Results 1 to 2 of 2

Charım soyuldu.

07.03.2019 tarihinde saat 23.30 sularında hesabımın mail adresini değiştirmeye çalıştım ve çeşitli hatalar aldım.Ardından Nttgame'in sitesinden konuyla ilgili yetkililere ticket attım yardım almak için.Daha sonra oyundayken 08.03.2019 tarihinde saat 00.40 sularında hesabım dc yedi ve bi 10 dk giremedim hesaba, yaklaşık 15 dk sonra hesaba girdiğimde hesabım soyulmuştu ne para ne itemlerim hiç birşey kalmamış(Trade edilemeyen Trinam bile yok).Konuyla ilgili ticket atmaya çalıştım hemen hesabıma roll back atılması için ama ticket attığım için yaklasık 1 saat once 1 gun beklemem gerekıyormus yenı tıcket atabılmem ıcın.En son guvenlik açısından telefon numaramı eklemem gerektıgını, ICS/OTP adlı guvenlık sıstemının oldugunu ogrendım ve etkınlestırdım.LUTFEN HESABIMA ROLL BACK ATILSIN.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Otp koruması olmayan hesaplar her zaman diken üstündedir. Sisteminize sızan bir virüs bu tarz problemlerin yaşanmasının en büyük nedenlerinden biri olabilir. Sistemlerin güvenliğinden kullanıcı sorumludur. Oyunun oyunculara sunduğu OTP hizmetini hesabın güvenliği adına kurulmasını önermektedir. Keşke başınıza bu olay gelmeden önce aktif etseydiniz.

HDD'inizi alıp bulunduğunuz bölgedeki en yakın bilişim suçlarına giderek suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

Item restorasyonu yapılmamaktadır.

Destek bileti göndererek, hesabınızın soyulduğunu söylerseniz, eylemi gerçekleştiren kişilerin oyun içinde ceza almasını sağlayabilirsiniz.

Tags for this Thread