Page 32 of 39 FirstFirst ... 223031323334 ... LastLast
Results 311 to 320 of 384
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Aresin her zaman kemik kitlesi var bence. Ama Gordion ve Diez birleşebilir.
    Diğer sunucuları bilmiyorum ancak, Ares'in kemik kadrosu konusunda haklısın. Gerçekten de Ares oyuncuları sunucularına bağlı ve ne gelişme olursa olsun yıllardan beri sürekli kemik kadro olarak bu sunucuda devam etmekteler. Akşam saatlerinde ağır siklet kıvamında çok güzel pk'sı var, ayakta durabilene aşk olsun. Pazarı olsun, exp spotları olsun bence birleşmeye ihtiyacı yok.

Gordion ve Diez konusunda bir şey diyemem o sunucularda hiç oynamadım.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Aresın Birleşmesi Oyuna Renk Katar Birleşir İns

Senior Member
    Güzel bir birleşim herkes için efsane olur.

Birleşim şart.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Zulacı Gordionculara arada kriz geliyor bu konuyu hortlatıp duruyorlar

Banned
    İtem konusunda bir güncelleme yapılmadan birleşim faydadan çok zarar getirir. Eski serverlar için özel itemler gelmeliydi eski itemler zamanla çöp edilmeliydi. Birleşimi isteyen stokçu pazarcılar.

Senior Member
    Ares diez gordion birleşmesi için en dolu oranlrının aylarca %40 geçmemesi lazım işte o zaman piyasa item kadro düşünülmeden birleşim süreci başlar

Junior Member
    yeni serverlar dolayısı ile eski serverlarda heyecan kalmadı,mevcut serverları birleşim yaparak pk ortamını harekete geçirmenin vakti gelmedimi halan sizce,needeyse 1 sene olacak yeni server geleli,yenileri düşündüğünüz kadar eskileride düşünün insanlar sıkılıyor hep aynı kişilere karşı pk atmaktan belli bir süre sonra onlarda satıp gidiyorlar kimseler kalmadıiduyun artık sesimizii

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Gordiondakileri, Diezle birleştirmeye başladım bile ben

Hangi partiye girsem; Diezden birkaç item fiyatı sayıyorum. Burda +8MD takacağınıza gidin Diezde +9 No Reb Shard takın/+10 No Rep Shard Raptor pzarda, Oranın pazarı daha kalabalık falan.. İkna olan çok olduda gidende olmuştur
    Allah göstermesin Gordionda bir Pazar Alanı var. Adamların yerleri bile değişmiyor. Geçenlerde bi rest attı 2 gün Pazarda kimse yoktu. Diezin Pazarıda bir acayip, Millet +10 ile geziyor +7 itemlere paha biçilemiyor. Sürekli bir upgrade var.
    Gordionda Eslant meteryalleri istisnasız; 160.000 - 250.000
    Diezde her meteryal 20.000k civarı ki; 1000 coinse bile koyarlar.

Gordionda BUS ler bile 199 olmuş tıkanmış kalmış halen fiyatı 1.500 ve birinden 10 tane BUS satılsa 1.600 yapıyor fiyatı. Dex Str kağıdını adamutanmasa NPC ile aynı fiyata satacak. Etrafında dönen Stardan yapayım dedim. Spell 2,5m den aşağı düşmedi. Event bitti 2m olmuş. Event bitti aynı kişilerde aynı sayıda Spell var.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Nickname
    SuperLOTUS (IamBANNED)
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Oyun artık tat vermiyor.
    Knight Online