Results 1 to 6 of 6
    Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Soyulmalar icin bi oneri!

Merhablar,
    Kandil aksami yaklasik 60 gb lik bi karakterimiz soyuldu. Otp kurulu olmamasi hackleyen kisinin ekmegine yag bal surmus oldu. Hesapta otp kurulu olup olmadigini bilmiyodum acikcasi yoksa bi sekilde kurdururdum. Neyse btk ya baş vurduk ordan aldigimiz yanit ; ilk once savciliga suc duyurusunda bulunmamiz gerektigi daha sonra uygun goruldugu taktirde bir kac dilekce ile btk ya yonlendirilecegimiz oldu. Dipnot ekledi memur bey eger pc nizde lisanssiz urun tespit edilirse hakkimizda dava acilabilcegini soyledi w10 mp3 gibi seyleri iceriyomus arkadasimda w10 lisansiz oldugu icin suc duyurusunda bulunmadi bizde 1 bardak su ictik ustune. Benim merak ettigim konu email sadece bu karakter icin acilmis bi email yani surekli email sifresi girilip trojenle elegecirilmesi gibi bi ihtimal dusuk emaili item kilitleme sifresi icin ele gecrdi yani olan oldu.
    Bu item kilitlemeye acmaya otp eklense iyi olmazmi yada yeni yeni gelistirilen ve obumuzdeki gunlerde uygulanacak olan nttnow a bu ozellik eklense olmazmi?
    Ne bileyim item kilitleme acmaya aylik bi kisitlama getrilse mesela ayda 5 kere 10 kere gibi bunlarda sms ile bi kod ile onaylansa(gerci bu oneri kapsamli bi iletisim aği gsm opr. Ister) Benmi basit dusunuyorum yoksa imkani varmi? Bunlar sadece bi oneri. Tesekkur ederim

Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Simdi bazi arkadaslar birader sen normal otp kurmamisin kilitleme icin iatiyosun diye simdiden soyliyim ewt haklisiniz.

Member
    Nickname
    Tosyali
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bence de item şifreleri deaktif edildiğindek 1 gün sonra itemler trade edilebilir olmalı. En azından 1 gün sürede hesap geri alınabilir. Diğer türlü sistemi hackleyen atam item şifresini de bi şekilde öğreniyor ya da arkadaşın dediği gibi email ile şifre değiştirilebiliyorsa saçma olmuş. Bu arada çok geçmiş olsun. Nasıl çaldıklarını tahmin edebiliyor musun? Öğrenirsen bizleri de bilgilendir aynı sorunu yaşamayalım.

Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Mermuz View Post
    Bence de item şifreleri deaktif edildiğindek 1 gün sonra itemler trade edilebilir olmalı. En azından 1 gün sürede hesap geri alınabilir. Diğer türlü sistemi hackleyen atam item şifresini de bi şekilde öğreniyor ya da arkadaşın dediği gibi email ile şifre değiştirilebiliyorsa saçma olmuş. Bu arada çok geçmiş olsun. Nasıl çaldıklarını tahmin edebiliyor musun? Öğrenirsen bizleri de bilgilendir aynı sorunu yaşamayalım.
    Ssd almis onu takmis pc ye daha sonra ntt game e girdim diyo oyunu tekrar indirmek icin sifre id istemis girmis girerkende boyle bisey oluyomudu olmuyomuydu diye teredutte kalmis nolur nolmaz sifreyi degisteryim diyo ama 10 dk icin de mail gitmis.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Tam "Sanki chara kurmuşsun otpyi de bi de item kitlemek için istiyosun" yazacaktım ikinci postunu gördüm sustum Geçmiş olsun bu arada. Ama otpyi telefona kurduktan sonra item kilitlemek bile gereksiz bana kalırsa. Gerçekten güvenilir bir sistem çünkü.

Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Tam "Sanki chara kurmuşsun otpyi de bi de item kitlemek için istiyosun" yazacaktım ikinci postunu gördüm sustum Geçmiş olsun bu arada. Ama otpyi telefona kurduktan sonra item kilitlemek bile gereksiz bana kalırsa. Gerçekten güvenilir bir sistem çünkü.
    haklisin bilgim olsa inan kurdururdum saol gecmis olcak mecbur