Results 1 to 7 of 7

Makro cezaları hakkında buyrun tartışalım.

Öncelikle merhabalar.
    Ben hergün birilerini discorddan veya forum cr den reportlamaktan yoruldum ve bıktım.
    Oyunla ilgili düşüncelerim artık tamamen değişmeye başladı.
    Son zamanda banlanan yayıncı ve oyundaki diğer userlerin banlanması epey bi arttı.
    Sanırım yaptırımlar baya düşük kalıyor ki insanlar umursamıyor.Koxp yani tpt tarzı progamların cezası neyse makronun cezası da o olması gerekiyor artık.
    Çünkü insanların hepsi makro yada koxp kullanır oldu.
    Resmen 2008 2009 yıllarındaki heaven fire koxpu zamanına dönmemiz an meselesi .
    Siz banladıkça hapise attıkça insanlar yeni karakterleri ile legal oynayan kesimi ciddi anlamda oyundan soğutuyor.
    GB fiyatlarının yüksek olması insanları cezbettiği için heryerde illegalite olması çok normal ve sıradan birşey gibi oldu artık.
    Eleştirimi anlayışla karşılamanızı bekliyorum En kısa sürede bu makro cezalarını daha farklı bir sisteme dönüştürmenizi talep ediyorum.Teşekkürler.

Senior Member
    Macro,Koxp ,TBL aklınıza gelen ne varsa hepsi sınırsız banlanmalı. Az hile çok hile diye bir şey yok. Hile kullanan her kimse oyundan uzaklaştırılmalı.

işte büyyük hilecii yayıncılar bile banlanıyor demekki nttgame bir avuç çabulcudan korkmuyor..yok herkes kullanıyor diye bende makro kullanıyormuşum.. tüm makroculara ban

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Tekte banlıcaksın macroları bile ibreti âlem için bak bakayım besmele çekmeden giremezler oyuna.

mesele kimin koxp-tbl-makro olduğu değil mesele yaptırımın düşük olması yetkililerin yazılan çizilen herşeyi gördüğünü biliyoruz ama artık dikkate alınması gerekiyor. Makro kullanan birine ilk ceza 1 ay ban+hapis,ikinci kullanımında sınırsız ban atılması taraftarıyım. Ayrıca hapisten çıkmak için alınan o pus itemi gb yüksekken adama dokunmuyor bi premium parası bile değil çıkarın o itemin değerini 4-5k kc ye olsun bitsin.
    Ya da hapisten çıkmak için de bi süre koyun 1ay + 4-5k kc değerinde ki o itemi alsın öyle çıksın.Sonuç olarak 1 ay ban char açıldıktan sonra 1 ay hapis üstüne 4-5k kc lik itemi alıp çıkarsın hapisten charını. Ceza dediğin böyle olmalı ki kullanmasın kimse yasak işte kullanma...

haklısın dostum, her gün makrocularla uğraşmaktan gına geliyor. Geliyor adam makrosunu açıyor genie altından keyfine bakıyor sen sinir oluyorsun. Discordda 10 level olduk bunları raporlucaz diye, 15 level yapmışlar sınırını. Video alıyorum, CR'ye atıyorum bir de üstüne uzaklaştırılmadıklarını görünce insan soğuyor. Ceza alsa dahi gidiyor 1000 cash veriyor çıkıyor hehehe kanat sahibi oldum diye geziyor bir de..

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Makroya zindan yerine daha ağır cezalar gelmeli. 7 gün ban + hapis. Tekrar kullanırsa süresiz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.