Results 1 to 2 of 2

Maradonda pazar yaparken hapse düştüm bu kadarida saçmalik...!

Hapse düşen accountlar

ingersoll11
    ingersoll22

dün gece 2 - 3 saatleri arasinda oyuna girmiş pazari geziyordum diğer accounttaki charimda farkli bir bilgisayarda pazara birakmiştim

vega da 3. Serverda pazari gezerken bankanin önüne gedldim 77 m e ib alacaktim itemleri satip parami tamamlamaya çalişiyordum ki dc yedim sonra oyuna girmeye çaliştim oyun bir türlü açilmadi neyse güncelleme veya bakim tarzi bişi vardir diye oyuna girmekten vazgeçtim ve yattim uyudum

sabah kalktiğimda her iki accounttaki charimda hapise girmiş

şimdi merak ettiğim konu şu her ikiside genie varken üstünde genie ile oynanmişken

her iki acountta da 3200 cash çekmişim

farmda değil macro yok genie den bahsediyorum pazarda oturuyor zaten charin teki ve hapse düşüyor

şimdi bana biri şunu anlatsin yada kanitlasin rica ediyorum

maradonda pazar yapmak hapis sebebi mi yoksa pazar gezmek hapis sebebi mi yoksa size para mi lazim

2 chari birden hangi sebeble neye bağlayarak hapse gönderiyorsunuz

bu kadar ilgisizlik bu kadar saçmalik tutarsizlik olmaz

2 k cash çekmeyeceğim lanet olsun diyorum beni banlama sebebini çikarin ortaya bu kadari insana pes dedirtiyor

maradonda gezerken pazar yaparken bi char nasil hapse düşer biri bana bunu anlatsin..!

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Yaşadığınız problemi müşteri hizmetleri üzerinden çözebilirsiniz. Foruma konu açmanız probleminizi çözmez.

KO Ban/Jail/Unlock kategorisini seçerek Destek Bileti göndermeniz gerekmektedir.