Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Senior Member
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    Hepsini anladık da Pwnage'i banlamak ne alaka. Yayın kliplerini izledim youtubede. Hiçte karaladıkları gibi bir çağrıda bulunmadı. Sırf birilerinin gazını almak için yapılan bir eylem olduğunu düşünüyorum.
    Adam pvp reklamının kralını yaptı. Ben hiç pvp oynamadım hayatımda o gece güncelleme geri alınınca pvp leri araştırdım. Reklam için para almadıysa bile pvpler toplanıp donate atsınlar.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Sebebi gayet açık normalde oyunda olmaması gereken itemler eski serverlarda kol geziyor. Özellikle 83 patchi ile beraber warriorlar farklı bir boyuta evrildi. Skillerine herhangi bir nerf talebi kabul edilmediğine için red pot ile ufak bir dengeleme aldılar. Halen çok güçlüler ama bunada şükür.

elimdeki und sc bitince bende birakacagim 5 yillik karakterimi malesef ..

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Red pot, p2w içeriğiydi kaldırıldı. Bir p2w içeriği hiç gelmemesi gereken bir eşya sonunda kaldırıldı. Daha önceden yapılması gereken bir hamleydi şimdi yapıldı, olsun önemli olan yapılması darısı diğer oyun dengesini bozan p2w içeriklerde.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Banned
    gördüğüm en saçma düşünce açısı ve yorum adam red pot ile ıtemı olmayan adamın ılıskılendırıp pk cıkmayacak falan diyor red pot %10 verıyor 2000 ap ise 2200 1500 ise 1650 4000 ise 4400 yani itemi olmayan için çok daha avantajlı oluyor. ap arttıkca red pot etkısı arıtyor. ıtemı olmayan 150 ap alcakken ıtemı olan 300 ap almış oluyordu. kesınlıkle yerınde ve denge getıren bır kaldırma. undy sc,red pot.. priest skillerine toplu undy gelebılır ama

Biraz sonra bu forum başlığınıda kapatırlar. Oyun bir payplay oluyor bir freeplay oluyor. Kesin ortasınu bulamıyorlar.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    asıl en garanti kalkamsı gerekenlerden biri red pot 'du nasıl ne alaka cok sacmaydı örnek mageye herhangi bir etkisi yoktu ama blue pot herkesin defansını artırdıgı için mantıklı ki duruyor zaten blue.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Precise1HP View Post
    asıl en garanti kalkamsı gerekenlerden biri red pot 'du nasıl ne alaka cok sacmaydı örnek mageye herhangi bir etkisi yoktu ama blue pot herkesin defansını artırdıgı için mantıklı ki duruyor zaten blue.
    Çok saçma bir düşünce oyunda red potta vardı blue potta. Mageler ölüyoruz diye şikayet ediyor o zaman blue pot alcaksın kardeşim ben ölüyorum diye şikayet etmiyorum attacker charıma red pot basıyorum. Sonra mesela priest adam gidip red pot mu bascak blue pot dururken ? Magelerde 62 tozu var magic power arttıran zaten!!! Warriora da koycaklar o zaman öyle skill. Sen şimdi warriorlar zaten atak arttıran skill basıyor dicen de ordada durcan ben o atak skilli için -300 defanstan vazgeçiyorum her bastığımda, ben 300 düşüyorum da bu güne kadar bu konuda tek kelime edeni gördün mü? Biz onu göze almışız o atak için str takı takıyorum hp'den resistten defanstan herşeyden vazgeçiyorum, skill basıyorum üstüne negatif defans yiyorum ben o mageyi kesmek için elimden geleni yapıyorum, sen mage oynuyosun elinde taş çatlasa +7 stafın, üstünde don yok, takılar old, hayatında iron set takmamışın, benim sadece 1 ayda harcadığım sc'ler için gereken cash miktarını 5 sene oynasan yüklemiyorsun charına sonra warrior kesiyor diye ağlıyorsun sonra. Mage oynuyorsan sende +'larıyla beraber tüm -'lerini kabul edeceksin kardeş.

Senior Member
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    Çok saçma bir düşünce oyunda red potta vardı blue potta. Mageler ölüyoruz diye şikayet ediyor o zaman blue pot alcaksın kardeşim ben ölüyorum diye şikayet etmiyorum attacker charıma red pot basıyorum. Sonra mesela priest adam gidip red pot mu bascak blue pot dururken ? Magelerde 62 tozu var magic power arttıran zaten!!! Warriora da koycaklar o zaman öyle skill. Sen şimdi warriorlar zaten atak arttıran skill basıyor dicen de ordada durcan ben o atak skilli için -300 defanstan vazgeçiyorum her bastığımda, ben 300 düşüyorum da bu güne kadar bu konuda tek kelime edeni gördün mü? Biz onu göze almışız o atak için str takı takıyorum hp'den resistten defanstan herşeyden vazgeçiyorum, skill basıyorum üstüne negatif defans yiyorum ben o mageyi kesmek için elimden geleni yapıyorum, sen mage oynuyosun elinde taş çatlasa +7 stafın, üstünde don yok, takılar old, hayatında iron set takmamışın, benim sadece 1 ayda harcadığım sc'ler için gereken cash miktarını 5 sene oynasan yüklemiyorsun charına sonra warrior kesiyor diye ağlıyorsun sonra. Mage oynuyorsan sende +'larıyla beraber tüm -'lerini kabul edeceksin kardeş.

Ben de warrior kullanıyorum güncelleme çok iyi oldu. Senin bir defa mage ile kapışmanda deansın tamamıyla etkisiz; sadece resist üzerin den etkili. Defansından 300 kesilse ne olur etkisi yokki mageye karşı. Çok HP Defans istiyosan Opal yerine gidip PE takacaksın.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    asıl sorun asasta
    critiğini çiftleyip sürahi ile
    20snde 6khpli mageyi 10k hpli wariorü hemen yere serecek