Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 55
    Junior Member

Büyük drama 10k izleniyor adam reklam yüzü acın banı yazik

şaka maka ama gerçek

Domenico reisi seviyoruz banini acarmisiniz

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    siz bi sözleşmeyi okuyunda konu açın
    3. parti yazılım aslında direk bandır
    bu kaçıncı hile açışları ?

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    makro ya legal olsun veya 1 kere kullanan herkes sınırsız ban yesin.. Kimsenin hakkın girilmesin.

Junior Member
    Bu oyundaki %80 macro dedikleri bütün kolsuzlara gözdağı olacak bu adam sınırsız banlansın geri adım atmayın gm ler gerekli gördükleri yerde 7 gün ban'ı sınırsızda yapabilirler.

Junior Member
    gmnin pcsinde bile macro programı yuklu kardesim salsinlar herkes rahatlasın adam oyuna kalite macroda olsa kabullnin

Bu adamın banının açılması insanları macro kullanmaya iter. Adam resmen rekabet içindeyim kulanırım diyor. Böyle kitlelere ulaşabilen insanların cezaları her zaman daha ağır olur.

Junior Member
    @mytralala chips v2 misin be kardeşim şu döner ekmek farmcısınıda alın burdan koxpta kullanıyordur bu

Junior Member
    Bizde rekabet icinde değilmiyiz yayin acip oynayan kisi rekabeti daha mk fazla dunya donate alior carini diziyor sora reklam yapiyoriz dio. Kendiside yiyor ekmeğini .. levoooo neden makrodan zindana yada hapise yada ban yemiyor demek rekabette olup yayin acip duzgun oynayanlarda var. Bizde makrodan ban yedik yeni car acip baştan kasin dediler. Domenkoekdnawacosu da yeniden car acip makrosuz tertemiz kassin yeniden.. hadi hayirli olsun..

Ole ilk banda bile ben makro kullanmadim de . Sora rekabettyim diger carina girdiklerim için korktum. Ulan aciz velet carina girdigi adamlar ful + ful carlad zaten z aldigina tek atiodun onda bile makro actysan onlarında banlasinlar bence

Junior Member
    Quote Originally Posted by Karisyass View Post
    @mytralala chips v2 misin be kardeşim şu döner ekmek farmcısınıda alın burdan koxpta kullanıyordur bu
    bdo oynuyom gardaş muratı ızlıyom takıp edyorum adam oynuyor oyunla bir alacam yok yani elimi sürmem ko ya drama var diye girdim foruma