmasını server resetlemeden yapmalarıydı. Tabiki reset gerektirmeyen durumlarda server kapatmadan mudahale etmek dogru ancak yaşanan durum göz önüne alındığında server kapatmadan reset atmak cok mantıksız ve kafalarda soru işareti bıraktı. GM'lerde bu oyunu oynadı ve bizden daha cok biliyorlardır diye düşünüyorum. Bu bağlamda adı gecen npc nın server kapanmadan resetlenmesi ve bunu fark eden oyuncuların bunu fırsata cevırmesı suan pazarda yaşanan olumsuz havanın en büyük sebebidir. Tahmin bu durumdan sonra en az 2 -3 ay her hangi bir eklentinin gelmeyeceğini ve kısa süre sonra bu toz bulutunun dağılacağını düşünüyorum... buda benim fikrim sevgiler

Junior Member
    Serverların kalbur üstü oyuncuları farm yapacak item üstüne item koyacak kendi halindeki playerlardan onlara hizmet edecek öyle mi? Yok öyle bir dünya.
    Günlük görev npc'si gelene kadar bu böyle devam edecek.
    Anlaşılmayan bir kaç nokta daha var zaten madem CZ canlı olsun isteniyor quest npcsi neden kaldırılıyor? Bırakın herkes yapsın itemini çıksın CZ'ye. Her serverda bi kaç clan veya oyuncu üst düzey olacak, onlar oyunu istediği şekilde yönlendirecekler geri kalan binlerce oyuncu mağdur olacak. Yapılanlar yanlış bunu herkes biliyor ve görüyor. Quest npc'si ise krowaz ile birlikte gelecekmiş yine o clan ve playerlar krowaz kasıp ceplerini doldururken çoğunluk günlük görevler ile kandırılacak. CZ canlansın.. yersen

Senior Member
    Gözüken günlük görevin uzun süre gelmeyeceği o zamana kadar da oyun biter zaten.