Results 1 to 10 of 26

Threaded View

Junior Member

+13 reb quest protesto

Ntt game yanlış politikalarınızdan dolayı keyif aldığımız oyunu zindan haline getirdiniz ve artık bu oyunu oynamanın vakit harcamanın bir önemi olmadığı için an itibari ile reb 11 questimi yanana kadar bastım ve bırakıyorum.

https://hizliresim.com/P1AWbO

Yeni sw açtınız her şey farklı olacak dediniz, değişen hiç bir şey yok insanlar emek harcadı skill açtı, skill sıfırlamak bedava yaptınız madem yapacaksın sw açılırken yapacaksın madem pay 2 win den çıkarmak istiyorsun insanların emeğini harcamayacaksın hadi eyvallah hata yapıldı, boroo farm getirdiniz 2 hafta sonra günlük quest geldi bakın şimdi bu yapılan yanlış doğru tartışmaya gerek bile yok fakat getirdiniz insanlar elindeki emekle kastığı dragonları sattı değer kaybedecek diye ertesi sabahında 2 3 yayıncı caz yaptığı zaman geri getirdiniz şimdi bu nasıl bir yönetim.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu, söylenecek söz çok fakat anlatmaya gerek yok.............
    Eklemek istiyorum bazı arkadaşlar reklam vs zekamın kıtlığından bahsetmiş hiç bir şeyden anlayamayan insanlar reklam amaçlı değilde bu oyunun vazgeçilmez olduğunu ne yaparlarsa yapsınlar user kaybetmeyiz diye düşünen yönetimin oyunu oyun diye oynadığımı ve vazgeçilmez olmadığını göstermek istedim şahsım adına.
    Last edited by chrisss9555; 03-08-2019 at 07:31 AM.