Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 120
    Senior Member
    Quote Originally Posted by JustHomer42 View Post
    DOĞRU SÖYLÜYORSUN KARDEŞİM. Mageler sadece sw sc çekip pk çıkıyor . Zaten o yüzden mageler tek yiyor. Alışmışsınız tek db priest ile pk atmaya çok bişey değişmeyecek. Undy sc kalktı sadece Undy skili kalkmadı kardeşim buffer priestle alabilirsin Undy .
    Doğru diyorsun tek tek undy atacak o arada 10 k alıp CC atacak çünkü CC priest Superman

Senior Member
    Sizin mantığa göre attack SC de kalkmalı pt lerde rogue dolaşmalı rogue değersiz çünkü gerekli itibarı yok . Her subsite geldiğinde Wolf kaldırmalı . Mage pt kere de rogue alınmalı sw atmalı mantık bunu gösteriyor . Buradan sesleniyorum rogue değersizleşti. Sw SC ve ap SC kalkmalı

Member housteanss1's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Öncelikle iyi oyunlar,
    şuan öyle bir güncelleme yok twitch canli yayinlarini ve forumu takip ediniz

Member
    Nickname
    Jack
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Konu başlığı tek yiyen magelerin isyanı diye koysan daha mantıklıymıs

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Rosetta için yazıyorum pazarci kesim 80 85m ye satiyordu şuan 200 230m baya kar yapıyorlar pk atan biri olarak warriorlar 2 vuruyordu şimdi asas gibi tek atiyorlar yayında ve yapımda emeği geçenlere teşekkürlerimi iletiyorum tebrikler.

Senior Member
    oyun eski oyun değil arkadaşlar o yüzden undy sc gerekli bi eşya bu sebeple eski serverlarda oluşan apler baz alındığında hpnin yetersiz kaldığı bariz ortada
    aslında yeni eski pek farketmiyor bu sebeple çok azda olsa ben gelme ihtimalinin olduğu kanısındayım

tmm buffer priler önemini yitir diyorsunuz da bu prilere daha fazla sorumluluk ve yetenek kullanımı yüklemenizden memnunlar mı
    bence herkes kolaya kaçmayı seviyordur bu sebeple prilerin ben toplu cure healim atar yoluma bakarım diyeceklerini düşünüyorum yani undy scnin gelmesini isteyeceklerdir açılan konuda 300 400 post var ama genel bi anket değil forumu takip etmeyen kişiler undy scnin kalktığını oyunda farkediyorlar
    kalkacağından haberi olmayanlar vardı
    eskiye özlem herkesinden gönlünde var ama oyun eski oyun değil krowazı utcsi bunların hepsi patlama özellikli
    konunun başlıca etkeni mageler olduğunu düşünüyorum
    magelerin ne item dizerlerse dizsinler damagelerinin değişmemesi oyunun en büyük saçmalığı +8 wood staffta taksan +10 fulitolde taksan pkda kişilere çok az fark ederek vuruyorlar sadece moblara karşı hasarları artıyor oyun geliştikçe meleler ölümsüzlüğe gidiyor mageler yerinde sayıyor
    warior item dizdikçe hasarı artıyor mageler pt sayısını artırıp sayı üstünlüğüyle kesebiliyor
    3 warior ws 1 pt mage nin damagesine eşit alan hasarı var bunla birlikte el düşme gibi bi saçmalıklarıda yok
    magelere buff gelmeli önceden mage ile 1v1 atabilen insanlar varken şuanlık 1v1 çok zor gözüküyor
    aynı şekilde undy scde geri gelmeli
    Last edited by karimli; 03-09-2019 at 08:27 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    sizin tsdeki arkadaşlar biliyordur zaten. o yüzden %100 güvenebilirsin

Banned
    Kimler söylüyor bunu gelecek falan gm mi yoksa böcek mi yerleştirdiniz nttgame bürosuna yetti artık.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Abi yıllarca bu sc olmadan oynadık ne sc imiş be.
    Prieste zaten kime undy vereceğini bilir.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member
    Hurafelere inanmayın ts de 2 kişi arasında kendi isteklerini dile getirmiş geri gelmesi gibi bi durum söz konusu gözükmüyor.