Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member
    Sadece jrler kaldi yeni swde kazanirsan o da,digerleri zaman ve vakit kaybı,genie zaten kapatilmali fakat el ile de farm para kazandiran slot yok denecek kadar az.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Maradon , Lufer / EMC , Eslant tüm farm slotları tamamen nerflenmelidir. Farm yapılcak durumda olmamalıdır. Oralar da farm yapan kişiler sadece oyundan para kazanma ve çıkar peşinde olan kişilerdir en azından %90 öyle.(Kişisel görüşüm).
    CZ'deki slotlara da klanca çökenler olduğu için arada kalan ve ezilen kişiler çok olucaktır o yüzden yeni farm sistemi gelmeli bu da pk atarak, örnek günlük görevler olucak, 100 adam öldür 2x silver gem al (trade edilmeyen,bankaya koyulmayan,sadece kırdırıcak) gibi vb. ödüller de olabilir. Bu şekil de hem CZ canlanır hem de farm slot mayfalarına , ittifak klanlarına karşı bir atak olur.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Genie pot parasını çıkarttığı zamanlar yani bundan önceki yeni serverlarda şu dönemde genie 45mdi biliyosun demi?Yani piyasa aşırı pahallıydı.Ayrıca neden 3 5 bilgisayarı olan birisi sadece dc pre çekip 8 charını 1 ay boyunca kapatmadan ordan para kazanıyor ki?Burası ekmek kapısı mı ?He ben pk atmak için farm yapamıyorum diyecek olabilirsin fakat 100 kişi eslant emc lufer farmı yapıyorsa 95 tanesi siteye satmak için yapıyor 5 kişi için gbnin 1. ay dolmadan 20 30 tlye düşmesine değiyor mu değmiyor.Oyunda solo namına hiçbirşey yok ne solo pk var ne solo farm var ne solo exp var bunu unutun artık.Exp kasmak istersen ekibin olucak farm yapmak istersen ekibin olucak pk atmak istersen ekibin olucak.Bu bahçe booro balog evil şart değil.Bahçede dene yapamadın mı boro dene yapamadın mı balog evil tw sg troll aoc deneyebileceğin bi ton yer var.He birinde 1 gb kasarsın birinde 80m aç gözlü olmaya gerek yok bence.Ben şuan 2 gb para kasıyorsam değeri çok fazla benim açımdan ama orion serverında çöp slotundan millet 1.5 - 2 gb hiç emek vermeden sadece genie ile üzerini boşalt tp yap ile kasıyordu.Hangisi mantıklı ?

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    genie koxpu bitirmek için geldi ama lureyi bitirdi jrde bi bosu çekemiyorlar.navigasyon gibi playerleri saflaştırdı
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Farm her yerde ustu duzeyde acık olmalı.Insanları tek bır yere zorlarsan orda sadece ekıpler ve para babaları ıs yapar.(Bence ıstedıklerı bu)GB80 tl ne demek? gb 10 15 tl arasındayken ne kadar guzeldı.Droplar yuksektı, herkes bı yerde farm yapıyordu ıtemını alıyordu.Sımdı herkes tl kazanmanın pesınde.Nereye kadar devam edıcek?

Senior Member
    Quote Originally Posted by SDFSDDFE17K View Post
    Sadece jrler kaldi yeni swde kazanirsan o da,digerleri zaman ve vakit kaybı,genie zaten kapatilmali fakat el ile de farm para kazandiran slot yok denecek kadar az.
    işte bunu anlatmaya çalışıyoruz ama hala genie şanş işi vs diyorlar yaw kardeşim genie bizde istemiyoruz elle farm yapacak slotta kalmadı harpy md yok draki wb yok ma giriyosun boş ne yapacak bunca emekle oynayan insan sonra cz boşaldı e boşalır tabi item yapamıyoruz napıcam cz de sanıyolarki herkez oyuna minimum 10bin tl basıyor.. oyunun %70 i farmer ve farm yoluyla ilerliyor pk ya öyle cıkıyor kimisi item diziyor kimisi siteye satıyor siteden kim alıyor yine oyuncular alıyor devletin kasasınamı gidiyor farm yapmadab ugraşmadan hazır char dizen adam satılan gb yi alıyor bi döngü var sonucta tmm genie istemiyoruz onda sorunumuz yok sorun elle emekle ne yapacagımız 2 haftadır bomboş geziyorum bunaldım aıkıldım oyun bitti biticek benim için ve 1 aya benim gibiler kalmıcak açık ve net

Senior Member
    arkadaş yazdıklarında haklı bu oyunuda %70 kesim solo yada 3-4 kişilik grublar halinde oynuyor. böyle azınlık kesimlerin yüksek slotları işgali ile özelikle cz de imkansız gibi bişey bora bahçe farmı yapmak hemen karşı ırk geliyor full itemli adamlar. bu %70 kesim nerde oyun içi para kazanacak illa TL ile gb mi alcak bu insanlar. ee sonunda ne oluyor 1-2ay sonra bu %70 kesim oyunu bırakıyor. geri kaaln %30 un zati %25 i pazarda çıkmıyor. cz de %5 kesim kalıyor sonra ağlıyolar pk dönmüyor serverları birleştirin yeni server açın diye. haktır bence oyunun daha 2 ay olmadan full +8 +9 item iler ile gezenlere. ADALET 0 oyun bu TL ile gb piyasası döndügü sürece bu usko da oyun değil anca ticaret döner. böyle oldukça NTTGAME de böyle 10-15bin kişilik sorunlu bir oyuncu kitlesinden daha fazlasını edinemez yerinde saymaya devam eder........

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Mendalure View Post
    2 tip oyuncu var bu oyunu oynayan. Para yatıran ve para kazanan. Genie kapatırsan tek kolu kesersin. Çok sığ bakıyorsunuz şu konulara. Gerçekten 8yaşındaki çocuk sizden daha iyi düşünüyor. Yok genie satışı dursun. Genie exp için falan. Genienin açıklamasında ben öyle birşey görmüyorum. Senin zamanın boldur yani işsizsindir gelir elle dönersin slotunu. Ama çalışan adam slota genie ile bırakıyor ama karşılığını alamıyor. Ya neyse ben kime ne anlatıyorumki...
    Beynini biraz kullanırsan afk insan adı üstünde afk gitsin pazarda bişeyler satsın genie ile farm yapmak macro+ koxper uyarısıdır biz göremiyoruz belki multi açmış belkide biri sensin zamanı olan insan farm yapar olmayan insan pazarda farm yapar gidipte moradon haritasında insanların görev yaptıgı spotlara genie açmaz şunu savunuyorsun sonra insanlara çocuk diyorsun.

Oyunda pk atılması zevkli bir oyun ama premiuma 12 tl verdğimiz zamanlarda

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Genie farm için değil zaten exp için mümkünse kaldırsınlar yada fiyatlarını 2 katı yapsınlar ortalık çocuk doldu.
    Genieyi kaldırmak veya fiyatını yükseltmek sadece exp kasan oyuncuya zarar verir.