Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Junior Member

Exclamation Ronark land dişindaki slotlarda farm yapilmayacaksa kapatin gitsin

Merhabalar

Oyundaki PK atan arkadaşlar için güncellemelerle gelen CZ Farm olayını herkes gibi bende sevmiştm. Yeri geldimi EMC yeri geldimi Bowl yeri geldimi de Eslant haritasında gidip gelerek farm yapmayı ve GB kasmayı yeri geldimi PK atmak hedefimiz oldu. Fakat bu son güncellemelerle birlikte oyunda farm yapılacak yada exp bırakıpta genie ve pot masraflarımızı karşılayacak CZ dışında elle tutulur bir yer kalmadı. Gelin aşağıda sayalım bunları;

1.Luferson
    Uruk Hai(Drop azda olsa düştü)
    Uruk Blade(Drop azda olsa düştü)
    Uruk Tron(Drop azda olsa düştü)
    Lamia(Drop azda olsa düştü)
    Manticore (yeni gelen patchle orda da adam kalmadı)

2.Eslant
    Apostle of Storm(Drop azda olsa düştü)
    Satiros(Drop oranı fazlasıyla düştü)
    Paramun
    Brahman
    HTC(Drop azda olsa düştü)

Ölen slotları buraya yazmak saçma geldi yoksa hornet ape gibi slotları da söylecektim.

Yeni serverlardaki insan sayısı vs item sağlamlığına bakıcak olursak bağçe farmından gelen parayı oyuna yatırıp ağır abi rolünü üstlenen clanlar dışında diğer insanlara hiçbirşey yapmama özgürlüğü veriyorsunuz. Oturup pazar mı kuralım onu mu istiyorsunuz yani. O açılmış bu kapatılmış ben bu kavgaya girmeyeceğim ama yaptığınız drop düşürmelerden sonra insanlar günlük genie ve pot masrafını bile çıkaramıyor slotlardan ve oyunu bırakıyorlar. Bunu da görmezden gelebilirsiniz tabiki. Çünkü herkes kapatılan questci ile ilgilendiği için oyundaki diğer kötü tarafları kimse sorgulamıyor.

GÜNCELLEMELER PK ATAN İNSAN SAYISINI ARTTIRMAK İÇİN GELİP DİĞER BÜTÜN FARM SLOTLARINA BALTA ATMAK ADINA OLMAMALI!
    SAYENİZDE LUFERSON VE ESLANTTA ADAM KALMADI SON GÜNCELLEMENİZLE CZ'DE DE ADAM KALMADI... SAĞOLUN!!!

Senior Member
    emc lufer eslant harpy slotları draki wb drobu monster stone drop yok hala şanş diyen embesiller var gerizekalıya anlatır gibi anlatıyosun burada ama anlamak istemiyorlar.. 15-20 dk da 2-3 drop alıyor sanıyorki herşey normal 20 dk da drop alıyosun 5 saat slot pot bile atmıyor ama anlatamıyosun manesi bırakıp yeni sw geldik masraf yaptık yapmaz olaydım 8 gün premium kaldı droplar düzelmezse bırakıcam çoğu şeyi sattım bekliyorum sadece dahada işim olmaz oyunla saatlerce farm yapıcam aldıgım drop potu bile karşılamıyo sonra vay efendim cz gelen yok neyle gelelim old takıylamı?? günü gününü tutmayan oyuna her an zarar etme korkusuyla tl ile item almamımo bekliyosunuz malesef..! aylık gelirim 4 bin pus harici hiç bi şekilde para vermem çünkü aolo oyuncuyu bitirdikçe bitirdiler şimdi cz de 3-5 clan oynasın dursun..!

Senior Member
    Luferson Eslant gibi haritalar afk cepci adamların haritaları oralarda farmın olması biraz gereksiz gibi

Senior Member
    Quote Originally Posted by kadr61 View Post
    Luferson Eslant gibi haritalar afk cepci adamların haritaları oralarda farmın olması biraz gereksiz gibi
    orası öyle kardeşim de biz solo oyuncuyuz aç karnımızı doyurmuyoruz nerde item kasıcam da cz cıkıcam genie farm bizde istemiyoruz. çok yanlış ilerliyor oyun 1-2 ay sonra farkına varıcaklar ama iş işten geçicek cok kişi bıraktı çevremde vakit harcamaya değmez oldu slotlar ve oyun artık bende uzaklaşıcam
    Last edited by lle_hfCXer1F; 03-07-2019 at 06:39 PM.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Genie farm için değil zaten exp için mümkünse kaldırsınlar yada fiyatlarını 2 katı yapsınlar ortalık çocuk doldu.

Junior Member
    2 tip oyuncu var bu oyunu oynayan. Para yatıran ve para kazanan. Genie kapatırsan tek kolu kesersin. Çok sığ bakıyorsunuz şu konulara. Gerçekten 8yaşındaki çocuk sizden daha iyi düşünüyor. Yok genie satışı dursun. Genie exp için falan. Genienin açıklamasında ben öyle birşey görmüyorum. Senin zamanın boldur yani işsizsindir gelir elle dönersin slotunu. Ama çalışan adam slota genie ile bırakıyor ama karşılığını alamıyor. Ya neyse ben kime ne anlatıyorumki...

Junior Member
    lifeskil filan gelse bari ot cop toplayarak item yaparsiniz

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Çok zekisin öyle kimse bana dokunmasın charı koyayım slota ohh para aksın. Öyle bişey yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by lle_hfCXer1F View Post
    orası öyle kardeşim de biz solo oyuncuyuz aç karnımızı doyurmuyoruz nerde item kasıcam da cz cıkıcam genie farm bizde istemiyoruz. çok yanlış ilerliyor oyun 1-2 ay sonra farkına varıcaklar ama iş işten geçicek cok kişi bıraktı çevremde vakit harcamaya değmez oldu slotlar ve oyun artık bende uzaklaşıcam
    Önerim z ile veya herhangi bir tuşla en yakın hedefi seçmeyi kaldırmaları sadece manuel olarak fare ile tıklayalım bu şekilde makro ve genie kalksın

Senior Member
    Genie farm yapmak icin degil exp kasmak icin. Kimse anlamiyor ama yapimcinin burdaki amaci oyundan para kazanan insanlarin onune gecmek veya oyundan para kazanmaya calisan insanlar umurlarinda bile degil( bence en dogrusu). Bu oyunun derdi sikintisi bitmez. Surekli gelen guncellemeler sayesinde hicbir seyin yeri durmuyor bir duzene sokuluyor hersey diyorsunuz pat bir guncelleme hersey degismis. Farm yapilcak slotlarin droplari degismis npcler acilmis kapanmis. Cok degil iki güne alisir herkes eski duzene devam eder. 14 nisanda gelcek olan yamalarla neleri degistiecekler neleri batircaklar neleri cikarcaklar bakalim gorelim onemli olan o yanilmiyorduysam bu yeni moradon geldiginde item kiralama olayida gelmisti bakalim bu sefer neler gelcek