Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 45
    Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Oyundaki tek fonksiyonu , başlangıçta TL basarak bir adım öne geçip sonradan TL farkı ile sahip olduğu cz boro farm yapmayı tekel haline getirerek, farm slotları ellerinden alındığında ağlamak olanları ağlatmaya devam arkadaşlar.

Almayın bu itemleri tursusunu kursunlar.

Senior Member byiss26's Avatar
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Olay şurda kopuyor

Yayıncılar sunu diyor herkeste bedavaya mytril set olmus olacak, biz gerçek para verdik aldık, bu slotlarda kimse boro balrog kesmeyecek pk bitti"

biz de sunu " CZ'ye cıkmayacak adam yine cıkmayacak, siz sanıyor musunuz ki Troll Shell Set'lerle sizin dünya para bastıgınız yerde karşınıza cıkacak? Siz burada gerçek para verip aldığınız bir şeyin oyun tarafından " BELLİ BİR SÜRE SONRA BEDAVAYA ELDE EDİLEBİLECEK OLMASINI " yediremiyorsunuz.Sonucta her mytril'i +7 atmayacak. 1 kısının +7 seti toplaması en azından 1 ayını alacak.Serverin zaten 2. ayına girdik 1 ayda mytrilleri toplaması de, oyuna tekrar dönen birinin adam akıllı oynaması için gereken SADECE 1 KIYAFET SETİNİ ALMASI 3. AYDA OLACAK.Diyorlar ki farm yapsınlar. Oyunda solo oynayan (özellikle reklamdan sonra görüp gelen kitle) oyuncular kime, neye, nasıl güvensin de oralarda farm yapsın +1 mytril trial kassın? Hadi buldu birilerini güvendi kasıyor.Serverlerde ittifak mı bitiyor ? " Aman abi bunlara vurma, bunlar onur abinin clan, bunlar mehmet abinin clan, aman bu benim kankam " CZ'de ezilen adam yine bu solo oyuncu olacak.Afedersiniz de bu adamda aptal salak değil, oyuna en kötü her ay bir premium parası verip size NP KAS TIR MAZ. Bırakır oyunu, bırakır.Öyle kendi basınıza kastıgınız triallere mytrillere bakar bakar " ÜBGNUDE İYRYRİ FMRASMRM YAPMSTITKQ MORQ " DERSİNİZ.
    İTİNAYLA ® YAPILIR

Senior Member
    Quote Originally Posted by byiss26 View Post
    Olay şurda kopuyor

Yayıncılar sunu diyor herkeste bedavaya mytril set olmus olacak, biz gerçek para verdik aldık, bu slotlarda kimse boro balrog kesmeyecek pk bitti"

biz de sunu " CZ'ye cıkmayacak adam yine cıkmayacak, siz sanıyor musunuz ki Troll Shell Set'lerle sizin dünya para bastıgınız yerde karşınıza cıkacak? Siz burada gerçek para verip aldığınız bir şeyin oyun tarafından " BELLİ BİR SÜRE SONRA BEDAVAYA ELDE EDİLEBİLECEK OLMASINI " yediremiyorsunuz.Sonucta her mytril'i +7 atmayacak. 1 kısının +7 seti toplaması en azından 1 ayını alacak.Serverin zaten 2. ayına girdik 1 ayda mytrilleri toplaması de, oyuna tekrar dönen birinin adam akıllı oynaması için gereken SADECE 1 KIYAFET SETİNİ ALMASI 3. AYDA OLACAK.Diyorlar ki farm yapsınlar. Oyunda solo oynayan (özellikle reklamdan sonra görüp gelen kitle) oyuncular kime, neye, nasıl güvensin de oralarda farm yapsın +1 mytril trial kassın? Hadi buldu birilerini güvendi kasıyor.Serverlerde ittifak mı bitiyor ? " Aman abi bunlara vurma, bunlar onur abinin clan, bunlar mehmet abinin clan, aman bu benim kankam " CZ'de ezilen adam yine bu solo oyuncu olacak.Afedersiniz de bu adamda aptal salak değil, oyuna en kötü her ay bir premium parası verip size NP KAS TIR MAZ. Bırakır oyunu, bırakır.Öyle kendi basınıza kastıgınız triallere mytrillere bakar bakar " ÜBGNUDE İYRYRİ FMRASMRM YAPMSTITKQ MORQ " DERSİNİZ.
    Şu yorum son 3 gündür gördüğüm en mantıklı yorum +1

Banned
    bence yayıncıların sitemi çok gereksizdi bunun sebebi farm yapanların yayıncı olmaması tam tersine farm yapanları veya yapmaya çalışanları kesip npt etmek karşılarına rakip çıkarmamak kısacası kolayca alt etmek istediler yani bunun para ile bir ilgisi alakası yok daha önce de olmuş bu olay yapımcı firmanın yol haritasını uyguladığı an kıyamet kopuyor arkadaş bu adam elindeki haritaya göre gitmesin mi ? oyun hiç güncelleme almasa daha iyi olacakmış komik komik tavırlar

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by byiss26 View Post
    Olay şurda kopuyor

İtina ile r yapılır

Senior Member
    #direnlily

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    5-6 yıl önce ve öncesi düşük seviye itemlerle tüm oyuncular yitinir ve pk çıkardı, artık en iyisi olmadan çıkmıyorlar asıl mesele bu aslında.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

İlerde bedava olacak şeyi alan olur mu acaba
    Almıyorum, mafyaları tlcileri zengin ve benden üstün hale getirmiyorum.
    Pk istiyorsanız bende de item olacak o kadar. Yok öyle sen full item bende linen. Birbirinizi kesersiniz 32vs32 anca.
    Bunların amacı krovaz bf gelince en güçlü kalmak ve ekmek yemek. İstediklerini de aldılar malesef.
    Ama unuttukları şey yine birbirlerini kesecek olmaları. Çıkmayacağız czye. Bu süre uzadıkça (tl basmadan itemlenme süremiz) sıkılacaklar ve bırakacaklar oyunu.
    Last edited by AquiLaNi; 03-08-2019 at 11:37 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IIYAMTARII View Post
    Arkadaşlar cz de tekel haline gelip, günlük görevin kaldırılmasında emeği gecen klanlar ya da işsiz farmerlara da siz darbe vurun ve pazardan myhtril giysiler almayın. Kastiklarini biriktirip dürüp bir yerlere koyarlar artık.

Dragon myhtril rons ve trial pazardan çekmeme kampanyası baslatiyorum.
    Sonuna kadar destekliyorum. Eskiler bilir bunlar yüzünden dragon box tan +8 utc silahı çıkıyordu. Bunlar için dropu kaldırdılar. Eğer bu oyunda para ile power up storeden +8 utc çıkan bir dragon box kutusu alabiliyorsam. Neden Tl ile nerden geldiği bilinmeyen bir satıcının itemini alım. Adalet o zaman kalktı. Biz klanca toplam 10 bin TL lik Dragon kutusu almıştık. Filanca tarihte kırdıralım diye. Hop bir güncelleme geldi. Oyunun en büyük kazığını attılar bize. Hala unutamam o olayı. Dragon box a +8 utc silahın eklenmesini istiyorum bende.
    Not: Bizim gibi o kazığı yiyen bir sürü arkadaş vardı. Forumda bizi görmezlikten geldiler. O zaman Freeplay oyun dediler. Adalet dediler. Yorum yapamıyorum artık. O utc silahlarını filanca siteden parala satanlara da ceza uygulasınlar o zaman. O +8 utc çıkma zamanında. Knightonline hayatının en büyük parasını kazanmıştır. Şu an yeni serverlarin kazandırdığı paranın 2 katını kazanmışlardı. Yorum yok.
    Last edited by Corbinal37TR; 03-08-2019 at 11:46 AM.

Banned
    kısa sürede o npc'nin tekrar ekleneceğini düşünüyorum sebebi de npcde bir bug olduğu bence doğru çünkü güncellemeden sonra pauldron almak istedim ancak pads geldi diyenler vardı konu açtılar bunun üzerine kapatılmış olabilir ancak son açıklamalar tam tersi şekilde biz sürecin erken olduğunu düşünüyoruz ve kaldırıldı oldu bekleyip göreceğiz

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast