Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 120
    Unutun artık undy sc yi çok yerinde bi hamle oldu. Undy sc nin kaybını pk nın canlılığı cok rahat karsılayacaktır. mgame hiç bişey diyemez gelir konusunda.

Senior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    oyun eski oyun değil arkadaşlar o yüzden undy sc gerekli bi eşya bu sebeple eski serverlarda oluşan apler baz alındığında hpnin yetersiz kaldığı bariz ortada
    aslında yeni eski pek farketmiyor bu sebeple çok azda olsa ben gelme ihtimalinin olduğu kanısındayım

tmm buffer priler önemini yitir diyorsunuz da bu prilere daha fazla sorumluluk ve yetenek kullanımı yüklemenizden memnunlar mı
    bence herkes kolaya kaçmayı seviyordur bu sebeple prilerin ben toplu cure healim atar yoluma bakarım diyeceklerini düşünüyorum yani undy scnin gelmesini isteyeceklerdir açılan konuda 300 400 post var ama genel bi anket değil forumu takip etmeyen kişiler undy scnin kalktığını oyunda farkediyorlar
    kalkacağından haberi olmayanlar vardı
    eskiye özlem herkesinden gönlünde var ama oyun eski oyun değil krowazı utcsi bunların hepsi patlama özellikli
    konunun başlıca etkeni mageler olduğunu düşünüyorum
    magelerin ne item dizerlerse dizsinler damagelerinin değişmemesi oyunun en büyük saçmalığı +8 wood staffta taksan +10 fulitolde taksan pkda kişilere çok az fark ederek vuruyorlar sadece moblara karşı hasarları artıyor oyun geliştikçe meleler ölümsüzlüğe gidiyor mageler yerinde sayıyor
    warior item dizdikçe hasarı artıyor mageler pt sayısını artırıp sayı üstünlüğüyle kesebiliyor
    3 warior ws 1 pt mage nin damagesine eşit alan hasarı var bunla birlikte el düşme gibi bi saçmalıklarıda yok
    magelere buff gelmeli önceden mage ile 1v1 atabilen insanlar varken şuanlık 1v1 çok zor gözüküyor
    aynı şekilde undy scde geri gelmeli
    Postlarımda geçmişe dönük bakılırsa 2-3 ay öncesinde defalarca söyledim magelere büyük haksızlık yapılıyor . Atak karakter olmasına rağmen elleri sürekli düşüyor düşmemesi lazım . Kıyafetleri aşırı int istiyor int sadece mana veriyor haksızlık yapılıyor . Ya staff ve kıyafet intleri azaltılmalı ya da int def ve resistance de vermeli dedim . Mele red pot mageye de red pot ap vermeli mage master M2 skili pustan alınmalı ap SC gibi . Ama sen undy SC kaldırırsan kim ilk vurursa pk o an bitere döner dedim döndü de

Senior Member
    Nickname
    IrresibLe
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Nope
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Doğru diyorsun tek tek undy atacak o arada 10 k alıp CC atacak çünkü CC priest Superman
    Toplu 2k atacak o arada kardeşim

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Eryudes açıklamayı yapmıştı, ya priestiniz tek tek undy dağıtıcak (eskiden olduğu gibi) ya da 2k sc basıcaksınız (eskiden olduğu gibi) yani her türlü iş priestiniz de bitiyor Yan gelip yatarak priest ve warrior oynamaya son

iyi oyunlar.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member
    Quote Originally Posted by aqr_2zl6dLBy View Post
    Toplu 2k atacak o arada kardeşim
    CC priest undy de atsın aktif olsun diye o güncelleme geldi . Toplu 2 k atacaksa güncellemenin amacından sapılmış oluyor

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Undy sc gelmeyecek. Gelecek diyen warriordur

@borisbaba kardesim opal earring +3 takmayacaksın , +3 str neck takmayacaksın . Dünyadaki tüm mmoprg oyunlara bak warrior tank saldırı eşitliğinde bir karakterdir. WArrioru Warrior gibi oynayamayacaksan git baska karakter oyna ne çok ağladın ya

Senior Member
    Nickname
    IrresibLe
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Nope
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    CC priest undy de atsın aktif olsun diye o güncelleme geldi . Toplu 2 k atacaksa güncellemenin amacından sapılmış oluyor
    yok und ile başlarsın pk ya 2 kişi parazit yediyse tek tek und atmazsın 2k atarsın o anki durumu toplamak için

Senior Member
    Quote Originally Posted by 4Fyk View Post
    @borisbaba kardesim opal earring +3 takmayacaksın , +3 str neck takmayacaksın . Dünyadaki tüm mmoprg oyunlara bak warrior tank saldırı eşitliğinde bir karakterdir. WArrioru Warrior gibi oynayamayacaksan git baska karakter oyna ne çok ağladın ya
    Hocam memlekette sorun var sanırım . Priest diyorum ne takacak warrior zaten 12-13 k olur diyorum hala opal yerine pe tak diyor . Sse 3 neck 2 glass 3 rol 3 takıyor priestler öyle ancak 14k oluyordu. 4672738588282 keredir yazıyorum hala opal pe diyorsunuz

Senior Member
    Anlamada problem yaşayan arkadaşlar şu postu 366262737377482828 kere okuyun WARRİOR da problem yok her türlü canı 12.5-13 k olur . Mesele rogue ve priest de . Priest rol 3 sse 3 neck 2 glass 3 takınca 14 k oluyor . Resistance de düşük oluyor. Magecikcikcikler siz zaten ağlamayı kendinize adet edinmişsiniz. Undy SC basmıyorsunuz herhalde gelsin istemezsiniz . Her türlü saçma sapan önerilerde bulunursunuz . Artık kafası basan IQ değeri 10 üzeri olan birisi opal yerine pe demesin mesele warrior değil mesele priest ile rogue için HP değerleri.