Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 50

Thread: Karakter silme

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ISENGARD
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Zoneradious View Post
    Arkadaslar boyle bir ozelligin kesinlikle gelmesi gerekiyor gunumuzde bir cok MMORPG oyunlarinda karakter silme ozelligi mevcut ve bedava. Bu ozellik oyunun kendiliginde olmasi geregen bir konu ve bu yuzden cash ile olsun gibi sözler yazarak oyunun her yapilacak seyleri para karsiliginda yapilmanin önüne geçilmesi gerekiyor. Ayrıca bu özellik şu sekilde işlemeli mesela silmek istedigimiz hesabi seçip Delete dedikten sonra oyun max 7 gün süre tanimali. O süre icersinde hesabi silmekten vazgecersen vazgeçme seçenegi mevcut olmali 7 gun sonunda hesap silinmeli. Bu sekilde oldugu surece hic bir sikinti dahi olmaz. Ben sadece dusuncelerimi yazdim. Ama kesinlikle cash tarzi birsey ile bu ozellik oyunculari yani bize yansitilmamali. Saygilarimla..
    7 günlük süre mantıklı öyle olabilir

Senior Member iVibe's Avatar
    Sms onaylı olur 7 gün bekletmeli olur. Güvenlik istersen her türlü sağlarsın nttgame'in bu konudaki savunmasını samimi bulmuyorum.

Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Otp varken soyulmanz imkansiz diyen gmler karakter silme olayina hack durumlarinda suistmal edilir diyor.Eee hani otp varken char soyulmaz ya o zmn silinmezde.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Öyle bir güzellik yapar mı ki mgame ya css 400 cash falan olacak ya da karakter silme gelecek 1 günlüğüne

7 gün çok mantıklı silme isteginden sonra 7 gün ıstediğimiz zaman iptal edebileceğimiz bir şekilde gelebilir ama css satışları yarı yarıya düşer neden yapsınlar ki

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ISENGARD
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Zoneradious View Post
    Arkadaslar boyle bir ozelligin kesinlikle gelmesi gerekiyor gunumuzde bir cok MMORPG oyunlarinda karakter silme ozelligi mevcut ve bedava. Bu ozellik oyunun kendiliginde olmasi geregen bir konu ve bu yuzden cash ile olsun gibi sözler yazarak oyunun her yapilacak seyleri para karsiliginda yapilmanin önüne geçilmesi gerekiyor. Ayrıca bu özellik şu sekilde işlemeli mesela silmek istedigimiz hesabi seçip Delete dedikten sonra oyun max 7 gün süre tanimali. O süre icersinde hesabi silmekten vazgecersen vazgeçme seçenegi mevcut olmali 7 gun sonunda hesap silinmeli. Bu sekilde oldugu surece hic bir sikinti dahi olmaz. Ben sadece dusuncelerimi yazdim. Ama kesinlikle cash tarzi birsey ile bu ozellik oyunculari yani bize yansitilmamali. Saygilarimla..
    aynen belirli bir süre sonra silinmesi de mantıklı

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ISENGARD
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Sms onaylı olur 7 gün bekletmeli olur. Güvenlik istersen her türlü sağlarsın nttgame'in bu konudaki savunmasını samimi bulmuyorum.
    evet istenildiği takdir de bencede yolunu bulurlar

Kardeşim güvenlik önleminden çok ne var. İtem kilitleme şifresiyle silersin. OTP ile silersin. Site üzerinden mail onayı ile silersin. Telefon sms onayı ile silersin. Silersinde silersin.1000000 tane güvenlik önlemi çıkar.
    Yeterki yapmak istesinler.

Senior Member
    Bencede gelmeli 1 id 1 kerede olsa gelmeli

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    Karakter silmenin görevi olsun.
    chat görevi gibi git oraya git buraya. adamı kanser etsin, ama sonunda silmek olsun.
    yani charı ele geçiren birinin uğraşamayacağı kadar çetrefilli olsun.