Page 10 of 39 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 91 to 100 of 384
    Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Nasıl var ya, bu oyun pvp temelli bir oyun değil arkadas, pk tek derdinse YANLIŞ oyundasın. Bari bırakın da oyunun kendi kurulu düzenini bozmaya çalışmayın.

Bazı genç GMler pk kökenliler biliyoruz, genç ve pk kökenli olunca sizin dolmuşunuza kolay binebilirler, mgamemin zaten ne yaptıgı belli değil,

bu oyun sadece pk dan oluşmuyor,
    tam tersi, expi var pazarı var farmı var ft si JR si csw si savasları BDWsi var da var.

Bak diez JR tıklayan oyuncu+400, areste daha fazladır, ve biraz evvel gittim gordiona baktım moradon aynı diez kadar kalabalık, nereye toplıycan onca insanı hiç akıl mantık var mı ya? lagden oynanmaz bir serverda bu pk manyakları nasıl pk atacak hiç düşnüyorlar mı?
    He item satıcısıysa onları hiç etkilemez tabii

Zaten pkcıların hepsinin de yasallaşmış hileciler oldugunu düşünüyorum, hepsi banlansa yeridir. Neden mi TL ile item almayan, pedalı olmayan, TBLsi olmayan pk cı mı var???
    YOK!
    Bu yasal kxper pkcıları memnun etmek için 10 serverı toplasanız işe yaramaz.Asıl sorun ne biliyor musunuz, oyunda pkyı kim ne ne zaman nerede öldürdü?
    pk nın 5N1K sını çözerseniz server toplamaya gerek kalmaz.
    KO pk temelli bir oyun değildir, öyle zannedenler yanlış adrestesiniz!
    Tüm mmorpg ler pk temelli oyundur. Neyin kafasını yaşıyorsun kardeşim.
    Karakteri geliştiriyorsun ki pk da daha etkin olabiliesin. Worm u daha hızlı kesmek için mi karakter geliştiriyoruz biz neyin kafası bu komik misin şaka mı yapmaya çalışmissin ironi mi anlayamadım ama çok iyi sacmaladigin kesin.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Diez'de şuan jr'lere yaklaşık 400 kişinin girdiği doğru ancak sadece jr bazlı bir analiz yanlış. Akşam sekize kadar cz de 10 tane karus bulamiyoruz. Akşam desen karşılıklı 3 parti Konya ovası gibi haritada adam arayıp duruyoruz sıkıldık.
    Bu oyun pk oyunudur. Bak jr ye su kadar adam giriyor obaaa demeyle serveri analiz etmiş olmuyorsun maradondaki pazar sayısıyla serveri analiz edemezsin.
    Ben pk atamayacaksam neden karakterimi gelistireyim ki. 83 reb5 ful item carlarin ne işi var o zaman oyunda amaç ne pk atamayacaksak.
    Trol golem kesmek mi karakteri bu denli geliştirmek? Z
    Şu server ile şu server birleşsin demiyorum. GM ler bakar en yakın hangi serverlerse ona göre ikili üçlü dörtlü beşli artık hangisi oyuncu bazlı bir yöntemse öyle birleştirsinler.
    Derdim itemden kar etmek de değil diez'de oynuyorum Ares ile birlestigimizde serverde gerçekten item bolluğu olacak itemler ucuzlayacak ama bu umrumda değil kardeşim ben cz ye öğlen ya da ikindi gibi girdiğimde ekrana mal mal bakmak istemiyorum..

Senior Member
    Güncel....

Senior Member nesteren71's Avatar
    Nickname
    QuaLitySharD
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ArdreamFounderS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Gordion + Diez mantıklı gibi gözüküyor. Daha da aktif ve canlı olacaktır.
    Bizimkisi bir 'Knight Online' hikayesi..

Member
    Nickname
    MaRqueS
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ares gordion ve diez birleşmeli çok eski serverlar daha değişik bir ortam olur diye düşünüyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by nesteren71 View Post
    Gordion + Diez mantıklı gibi gözüküyor. Daha da aktif ve canlı olacaktır.
    Yakında olacak olan o 10 stafflarla ve diğer armor setlerle wfclerle hiç bir serverda olmayan ıtemlere sahip Gordion ya aresle ya diezle birleşmek zorunda kalacak böyle giderse

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    reb10 ile beraber ares diez gordion birleşebilir

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Eskiden birleşmesini isterdim.Ama şimdi düşünüyorumda birleşmese daha iyi olacak.
    10 Dragonsetler ve parçaları diezi bitirir.Şuanda diezde 8 kro giyen krall böyle kalmasını isterim.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Bizi beğenmiyor musunuz?
    Estağfirullah beğenmemek haddimize mi Sizdeki item kimsede yok. Size yetişmek vakit alır diye Gordion olmasın diyorum. Aresle Diez birleşse bişi olmamış gibi devam edebiliriz. Ama Gordion-Diez birleşirse armor ve weaponlara takviye yapmak için epey pazar-farm yapmak gerekecek

Senior Member
    Guncel....