Okul ve iş durumundan dolayı günde bir kaç saat ayırabildiğim 35-40 lvl aralığında toplam 3 adet charım işten eve geldiğimde moradon haritasında pazar halinde iken dc yemiş halde buldum.Geri giriş yapmak istediğimde ACCOUNT - IP MATCH hatası aldım.Anlamı satılan karakter diye bir sonuca varıyorum.Eğer incelenirse karakterlerim uzun zaman önce aynı bilgisayar ve internet IP'si üzerinden açılmıştır ve bugüne kadar kullanmaya devam edilmiştir.Herhangi bir karakter alımına,satımına yada yardımınına taraf olmadım.Oyun kurallarını ve knight online ban politikasına aykırı bir durum içinde bulunmadım.Bu konu ile ticket attığımda 1 sayfa yazmış olduğum yazıya geri yapılan dönüşte Karakter alımı satımı yasaktır diyerek 3 cümlede sonuç verilmiştir.İçinde bulunduğum durun yeterince can sıkıcıdır.Buna rağmen Knıght online forumu, Genel tartışma bölümü'ne açmış olduğum konular kaldırılmıştır.Eğer böyle bir durum söz konusu ise yapmakta haklısınız ve sonuna kadar devam edin ama böyle bir durum olmadığından adım kadar emin iken , vermiş olduğumuz emekler , yatırımlar ve zamanın boşa gitmiş olduğunu görmek cidden yeterince üzücü bir durum.Bu konu hakkında elinizi vicdanınıza koyarak yetkililerden yardım istiyorum.
3 ayrı hesabımdan 3 ayrı ticket attım bilginize.
View Ticket: #QGB-812-34624
View Ticket: #EQX-834-58102
View Ticket: #WVH-574-52179