Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 22 of 22
    Senior Member
    bu kadar yıldır olan bişeyi çok kar bırakmadığı halde fixlediler mi o iş buy pazar güncellmesi olmadan güzel kar bırakıyodu şimdi buy fiyatı sell fiyatı belirgin olduğu için kar adı altında hiç bişi yok
    maval okumayın 3 4m kırıyodum destanda gelir 9m deco 2.5m di şimdi bilmiyorum bahsi geçen konu 4 yıl öncesiydi
    yeni serverlardada 1mlik eşya için life jewel piecelar 100k sayarsak
    açılan konuları yalandan ibaret görüyorum
    3 4m kırmak bile en az 45 dk 1 saatini alıyordu delostan 9k lık eşya ile
    kendimle çelişeceğim konu belki drop oranları değişmişse farklı karlar oluşabilir
    eğerki tüm serverlar için aynı oransa hiç inandırıcı değil sermayem yok diye uzun süre yapmıştım neyin ne olduğunu iyi bilirim

20 25m lik kırdırma sonucunda deco 2.5m olmalı ki life jewellerde 200k üzerine satılabilirse 1 gb kar bıraksın yada 75m kar bırakıp 1 gb elde edebilsin
    edeceği max kar harcadığı kadardır anca bunun kırması var sell pazar kurup beklemesi var yani 20 25m 5 saatte kırıyorsan 10 12 saatte tabi şansa bağlı pazarda bekliyosan dünya kar bırakıyor demesi çok saçma
    Last edited by karimli; 03-09-2019 at 07:19 PM.

Senior Member
    Yaw ne abartmış arkadas çok Bi kar yok en az 30 mik kirdircaksin ki şansına düserse 50mkar anca yaparsin cok seri atmiıyor eskisi gibi 15 lide atmiyor en fazla 5 li oda sansin varsa yani hem hepa girmisse nolmus AP si fazla iste ne güzel

Page 3 of 3 FirstFirst 123