Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Ben hayatımda hiç mythril giymedim

28 yaşındayım, 2006 yılında olympiada başlamıştım. uzatmayacağım eski günler güzeldi.

neyse. 2012den sonra aralıklarla oynamışlığım var hep solo takıldım öyle grupça farm falan da yapmadım. ama her seferinde

dc premi, walkrimi vs aldım seve seve de oynadım.

yeni serverlarla birlikte onca işin gücün arasında 1 ay gecikmeyle başladım, oyunun en güzel yanı herkesin benim gibi az vakitle gerektiğinde 300-500 bişey koyarak keyif almaya çalışması aslında.

sonra bir gün lily abla geldi. mytrhil umrumda bile değildi tek derdim +4e yanan quest bowumu yeniden görebilecek olmamdı.

2 parça kasabildim. 3. yü alamadan npc kapandı

benim derdim mitrilmiş krowazmış değil hocam. şu 70 questini en azından alabilsek bence kimsenin farmerla, oyunun reklam yüzleriyle, eski gmlerle, lolcülerle sorunu kalmaz.

naçizane fikrimdir. zararlı bir konuysa vakit aldıyszam herkesten özür dilerim. saygılarımla

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    al bendende o kadar ama yok umurlarında değil

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    bu oyun hep büyük para babası klanlara güldü öyle devam edecek. gerçek hayatta mafyaysan polisle işin zordur bu oyunda polis denen şey yok hatırlarsanız tarantula kiralama saçmalıkları falan bile yaşandı gördü bu oyun bu tarz şeyleri. bireysel oynamak ister herkes bu oyunu öyle zevki çıkar çünkü ama hep bi topluluğa bi örgüte bi para verme çaresizliğine götürür yönetim

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by sui_N7tMPVcQ View Post
    bu oyun hep büyük para babası klanlara güldü öyle devam edecek. gerçek hayatta mafyaysan polisle işin zordur bu oyunda polis denen şey yok hatırlarsanız tarantula kiralama saçmalıkları falan bile yaşandı gördü bu oyun bu tarz şeyleri. bireysel oynamak ister herkes bu oyunu öyle zevki çıkar çünkü ama hep bi topluluğa bi örgüte bi para verme çaresizliğine götürür yönetim
    tarantula kiralamanın nesi saçma. sunucunun en sağlam çarları 7 gün başka bir şey yapamasın mı hiç kendi çarları ile mi farma dursunlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quest item candır be 8 basmayı çok isterim tekrar gelse 2 aya kalmaz basarız ama geleceğe benzemiyor