Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 55
    Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu adamın banı açılırsa ortalık karışır bu konu net bir şekilde belli

twitchde örneği oldu tyler1 adlı kişinin değil hesabı oyundan ban yedi yayınında oyuna girdiği bütün çarlar izlenip süresiz banlanıyordu ve bu 1-2 yıl sürdü affedilene kadar ki illegal hile vb durumda yoktu.İllegal olanlar affedilmemek üzere karakter değil oyundan ban yediler... Yayıncılar normal oyunculara göre avantajlıdır oyuna para vermezler key ler otomatik oyun bile çıkmadan gelir vs .. ama yayıncılar aynı zamanda bazı politikaların en sert sekilde uygulandıgı kişilerdir. Bu sebeple normal ceza uygulamaları yayıncılara uygulanmaz hiçbir oyun firması tarafından..Oyundan tamamen banlanma seçeneğide olabilirdi bütün ban yiyenler gibi alır 80 lvl karakter dizer yeniden illegal birşeye bulaşmadan oynuun oynar yine. Sonuçta Twitch kanalı duruyor illegal bir iş yapmadıgı sürece o kanalda o kanalı kimse elinden alamaz. yapması gereken eyv diyip yeni hesap alp 0 dan temiz bir şekilde oynamasıdır. sonuçta oyundan ban yemedi kötü örnek teşkil ettiği gerekçesi ile yayınında girdiği bütüün karakterler bile izlenip banlanabilir böyle bir hakkı var oyun firmasının istediği yere itirazda bulunabilir hiçbir şey olmaz .
    Last edited by purorcute; 03-07-2019 at 08:34 PM.

Izleyicilerden biri olarak sebebini soyliyeyim.

Makro kullananin kim oldugu benim icin onemli degil normalde. Eger bu kisi binlerce kisi onunde kullaniyorsa (kullaniyorum desin demesin farketmez) diger oyunculari ozendirici bir yayin yapiyor demektir. Bu ve bunun gibilerin banlanmasi gerektigini savunuyorum, evet sinirsiz!

NTT umarim bu tutumundan geri adim atmaz. Su an yayini izlerken insanlarin, diger insanlarin emegini yiyen birini nasil savundugunu anlamaya calisiyorum ama aklim ermiyor. Bunu gercek hayata vurursak ama toplumsal ahlak kurallari geregi yanlis birseyi yapan ama yasalarca yasaklanmis bir eylemi gerceklestiren birine alkis tutulmasi gibi. Bu gun bir hirsizi, bir tacizciyi alkislayabiliyorsaniz bunlarida alkislayin. Bunlari yapamiyorsaniz gidip bu gibi adamlarida alkislamayin.

NTTGame'i bu tutumundan oturu tebrik ederim.

Senior Member
    Nickname
    MechulGazi
    Domenico'nun hesabının açılmasını, bir daha kullanırsa banlanmasını, hatta bundan sonra kullanan herkes için de ayyyynı politikanın izlenmesini istiyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by natulank2 View Post
    pardonda 3-5 yalaka ban açılsın diyor olaya bak 1kdan fazla kişi günlük görev gelsin diyor o ne olcak
    Adamı tanımıyorum adamla alakalı hiç bir diyaloğum yok. sadece banının süresinin haksız olduğunu savunuyorum
    Bu yalakalık olmaz aptal herif.

Junior Member Monolith's Avatar
    Class
    Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DenizSezerq View Post
    Adamı tanımıyorum adamla alakalı hiç bir diyaloğum yok. sadece banının süresinin haksız olduğunu savunuyorum
    Dostum bak bu adam ilk defa kullanmıyor , bu adamın face yazışmarını attılar , makroyuda geçtim adam tbl kullanıyor . adam kullanıyor 1 günlük ban yiyor yok efendim kuzenim kullanmış yok kardeşim kullanmış , ertesi gün yayında tekrar kullanıyor , tekrar ban yiyor . sonra insanları pvp ye gidelim diye galeyana getiriyor , şimdide yayında diyor ki biz orada dalgasına konuşuyorduk pvp felan yok ben oyun daha iyi yerlere gelsin diye uğraşıyorum. çevir kazı yanmasın . şimdi böyle ağlar işte ben banımın açılmasını istiyorum ben banımın açılmasını istiyorum diye.

Şaka maka illegal oyuncuyu mu savunuyorsunuz burada ?

Quote Originally Posted by DenizSezerq View Post
    öncelikle uslubuna dikkat et çocuk. tanımıyorsan bilmiyorsan diyalağun yoksa o zaman hile macro tbl kullanıp kullanmadığını bilmeden savunma yapmakda asıl aptallık budur.

Senior Member
    Biz oyunu kurallarına göre oynayan oyuncular olarak çok hor görüldük bu kitle tarafından. Bu kitlenin başı olan domeniconun banının açılmasını istemiyoruz.

Junior Member
    Yayıncılara karşı çok temkinliler. Yarına gelir bi Rahşan affı çıkar bir güncellemeyle yakında moradona heykelini dikerler.