Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Merhaba Vega Sunucusunda 4EscobaRs karakterinin Sahibiyim Ve Savunmamı yapıyorum .

Arkadaşlar ve Sayın GameMaster Lar Benim karakterim mage ve ben death knight ts si kullnıyorum ayrıca 18 skilli oyuna 2003 te başladım ve hile macro vb leri yüzünden 2009 2011 arası da oyunu bıraktım şimdi yeniden başladım 2 hafta oluyor arada iron bar ve +8 kasıyorum ts basıp
    18 skilli kullanıyorum mage oynayanlar bilirler ts ile cok seri konuya gelelim. verevolf ve keilan slotunda komple genie kuruyorlar ben de gidip sürekli elimle z2 çalışıyorum genieciler bu arada sürekli bana küfür ediyor yok işte senin videonu aldım cr ye atıcam gibi. yani aklınıza gelmicek küfürler yiyorum. anlayışlı olanın telefon numarasını alıyorum ve sende benimle birlikte atack yap diyip video cekiyorum sonra watsapp üzerinden gönderiyorum . ayrıca genie kuran o slotta afk bırakıyor ve yeni karakter açan arkadaşlar görevlerini yapamıyorlar kesinlikle anında müsade ediyorum ama genieciler ne yazıkki afk. afk olucaksın kendini düşünüyorsun slotu alan oldugunda küfür ediyosun senin kafanda genie yazmıyor diyip küfür ediyorsun yeni karakter açanlara müsade etmiyorsun . bence bu konuyla lütfen ilgilenin . ayrıca lütfen bana macrocu hileci demekten vazgeçin lütfen . rica ediyorum . karakterinizin başında durun ve yeni başlayan arkadaşlara müsade edin...
    Last edited by SkCLucky; 03-13-2019 at 09:58 AM.

Junior Member
    aynen pmye z2z2z2z2z2z2z2z2 yazanda elin dimi

kardes varsa ksc paylasıcaksın yoksa sen oyun nickini yaz buraya geregini herkez yapsın .

Junior Member
    Nickname
    VII
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Yazııııkkkk uff olmuş...

Senior Member
    aman da aman sen ellemi kasıyorsun sen makro nedir bilmez misin ayy kıyamam.

Tags for this Thread