Page 24 of 39 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast
Results 231 to 240 of 384
    Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Dostum bu olayı cins olarak düşünmemeni tavsiye ederim.
    Ben de küfürden hiç hoslanmam ama senin mantığın şu;
    Erkeğe küfür edilir ama bayana edilmez bu çok Saçma bir düşünce erkeğe küfür edilirken de aynı hassasiyeti gostermeni temenni ediyorum.
    Burda yazan çoğu kişi tecrübeli kişiler.Küfreden kişi post sayısı 2 belli ki fakece nicklerinden biri

Biri sizin gibi düşünmüyor diye küfretmek hele ki bu bir bayansa acizliktir bence.Bu tıpkı şuna benzer dışarda kedi gibi olan biri evde aslan kesilmesi gibi
    Bu gibi konularda milletin birbirine küfretmesi ve aşağilaması yerine konun kapatılması taraftarıyım.Benim olduğum yerde küfür hakeret küçük düşürme olayını yapan bebeleri alaşaği ederim.Gözümde zerre kadar bu tiplerin değeri yoktur algılarını değiştirip küçük düşürülmesini sağlarim.

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Diez aksamlari güzel birleşime gerek yok hele gordion ile hic bir şekilde gerek yok mageler şu an terör estiriyor oradan gelecek 10 staflar yüzünden mele kalmaz oyunda ares diez uygun olur

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SAH_7t6BqLNV View Post
    kardeşim sen gerizekalimisin +10 itemlerimzi niye silceklermiş seviye falanda düşürlmesin oyun gerizekalimi olmasini istiyosunuz yeni ve üst seviye ye doğru çikiyor işte
    Dün gece bu yazını gördüm yetkililerin silmesini bekledim ve cevap yazmadım ve görüyorum bu saate kadar hala silinmemiş.Herhalde forumda hakaret serbest bırakıldı.Gelelim cevaba gerizekalının önde gideni olduğun için olayı fazla anlamamışsın.Oyunun üst seviyeye çıktığı falan yok ondan mı eski sunucular sinek avlıyor.Bir sonraki hakaretinde kat kat misli ile cevap vereceğim.Şimdi bakacağım senin yazın gibi benimki de 1 gün burada duracak mı beklemedeyim.

Quote Originally Posted by iseienai View Post
    dün gece bu yazını gördüm yetkililerin silmesini bekledim ve cevap yazmadım ve görüyorum bu saate kadar hala silinmemiş.herhalde forumda hakaret serbest bırakıldı.gelelim cevaba gerizekalının önde gideni olduğun için olayı fazla anlamamışsın.oyunun üst seviyeye çıktığı falan yok ondan mı eski sunucular sinek avlıyor.bir sonraki hakaretinde kat kat misli ile cevap vereceğim.Şimdi bakacağım senin yazın gibi benimki de 1 gün burada duracak mı beklemedeyim.

kardeŞİm ben +10 İtemlerİn sİlİnmesİne takildim yok sa kÜfÜr falan eetİĞİm yok k:bakma ÖzÜr dİlİyorum kardeŞİmden ...

Senior Member __SaCReTeS__'s Avatar
    Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Ares-Diez-Gordion birleşirse oyunu bırakanların tekrardan başlayacağını düşünüyorum bir an önce birleştirilmeli.

Senior Member NeedB's Avatar
    Ares - Diez birleşsin de, gordion kendi haline bırakılsın, leş bir server.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    Ares - Diez birleşsin de, gordion kendi haline bırakılsın, leş bir server.
    Haklısın leşşş

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Gordion'u uzak tutun Diez'den istemiyoruz.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    bu konuyu neden hala kapatmadılar anlamıyorum kendi çıkarlarını düşünen bir şahıs konuyu açıyor peşinden bütün pazarcılar destekliyor
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member
    Birleşim denince bu oluyor.