Results 1 to 8 of 8
    Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Ne zaman Dava Açmayı düşünüyorsunuz Koxp Paylaşımı Yapan Kişilere ?

Çogu ülkede 3. parti yazılımı yazan kişileri ve paylaşan kişileri dava sonucu hapise attırıyorlar bu durum bu rezillik nedir allah aşkına ? adam Aylardır youtube üzerinden paylaşım yapıyor ve siz hala bu kişiye yaptırım uygulayamıyorsunuz vallahi rezillik ya gerçekten ne zaman bir adım atmayı düşünüyorsunuz bu oyun bitene kadar oyunculardan insanları report etmesini mi bekliyorsunuz yeter insanlar sıkıldı artık 3. parti yazılımı yapan kişilere yaptırım uygulamak bu kadar zor degil bukadar kritik durumu yıllardır pas geçmeniz çok anlamsız artık üzerine gidin bir şeyler yapın hesabı kapatmak çözüm degil bunu anlamak bu kadar zor degil
    Last edited by ExtraWhite; 03-08-2019 at 12:42 PM.

Banned
    yapımcı firma izin verirse .. biz yayıncı firmayız

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by elifsen View Post
    yapımcı firma izin verirse .. biz yayıncı firmayız
    artık kullanan kişilere yaptırım uygulamayı bırakıp bu işi yazan kişilere yaptırım uygulasalar sorun çözülecek

Banned
    sus sus deme öyle şeyler çok gizli ve kimsenin aklına gelmez akıl edenin başını keserler..

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Yayın organları ile iletişime geçip malum kanalların kapatılması gerekiyor twitch'deki knight online yayın hakları elinizdeyse youtube yayın hakları kimin elinde ?

Bahsedilen videoları izlememek için kendimi zor tutuyorum çünkü biliyorumki izleyen kişiler o programları kullanmaya karar veriyor yada doğrudan oyundan soğumaya başlıyor

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    Yayın organları ile iletişime geçip malum kanalların kapatılması gerekiyor twitch'deki knight online yayın hakları elinizdeyse youtube yayın hakları kimin elinde ?

Bahsedilen videoları izlememek için kendimi zor tutuyorum çünkü biliyorumki izleyen kişiler o programları kullanmaya karar veriyor yada doğrudan oyundan soğumaya başlıyor
    adamlar yorum atmaya başladı artık zamanında sana küfür ediyorduk ama sen haklısın bu işi böyle yapmamız gerekiyor muş yönetim artık şu çocugu dava mı ediyor ne yapıyorsa yapmalı oyunculardan report beklemek nekadar saçma ya oyuncular zaten report etmese eminim bu karakter kapatmaların %10 u bile gerçekleşmez

Senior Member
    Kecon reyizden mi bahsediyorsun

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by nememesis View Post