Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
    Senior Member
    Boyle seylerle eglenebiliyorsan ne mutlu sana buda senin zekandan bize ipucu verir

Junior Member
    Quote Originally Posted by Radhruin94 View Post
    Madem değerinin düşmesi seni ilgilendirmiyor.Madem 3 günde 1 kere alınabilir olması da seni ilgilendirmiyor.Niye itemi yakıp ta npcyi getirdiniz diye yaktım diyosun.Üstüne konu açıyosun.Yeni serverın eskisinden farkı yok diye konu açarsan daha mantıklı olur kardeşim.13 reb quest protesto değil.He diyosun ki ben oyunun kötü gidişiatını protesto için 13reb questimi yaktım.Reklam yapma gereği duydum.Modlar birazdan gelir ulan 1 tane akıllı başlık yok der siler konunu.Bu kadar saçma bir konu olamaz bize ne kimin ne yaktığından.Oyunda yanlıs gördüğün şeyler varsa açarsın konu yazarsın.13 reb quest diye başlık açmazsın.Sabah sabah biri makrocunun tekinin banını açın diye başlık atar diğer quest yakmıs onu atıyo.Mod olsam alayınızı banlardım modlara gmlere kolay gelsin işleri çok zor.
    Kardeşim senin anlama zorluğun mu var yaktım oyun yönetimi hoşuma gitmedi diye bıraktım sen kendi kendine bir şeyler uydurup hala yazıyorsun zoruna giden şey ne onu anlamadım senin yıllarını verip yapamayacağın itemi ben hoşuma gitmedi diye yaktım, bırakacam diye satmaya çalışmadım charı yaktım çıktım sen hala anlatıyorsun bir şeyler kafana göre zoruna gitmesin aslanım daha iyileri senin olsun.

Senior Member
    Arkadaşım soluksuz yazmayın su gönderileri. Arada bir noktalama işaretleri kullanmayı deneyin. İnsanın içinden okumak gelmiyor.

diren lili :@

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    Amma boş yapmışsın bilader adamlar yayında açıkladı yapımcı firma ile aramızda saat farkı var dedi.. Habersiz bi pach geldiğinde onun iptal edilmesi 24 saati geçiyor.. Sende oyunu oynayasın yok bahane yapıyosun bırakacaksan delikanlı gibi bırak gelip burda ağlama..Burası Ağlama duvarı deil bıktık sizin gibilerden . Onu yapmayın bırakırım bunu getirirsen bırakırım böyle oldu bırakırım şöyle oldu bırakırım Global bi şirket olan Nttgame size muhtaç deil varın gidin yolunuza ..

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kardeşim şu charın siriusu dümdüz ederdi, boşverseydin keşke. Şunu unutma bu her şey için geçerlidir. Hükümetler, yönetimler, yöneticiler, müdürler vs hepsi değişir. Önemli olan sana bir şey olmasın. Hayat güzel yaşamaya bakın keyfini doya doya.