Results 1 to 8 of 8

Hybrid View

Fraps & Bandicam

Pk videosu yapmak için Fraps veya Bandicam kullanmanın yasak olduğunu bilen var mı?

ne alaka aw

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Oyun içi video çekmek istiyorsanız Streamlabs OBS yazılımını kurmanızı öneririm. Aşağıdaki rehber konusundan ulaşabilirsiniz.

Streamlabs OBS Nasıl Kaliteli Video Çekebilirim? Yayın Yapabilirim? (Rehber)

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Oyun içi video çekmek istiyorsanız Streamlabs OBS yazılımını kurmanızı öneririm. Aşağıdaki rehber konusundan ulaşabilirsiniz.

Streamlabs OBS Nasıl Kaliteli Video Çekebilirim? Yayın Yapabilirim? (Rehber)
    CR işlemleri için bandicam kullanıyorum. Arkadaşın dediği gibi yasak mı gerçekten bandicam?

benim bilgisayarımdada bandicam kurulu yasakmı gercekten ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hayır, bandicam kullanabilirsiniz. Ancak video boyutlarını çok büyük yapıyor. Üstelik crack uygulanması gereken ücretli bir yazılım. Streamlabs'in bu konuda daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Hayır, bandicam kullanabilirsiniz. Ancak video boyutlarını çok büyük yapıyor. Üstelik crack uygulanması gereken ücretli bir yazılım. Streamlabs'in bu konuda daha iyi olduğunu düşünüyorum.
    Teşekkürler deneyeceğim. Gerçi CR çok yoğun olduğu için bu aralar atmayı bıraktım. 1 marttaki reportum henüz görülmemiş bile

Senior Member
    Eğer Nvdia ekran kartı kullanıyorsanız kendi yazılımı olan ''Nvidia GeForce Experience'' yazılımını tavsiye ederim.Bandicam,fraps,obs vs. birçok program kullandım hepsinin ayrı ayrı sıkıntıları var.Bu program inanılmaz stabil ve sistemi yormadan çalışıyor yani video çekerken 1 fps bile kayıp yaşamıyorum + kullanımı inanılmaz basit.