Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Senior Member

Hepsini anladık da RED Pot Ne alaka ?

Şimdi item görevi falan fistan anladık, hadi mageler için de undy sc kaldırdınız milletin canı çok olmasın ölsün gebersin mageler kral olsun dediniz onu da anladık, çok aşırı itemi olmayan ama aksiyonda atağını adam kesebilecek seviyeye çıkarmasına yardımcı olacak tek item olan red potu kaldırdınız. Şimdi bundan para kazanamayacaksınız diyeceksiniz ki olsun, ee bunu sadece itemi olan adam basmıyordu itemi olmayanda basıyor adam kesmeye çalışıyordu şimdi adamın itemi az adam kescek kadar atağı yok bu adam sc de almıcak pk da çıkmıcak olmuyor zaten kesemiyorum diyecek burdan da kaybettiniz, sc almayan adam sc falan alıp pk ya çıkmıyorum, itemlerim az itemi olanlar bana farm da yaptırmıyor o zaman premium almaya da gerek yok diyecek ordan da kaybettiniz. Neyse keyfiniz bilir, pre alıp sc çekip üstüne red pot basıp adam kesmeye çalışıyorduk undy sc gitti hp düştü red pot gitti atak düştü adam da kesemiyorz artık, kendi yağımızda kavruluyorduk hiç birini almaz oynamayız keyfiniz bilir.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Atağı 6k yi geçip HP si 14k olan üstüne atak SC üstüne red pot basıp cz de Zeus gibi dolanan wariorlardan wariorlar bile bıktığı için kaldırıldı.

UND SC ve red potun kaldırılması gelen en güzel güncellemedir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IIYAMTARII View Post
    Atağı 6k yi geçip HP si 14k olan üstüne atak SC üstüne red pot basıp cz de Zeus gibi dolanan wariorlardan wariorlar bile bıktığı için kaldırıldı.

UND SC ve red potun kaldırılması gelen en güzel güncellemedir.
    sen de itemi olanları kıskananlardansın belli.

Senior Member NeedB's Avatar
    Hepsini anladık da Pwnage'i banlamak ne alaka. Yayın kliplerini izledim youtubede. Hiçte karaladıkları gibi bir çağrıda bulunmadı. Sırf birilerinin gazını almak için yapılan bir eylem olduğunu düşünüyorum.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    Şimdi item görevi falan fistan anladık, hadi mageler için de undy sc kaldırdınız milletin canı çok olmasın ölsün gebersin mageler kral olsun dediniz onu da anladık, çok aşırı itemi olmayan ama aksiyonda atağını adam kesebilecek seviyeye çıkarmasına yardımcı olacak tek item olan red potu kaldırdınız. Şimdi bundan para kazanamayacaksınız diyeceksiniz ki olsun, ee bunu sadece itemi olan adam basmıyordu itemi olmayanda basıyor adam kesmeye çalışıyordu şimdi adamın itemi az adam kescek kadar atağı yok bu adam sc de almıcak pk da çıkmıcak olmuyor zaten kesemiyorum diyecek burdan da kaybettiniz, sc almayan adam sc falan alıp pk ya çıkmıyorum, itemlerim az itemi olanlar bana farm da yaptırmıyor o zaman premium almaya da gerek yok diyecek ordan da kaybettiniz. Neyse keyfiniz bilir, pre alıp sc çekip üstüne red pot basıp adam kesmeye çalışıyorduk undy sc gitti hp düştü red pot gitti atak düştü adam da kesemiyorz artık, kendi yağımızda kavruluyorduk hiç birini almaz oynamayız keyfiniz bilir.
    oyun p2w den çıkıyor diye rahatsız olmuşsun. und kalkması şarttı i ve gereken yapıldı kalkmasa olmazdı. sırf und kalktı diye başlayan bi ton insan tanıyorum red pot ayrıca p2w bi etkendi kalkması şart olmasada çok gerekliydi.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    undying sc neden eklendi önce bu soruyu bi kendinize sorun warrior berserk geldiğinde muhtemelen bu eşya geldi amaç warriorun yere vurmasını kolaylaştırmak ve full str ağırlıklı oynamaya imkan sunmakta en büyük amaç şimdi biraz str den kısıp hpye dayarsınız ve bir buffer priest bulup aynı şekilde oynamaya devam edersiniz yada gerçek bir warrior gibi hell blade ile oynarsınız bunu zaman gösterecek bererkin o kadar berbat bir ağaç olduğunu hala anlayamamış insanlar var biz sword dancing animasyonu için oynardık zamanında şimdi bakıyorsun o animasyonu gören cennetlik

Senior Member
    red pot diger karakterlere atack artışı sağlarken mage karakterine hic bir katkıda bulunmadıgı için kaldırıldı. Magen damageını yüzde 10 arttırıcak bi şey gelise pusa tekrar eklenebilir.

Senior Member
    Nasıl bulunmadı ya adam güncelleme geri gelmezse biz pvp geçeriz sizde pvp geçin bundan sonra benim chatimde pvp reklamı serbest dedi. Banlanmak için daha ne sebep olucak.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    sen de itemi olanları kıskananlardansın belli.
    Diez'de yaklaşık 90gb lik kurianim var. Sürekli red pot basan wariorlardan ( +9kro set +10wiri full str AP set) 1.5k yiyorum. Red pot basmayanlarla yine mücadele edebiliyorum ama red pot işi tamamen paramla doverim seni oluyor.
    Red pot basmayan warior TS mi kuramıyor red pot basan iki tane vuruyor TS düşüyor.

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    Hepsini anladık da Pwnage'i banlamak ne alaka. Yayın kliplerini izledim youtubede. Hiçte karaladıkları gibi bir çağrıda bulunmadı. Sırf birilerinin gazını almak için yapılan bir eylem olduğunu düşünüyorum.
    Bu bir darbe girişimidir diyip yayında telefonla birilerinş arayıp pvp oynayın daha iyi demesini kesip atladınız sanırım.
    Burada gazı alınan oyuncular birileri değil iyide oldu.