Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 36 of 36
    Senior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Pazarcı arkadaşlara korsan sunucu hayatında başarılar diliyorum. Geçtiğimiz haftalarda gelen "korsan sunucuya yönlendiren yayıncılara yapılacak yaptırımın" bu pazar çetesine de uygulanmasını temenni ederim.
    Umarım kardeşim...

Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Alternatif derken stkodan bahsetmediğini ikimiz de biliyoruz.
    sen ve bi kac kisi hakikatten ne fesat insanlarsiniz ne cekemeyen insanlarsiniz anlamis degilim ayrica kendi kendine dusunup sonra onun dogruluguna kendini inandirmanada pes ama sagolun varolun konuyu up ediyorsunuz nede olsa bozuk saat bile dogruyu gosteriyor gun icerisinde

Senior Member
    Quote Originally Posted by emirsuomi View Post
    sen ve bi kac kisi hakikatten ne fesat insanlarsiniz ne cekemeyen insanlarsiniz anlamis degilim ayrica kendi kendine dusunup sonra onun dogruluguna kendini inandirmanada pes ama sagolun varolun konuyu up ediyorsunuz nede olsa bozuk saat bile dogruyu gosteriyor gun icerisinde

"ben ve arkadaslarim oyunu ntt game in bu tekeli uzerinde oynamayi birakma karari aldik . bildiginiz gibi farkli alternatiflerde mevcut. herkese ilgi alakasi icin tesekkur eder iyi oyunlar dilerim ."

bu cümleyi kuran sensin. Kendinle çelişiyorsun. yalancısın. basbaya pvp reklamı yaparken şimdide steamkoyu kastettim diyorsun. Steamko usko farkı ne? nttgame ile başka yayıncı mı yayınlıyor? burada bile yalan söyleyen ana konusunda nasıl yalanlar söylemiştir kim bilir. Gmleri kandıramayınca da pvp pvp hadi kardeşim hadi...

Quote Originally Posted by ben_D2X4wCGY View Post
    Bir kaç pazarcı oyunu bırakıyor diye nttgame laf atamazsın. Burayı okuyan 100lerce insan acaba benim de başıma böyle bir şey gelirse destek alamayacak mıyım diyecek? onlara diyorum ki öncelikle bu arkadaşımız bariz pazarcı günlük haftalık 10larca gblerle uğraşıyordur zaten. Ve emin olun elindeki itemleri çıkarmadan oyunu falan bırakmaz sinirle yaptığı bir şey. 3 yıldır oynuyorum en ufak bir sorunla karşılaşmadım. Destek sistemi otomatik falan değil. Bırakın artık çamur atmayı. Söylediklerinde haklı olabilirsin ancak yeterli kanıtı elinde bulundurmak zorundaydın. öyle haftada 5günde 10gb kasıp yan charına trade ile 1saniyede atıp olay buga girince rörörörö demek olmuyor. pazarcıysan kaydını tutacaktın. Bir şekilde önlemini alacaktın.

Bak biraz söylediklerim iğneli olabilir ama benim kızdığım nokta şu.

Gerekli kanıtların yok ve istediğin desteği alamayınca nttgame şöyle kötü şöyle otomatik cevap, oyunu bırakıyoruz(boş tehtit), istediğin olunca ise nttgameye teşekkürler olayı... VE DAHA DA ÖNEMLİSİ ÜSTÜ KAPALI PVP REKLAMI YAPIYORSUN. ŞÖYLE Mİ DÜŞÜNELİM HMMMMMM PVP NTTGAMEDEN DAHA GÜVENLİ BÖYLE ŞEYLER BİZİMDE BAŞIMIZA GELEBİLİR OZAMAN HADİ PVP YE... ????

buradan ilk defa başlayacak arkadaşlara diyorum ki eşşeği sağlam kazığa bağlarsanız hiç bir sorun yaşamazsınız. 3 yıldır aktif olarak oyunun içindeyim.

aldığım tek ceza beni sinirlendiren bir arkadaşı 20kere tp ettim. Videoyu arattım. Arkadaş şarkı eklemiş geçiş yapmış video üzerinde bildiğin efekt uygulamış. Çok sinirlendim oyunu bırakcam bune ya dedim, bu videoyu işleme almamaları gerekiyordu ve almışlar başlarım bu oyuna dedim kendi içime çekildim. sonradan fark ettim ki sonuçta olay belli. editte yapsa şarkı türküde eklese videoya almam gereken cezayı aldım.

senin olayda buna benziyor. Sen bir şekilde yeterli kanıt sunsaydın zaten gereken yapılırdı. sunamıyorsan buraya gelip bir şeyleri kötüleme
    Adam diyor ki "şu gün şu saatte param trade sırasında kayboldu" ne kanıtı bekliyorsunuz anlamıyorum ki. Yapılması gereken logların kontrol edilip eğer öyle bişey varsa nttgame'in zararı telafi etmesi lazım.

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    geçmiş olsun kardeşim

Quote Originally Posted by 67MaNYaQaDaM67 View Post
    geçmiş olsun kardeşim