Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
    Senior Member
    7gündür Gb ni geri alamıyorsan bir halt yemiş olmandan dolayı olabilir çünkü 7günden bahsediyoruz. Haklı olanın telafisi hemen yapılırdı. Umarım haklısındır ve geri alabilirsin.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Geçmiş olsun dostum. Var mı bir gelişme? Merak içindeyim.

Merhaba;

Yapılan incelemelerde iddialarınızı destekleyecek herhangi bir kanıt bulunmamış olup gönderdiğiniz bilgiler işlem için gerekli bilgileri göstermemektedir.

Bu drumuda herhangi bir telafi işlemi mümkün değildir.

Saygılarımızla

Arkadaslar otomatik cevap atiyorlar , burada olayi idrak eden arkadaslar olmus onlara tesekkur ediyorum . idrak edemeyenler icinde soyle soyliyim . olayda anlattigim disinda 1 gram eksik yada fazla yoktur.zaten olsa burada konu acip olayi buralara tasimam zaten elimede bir sey gecmez asilsiz bir iddam olsa . kaldiki plansiz reset sonucu 899 milyon coins buga girmistir . pvp serverlerda dahi bunu cozumleyebilirlerken gorebilirlerken burada olay bu ! musteri memnuniyetini gectim . musteri destegi tabiri caizse sifirin altinda . kendileride eger inceler iseler ki gormuslerdir turk lirasi karsiligi 1500 lira uzerinde pus harcamam olmus 45 gunluk periyod icerisinde. ama nafile . hata bizde seneler once gordugumuzden ders alip baslamamaliydik . mevzu da gercekten para pul degil haksizlik idi . hakkimiza girmis oldular . ben ve arkadaslarim oyunu ntt game in bu tekeli uzerinde oynamayi birakma karari aldik . bildiginiz gibi farkli alternatiflerde mevcut. herkese ilgi alakasi icin tesekkur eder iyi oyunlar dilerim .

Senior Member
    Quote Originally Posted by emirsuomi View Post
    Merhaba;

Yapılan incelemelerde iddialarınızı destekleyecek herhangi bir kanıt bulunmamış olup gönderdiğiniz bilgiler işlem için gerekli bilgileri göstermemektedir.

Bu drumuda herhangi bir telafi işlemi mümkün değildir.

Saygılarımızla

Arkadaslar otomatik cevap atiyorlar , burada olayi idrak eden arkadaslar olmus onlara tesekkur ediyorum . idrak edemeyenler icinde soyle soyliyim . olayda anlattigim disinda 1 gram eksik yada fazla yoktur.zaten olsa burada konu acip olayi buralara tasimam zaten elimede bir sey gecmez asilsiz bir iddam olsa . kaldiki plansiz reset sonucu 899 milyon coins buga girmistir . pvp serverlerda dahi bunu cozumleyebilirlerken gorebilirlerken burada olay bu ! musteri memnuniyetini gectim . musteri destegi tabiri caizse sifirin altinda . kendileride eger inceler iseler ki gormuslerdir turk lirasi karsiligi 1500 lira uzerinde pus harcamam olmus 45 gunluk periyod icerisinde. ama nafile . hata bizde seneler once gordugumuzden ders alip baslamamaliydik . mevzu da gercekten para pul degil haksizlik idi . hakkimiza girmis oldular . ben ve arkadaslarim oyunu ntt game in bu tekeli uzerinde oynamayi birakma karari aldik . bildiginiz gibi farkli alternatiflerde mevcut. herkese ilgi alakasi icin tesekkur eder iyi oyunlar dilerim .
    Bir kaç pazarcı oyunu bırakıyor diye nttgame laf atamazsın. Burayı okuyan 100lerce insan acaba benim de başıma böyle bir şey gelirse destek alamayacak mıyım diyecek? onlara diyorum ki öncelikle bu arkadaşımız bariz pazarcı günlük haftalık 10larca gblerle uğraşıyordur zaten. Ve emin olun elindeki itemleri çıkarmadan oyunu falan bırakmaz sinirle yaptığı bir şey. 3 yıldır oynuyorum en ufak bir sorunla karşılaşmadım. Destek sistemi otomatik falan değil. Bırakın artık çamur atmayı. Söylediklerinde haklı olabilirsin ancak yeterli kanıtı elinde bulundurmak zorundaydın. öyle haftada 5günde 10gb kasıp yan charına trade ile 1saniyede atıp olay buga girince rörörörö demek olmuyor. pazarcıysan kaydını tutacaktın. Bir şekilde önlemini alacaktın.

Bak biraz söylediklerim iğneli olabilir ama benim kızdığım nokta şu.

Gerekli kanıtların yok ve istediğin desteği alamayınca nttgame şöyle kötü şöyle otomatik cevap, oyunu bırakıyoruz(boş tehtit), istediğin olunca ise nttgameye teşekkürler olayı... VE DAHA DA ÖNEMLİSİ ÜSTÜ KAPALI PVP REKLAMI YAPIYORSUN. ŞÖYLE Mİ DÜŞÜNELİM HMMMMMM PVP NTTGAMEDEN DAHA GÜVENLİ BÖYLE ŞEYLER BİZİMDE BAŞIMIZA GELEBİLİR OZAMAN HADİ PVP YE... ????

buradan ilk defa başlayacak arkadaşlara diyorum ki eşşeği sağlam kazığa bağlarsanız hiç bir sorun yaşamazsınız. 3 yıldır aktif olarak oyunun içindeyim.

aldığım tek ceza beni sinirlendiren bir arkadaşı 20kere tp ettim. Videoyu arattım. Arkadaş şarkı eklemiş geçiş yapmış video üzerinde bildiğin efekt uygulamış. Çok sinirlendim oyunu bırakcam bune ya dedim, bu videoyu işleme almamaları gerekiyordu ve almışlar başlarım bu oyuna dedim kendi içime çekildim. sonradan fark ettim ki sonuçta olay belli. editte yapsa şarkı türküde eklese videoya almam gereken cezayı aldım.

senin olayda buna benziyor. Sen bir şekilde yeterli kanıt sunsaydın zaten gereken yapılırdı. sunamıyorsan buraya gelip bir şeyleri kötüleme

Quote Originally Posted by ben_D2X4wCGY View Post
    Bir kaç pazarcı oyunu bırakıyor diye nttgame laf atamazsın. Burayı okuyan 100lerce insan acaba benim de başıma böyle bir şey gelirse destek alamayacak mıyım diyecek? onlara diyorum ki öncelikle bu arkadaşımız bariz pazarcı günlük haftalık 10larca gblerle uğraşıyordur zaten. Ve emin olun elindeki itemleri çıkarmadan oyunu falan bırakmaz sinirle yaptığı bir şey. 3 yıldır oynuyorum en ufak bir sorunla karşılaşmadım. Destek sistemi otomatik falan değil. Bırakın artık çamur atmayı. Söylediklerinde haklı olabilirsin ancak yeterli kanıtı elinde bulundurmak zorundaydın. öyle haftada 5günde 10gb kasıp yan charına trade ile 1saniyede atıp olay buga girince rörörörö demek olmuyor. pazarcıysan kaydını tutacaktın. Bir şekilde önlemini alacaktın.

Bak biraz söylediklerim iğneli olabilir ama benim kızdığım nokta şu.

Gerekli kanıtların yok ve istediğin desteği alamayınca nttgame şöyle kötü şöyle otomatik cevap, oyunu bırakıyoruz(boş tehtit), istediğin olunca ise nttgameye teşekkürler olayı... VE DAHA DA ÖNEMLİSİ ÜSTÜ KAPALI PVP REKLAMI YAPIYORSUN. ŞÖYLE Mİ DÜŞÜNELİM HMMMMMM PVP NTTGAMEDEN DAHA GÜVENLİ BÖYLE ŞEYLER BİZİMDE BAŞIMIZA GELEBİLİR OZAMAN HADİ PVP YE... ????

buradan ilk defa başlayacak arkadaşlara diyorum ki eşşeği sağlam kazığa bağlarsanız hiç bir sorun yaşamazsınız. 3 yıldır aktif olarak oyunun içindeyim.

aldığım tek ceza beni sinirlendiren bir arkadaşı 20kere tp ettim. Videoyu arattım. Arkadaş şarkı eklemiş geçiş yapmış video üzerinde bildiğin efekt uygulamış. Çok sinirlendim oyunu bırakcam bune ya dedim, bu videoyu işleme almamaları gerekiyordu ve almışlar başlarım bu oyuna dedim kendi içime çekildim. sonradan fark ettim ki sonuçta olay belli. editte yapsa şarkı türküde eklese videoya almam gereken cezayı aldım.

senin olayda buna benziyor. Sen bir şekilde yeterli kanıt sunsaydın zaten gereken yapılırdı. sunamıyorsan buraya gelip bir şeyleri kötüleme

kardes bi sal ya ne kullaniyosun. bilmiyorumda cocukluguna inmek gerek ne anlatmissin ne anlamissin neyin mesajini neyin korumasini yapiyorsun hakkat sen bi sal ya )) napacaz her item aldigimizda sattigimizda kagit kalem alip not edip dakikami yazcaz sen agma misin kardesim . bos bos burada yalakalik yapiyorsun . hicmi mantigin yok oyundaki param buga girdi gitti diyorum adamlar 3 tickettir ayni cevabi veriyor ilgilenmiyor diyorum ben ustelik adamlara olay anini trade ve dc ekranini gosteren ksc yi vaktiyle atmisim diyorum . daha neyin kanitini bulacam hakikatten gelismekte olan ulke statusunde kalma sebebimizsin be kardes sen neyin olayindasin neyin pesindesin .

musteriye destek olayina gelirsekde eger musteri destegini ben alamadiysam baskalari nasil alacak soruyorum cunku benim aldigim ksc de dc yazisi para miktari karakter isimleri ve tradenin 2 karakter tarafinadan onaylandigini ancak ekranin kapanmadigini dc geldigini gosteriyor. . kimse alamaz kardes burda kalkipta bos bos kafanda senaryo kurup fesatlik yapma . ben hic pus itemi satmadim ve pazarci karakter nasil 1500 lira pus harcayacak hatta kusuratida var . normal userde alacak satacak ki karakter dizsin bu oyunun ana temasinda al sat ve farm bir gercekliktir zaten .yani 2 dinle bir konus surda 237 view olmus tuz alip kosan bi sen olmussun . her hiyarim var diyene tuz alip kosma .
    Last edited by emirsuomi; 03-12-2019 at 04:18 PM.

Senior Member
    " pvp serverlerda dahi bunu cozumleyebilirlerken gorebilirlerken burada olay bu !"

"ben ve arkadaslarim oyunu ntt game in bu tekeli uzerinde oynamayi birakma karari aldik . bildiginiz gibi farkli alternatiflerde mevcut. herkese ilgi alakasi icin tesekkur eder iyi oyunlar dilerim ."

Bu cümleleri kuran kişi sensin kardeşim. Hadi yürü beğenmiyorsan pvp ye.

Varsa chat report oralarda açarsın oraya, forumundan istifade edersin oranın. 100lira yatırıp 2 ay sonra kapanınca farklı nickle geri gelirsin.

Geçen youtubede takılıyordum. Çok popüler olduğu iddia edilen bir pvpnin sözde gmsi Sosyal deney yapıyormuş videoda asadsfafasdD Adama item veriyor adam çalıp giderse gm nickiyle bağlanıp tp ediyor itemi ver diye zorluyor sajdfhajgdg Teamspeak falan istiyor. :d bu en popülerleriyse diğerleri ibretliktir:d Tekrar diyorum yok alternatif var yok bırakıyoruz yok pvp diye zırlayacağına yürü pvp ye niye halen buradasın ki
    Last edited by ben_D2X4wCGY; 03-12-2019 at 05:17 PM.

usenmeden bu kadar yazi yazdin bu yaziyi kim okuyacak .idrak ve muhakeme yetenegin gelismemis . ben pvp den dem vurarak ornek verdim bu oyun da nttgame in degil sadece nttgame isletmecisi . ayrica farkli alternatif cok kapsamli sadece pvp yi almiyor .okdugunu anlayamiyorsun . verdigin ornekde oyle degil adam orada cok guzel ve yaratici bir sey yapiyor burda post kasma bak isine hadi akranlarinla oyna

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Pazarcı arkadaşlara korsan sunucu hayatında başarılar diliyorum. Geçtiğimiz haftalarda gelen "korsan sunucuya yönlendiren yayıncılara yapılacak yaptırımın" bu pazar çetesine de uygulanmasını temenni ederim.

Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Pazarcı arkadaşlara korsan sunucu hayatında başarılar diliyorum. Geçtiğimiz haftalarda gelen "korsan sunucuya yönlendiren yayıncılara yapılacak yaptırımın" bu pazar çetesine de uygulanmasını temenni ederim.
    steamko ne zamandan beri korsan kardes .

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by emirsuomi View Post
    steamko ne zamandan beri korsan kardes .
    Alternatif derken stkodan bahsetmediğini ikimiz de biliyoruz.