Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27

Thread: tpt

Lütfen başka loglara bakmiyormusunuz cok basit bir yargi sistemi ben işinizi ögretecek degilim ama program olan bir pcde mecburiyetten girmek durumunda kalmis olamazmiyim ve bilmeden ne işe yaradini bile bilmiyorum o programin csgo hilesiymiş benimle ne alakasi var lutfen carin kendi loglarini inceleyin bir tane illegal durum var buradan yazin 1 saat boyunca ne derseniz yaparim videoda cek deyin cekerim masumum lutfen biraz inceleyin

lütfen başka loglara bakin inceleyin

Member OrmanSef's Avatar
    Nickname
    WaldWachter
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 01_DeLy_TR View Post
    Lütfen başka loglara bakmiyormusunuz cok basit bir yargi sistemi ben işinizi ögretecek degilim ama program olan bir pcde mecburiyetten girmek durumunda kalmis olamazmiyim ve bilmeden ne işe yaradini bile bilmiyorum o programin csgo hilesiymiş benimle ne alakasi var lutfen carin kendi loglarini inceleyin bir tane illegal durum var buradan yazin 1 saat boyunca ne derseniz yaparim videoda cek deyin cekerim masumum lutfen biraz inceleyin

lütfen başka loglara bakin inceleyin
    Eryudes vurdu gol oldu
    Başka bir oyunda hile kullanman bile iç açıcı değil

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

"C**P*R" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın masaüstünde yer alan "M**** L****.exe" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.
    lütfen kardeşim kesin hükümlü olma bir kontrol et lütfen bir konu daha açtım bak carıma gir illegal bir şeye rast gelırsen bir daha konu açmıcam ben clan başkanıyım clanımdakı herkese sorabılırsın butun servere sorabılırsın carıma giripde bir kişi kötü bişe soylemez yıllardır oynuyorum neden illegal program kulllanım işiniz kolay degil ama bir incele temiz degilsin dersen bir daha konu bile açmıcam lütfen ama incele o program soyledın bilgisayarda var sordurdum csgo hilesiymiş bilgisayar benım degil olay soyle oldu ben mısafırlıge gittim orada clandan bir arkadaşa item alıcaktık aracı olmak için girmek zorunda kaldım eve geldımde oyuna girme çalıştım tpt yazısı ile karsılastım bu kadar bunun dısında başka bişe varsa ve bundan farklıysa allah belamı versın yemın edıyorum hepsi bu kadar carımda hiçbir illegal durum yoktur olan da böledir yazdıgın şeydir oda allah rızası için biraz ayrıntılı incelermisin

View Ticket: #FXT-596-58471

Quote Originally Posted by OrmanSef View Post
    Eryudes vurdu gol oldu
    Başka bir oyunda hile kullanman bile iç açıcı değil
    ben hile kullanmam hiçbir oyunda kardeşim mısafırlıge gıttım kişi kullanmıs denemişmi ne hiçbir alakası yok benım ile ben cs 1.6 cıyım yenı surumlerı oynamam klasıkciyim

Senior Member
    Quote Originally Posted by 01_DeLy_TR View Post
    ben hile kullanmam hiçbir oyunda kardeşim mısafırlıge gıttım kişi kullanmıs denemişmi ne hiçbir alakası yok benım ile ben cs 1.6 cıyım yenı surumlerı oynamam klasıkciyim
    senin bilgisayarın casper değil mi yalancı? (ben misafirlikteki çocuğum)

Konunun kapatilmasini istiyorum ama yargi sisteminizde sorun var kulllanilip kulllanilmadini bilgisine dahi erişemiyorsunuz kendi oyununuzda ticketim kapatilmiş

allaha emanet olun ben csgo hilesiyle knightta nasil bir cikar saglicaksam benim ve clanimi kaybettiniz sahte oyunlarida size inatda olsa oynamam

yaptiginiz adalet degil kolay gelsin.

Quote Originally Posted by togundogdu View Post
    senin bilgisayarın casper değil mi yalancı? (ben misafirlikteki çocuğum)
    benim bilgisayarim hp pavilion 15 dizustu bilgisayar GEREK KALMADI KARDEŞİM ÖNEMLİ DEGİL SATEN SUAN KOLAY GELSİN