Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 50 of 50

Thread: Karakter silme

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ISENGARD
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    bazıları yok hack yersek karakterimiz silinmesin bari demişte istenilirse bir yol bulunur onu çok dert etmeyin asıl mesele türk oyncuları görünce gözlerinin dolara dönüşmesi karakter silmek için 2800 cash yani 200 tl ödetmek vicdansızlık

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Destek için tıcket attım ben karakter silme ile ilgili pek umudum yok bu tür konularda maalesef hiç yardımcı olmuyorlar ve oyuncularına dokunamıyorlar aramızda buz dağları var sanki oyun yönetimiyle ben sıkıldım size dert anlatmaktan ve sorunları devamlı dile getirmekten.

Banned
    Quote Originally Posted by Django60 View Post
    Otp varken soyulmanz imkansiz diyen gmler karakter silme olayina hack durumlarinda suistmal edilir diyor.Eee hani otp varken char soyulmaz ya o zmn silinmezde.
    Güya ring basınca 1 tane item aktarılması bugmuş onca sorun varken oyunda bu bugu fixlendi ama koreko yeni sisteminde komple itemler ringlenebiliyor.

Hacklense ne olacak sanki restorasyon yapılıyor artık hack desteği verilmiyor uskoda. Microsoft hack yer Otpde yemez.

Hackleyen ring basıp karakteri aktarabilir ya da silebilir ne farkı var o zaman ring kaldırılsın suistimal edilebilir.

Bu oyunda pus satılacaksa her şer bir tarafa atılıyor. 1 sene önce bir sürü karakter chat buguyla reb 5 karakter kastı Nts basıp sürekli kaçı banlandı ? Daha önce yapaılan pustan bir şey alınmadan yapılan buglarda hemen ceza verildiğini gördük.

Hapisten pusla çık, pus alıyorsa olur, pus alana yılan dokunamaz...
    Last edited by 4ntikor; 03-11-2019 at 01:22 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ISENGARD
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    Destek için tıcket attım ben karakter silme ile ilgili pek umudum yok bu tür konularda maalesef hiç yardımcı olmuyorlar ve oyuncularına dokunamıyorlar aramızda buz dağları var sanki oyun yönetimiyle ben sıkıldım size dert anlatmaktan ve sorunları devamlı dile getirmekten.
    umursayan yok

Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Şu da gelse de pay2win biraz daha azalsa
    Diren PowerShoot!!!!!!!

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    hiç degilse kısa süreligine bile gelse kafi sonra tekrar kaldırılabilir

Senior Member
    Bu Koreko da olan bir özelliktir neden getirilmiyor Türkiye şartlarinda çalışan bir insan sırf slotundaki açtığı bir karakteri silmek istemesi 200 tl ye mââl oluyor elinizi taşın altına koyun bu özellik sınırlı bir süre içinde olsa gelmelidir.

Senior Member
    CSS, 2008 yılında karakteri ringleyip satabilmek için getirildi bu oyuna. O yüzden CSS yi karakter silmek için kullanmazsanız ilerde karakter silmede eklenir oyuna.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    CSS, 2008 yılında karakteri ringleyip satabilmek için getirildi bu oyuna. O yüzden CSS yi karakter silmek için kullanmazsanız ilerde karakter silmede eklenir oyuna.
    mantıklı bir açıklama ancak bunu yöneticilerin görmesi gerekmektedir. burada CSS'nin slot boşaltma itemi olduğunu düşünen bir sürü insan var. öncelikle bu algıyı yok etmeliyiz. CSS karakter satıp-almak için tasarlanmış bir itemdir. Bunu oyuncular anlarsa, belki ilerleme gösterebiliriz. Ancak benim nttgame'den umudum yok. İnşallah en kıra sürede bu knight bağımlılığımdan kurtulabiliriz...

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba arkadaşlar,

Güvenlik sebebiyle bu özellik oyunumuza getirilmeyecektir. Aksi bir durum olduğunda sizlere güncelleme notları ile beraber duyurusunu mutlaka yaparız.