Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    half plate gibi plate de kırılmasın diyorsun yani peki ne kıracak oyuncular
    sheller, high class silahlar mooblardan düşen sahte chitin ve sheller bir sürü şey var.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by bb3er View Post
    sheller, high class silahlar mooblardan düşen sahte chitin ve sheller bir sürü şey var.
    sence o çıkanlar yeterli olur mu ? delosa geçiyorsun vip vaultu bankan da bir kaç bölmeyi doldurup npcde kırıyorsun şansına göre o materyallerden çıkıyor üstelik oyundan bir miktar gb eksiliyor ki bu çok iyi bir şey

Quote Originally Posted by weaswera View Post
    sence o çıkanlar yeterli olur mu ? delosa geçiyorsun vip vaultu bankan da bir kaç bölmeyi doldurup npcde kırıyorsun şansına göre o materyallerden çıkıyor üstelik oyundan bir miktar gb eksiliyor ki bu çok iyi bir şey
    eğer ki paran varsa 1 gb harca bu işi yap minimum paran 5 gb olur burda saçma sapan şeyler söyleyip durmayın allah aşkına pazarları geziyor musun sen hiç artık herkes hepa item satıyor her yer hepa item dolu hepa reb 1 shard ap si 97 ib reb 1 124 raptor 180 ap server daha yeni iken bu kadar iyi itemlerin kolay erişimi olması gerçekten bana saçma geliyor demek ki sadece ben böyle düşünüyorum

Junior Member
    yav git bas paranı kas arkadaş o zaman millette ne varsa sen 2 katını al SerVErA İtEM KOlaY GiriYOr muş yok bilmem neymiş

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Senior Member iVibe's Avatar
    Bu hep vardı youtube videolara bakın kaç yıl önce eklenmiş. Sadece yeni serverda krowaz vs olmadığı için hepa item değerli. Krowaz geldiğinde yapan olmayacak. Ki söylenen kadar kâr da bırakmıyor aynı süreyi git çöp slotunda harca aynı parayı kasarsın.

Senior Member
    Nickname
    Delibrahim01
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NoPartyYesKS
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Canavarlara drop olarak eklensin booro balrog dan daha düşük canavarlara mesela cw falcon iş görür doom soldierde 2-3 kişi gidip kasılabilicek olsa cidden iyi olur. Şahsen tek tabanca birisi olarak 2 kişi toplarım bence townda gidipde kasabiliriz yani yapılmayacak iş değilki. Sadece uğraşmaları lazım oda zor .D ASD:.

Senior Member
    Nickname
    GuestJusT4
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    3 4 saat arası kırdım 20 25 m harcadım karsılıgında 20 25 m karım oldu gene. Uğraşılacak iş değil. Şansada bağlı faktör. Bence kapatılmasın . Oradakı kııran insanlar sayesınde deco 2 m. Eger kapanır falan bişey olursa decoyu 10 m den alırsın

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    5 saatte 20 25 m harcayıp 50 60 m alıyosun. Uğraşanlara helal olsun, eskisi gibi seri atmıyor bu yönden iyi .

Senior Member
    Nickname
    IrresibLe
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Nope
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Konu yukarıda kalsın arkadaşlar