Results 1 to 5 of 5

Exclamation Cheat Reports nasıl işliyor?

Şu an cr kısmında 5 tane bakılmayı bekleyen konu duruyor. En eskisi 4 gün önceye ait. Bunlar sadece benim gönderdiklerim. Videoların süresi ortalama 6-7 saniye. CR kısmına uzun süredir bakan bir arkadaş bu hilecilerin ne mal olduğunu zaten 3 saniyede anlar.

Şimdi sormak istiyorum, bu süreç nasıl işliyor ki bu konular birikiyor ve hileyi kullanan arkadaş hilenin parasını çıkardıktan sonra banlanıyor? 5 gün sonra atılmış bir banın nasıl bir faydası olabilir? Hakikaten merak ettiğim için açtım konuyu. CR'ye bakan kişi sayısı mı yetersiz, yoksa ban atmak için belediyeden bir yerden izin mi almak gerekiyor? Açıklarsanız, benim gibi gönüllü olarak size hile bildirimi yapan arkadaşların da içine su serpilir.

Edit: Geçenlerde bir yayıncı, chaosta gördüğü hileciyi discorddan bildirdi ve 5 dakika sonra banlattı. Ben discorda giriyorum fakat güvenilir kısma geçip, hile bildirimi yapmak için 10 level gerekiyormuş. Hile bildirim geçmişime bakarsanız, belki 50 tane konu açmışımdır görebilirsiniz. Bununla bağlantılı olarak, 10 level mevzusunu tekrar gözden geçirirseniz de sevinirim.
    Last edited by SkCLucky; 03-09-2019 at 10:07 AM.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    10 lvl i çok görüyorsun Malesef ki o 10 lvl 15 lvl yapılalı bir süre oluyor

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    10 lvl i çok görüyorsun Malesef ki o 10 lvl 15 lvl yapılalı bir süre oluyor
    Mevzu o değil ki hocam. Hilesini kullanan eleman da 15 level olur o discordda. Güvenilir birini arıyorsan, sana bu konuda en çok yardımı yapanlara öncelik verirsin.

Not: Çabuk geri dönüş alacaksam, kaç level gerekiyorsa olayım bu arada.
    Last edited by maresal54; 03-09-2019 at 04:23 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Cr işleyişi sabittir yeterli kanıt varsa işlem yapılır, sürece gelecek olursak yoğunluğa bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

Discord üzerinden daha hızlı bir süreç izlemenin mümkün olduğunu belirterek, sizleri aramızda görmek bizi sevindirir.

İyi forumlar!

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Cr işleyişi sabittir yeterli kanıt varsa işlem yapılır, sürece gelecek olursak yoğunluğa bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

Discord üzerinden daha hızlı bir süreç izlemenin mümkün olduğunu belirterek, sizleri aramızda görmek bizi sevindirir.

İyi forumlar!
    Konuyu acan arkadas discord da dahi sizlere ulaşımın zor oldugunu dile getirdiği halde siz hala discorda davet ediyorsunuz .. Gönderilen bildirimleri de bu ciddiyet ve bu mantık hatasıyla okuyorsanız vay bildirim yapanların haline.
    teşekkürler.