Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 86
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    katılıyorum dostum güzel özetlemişsin aynen bende böyle düşünüyorum birde şu var hani mytril seti olup ben bu oyunu bırakıyorum diye isyan eden adamlar o kadar haklı ki deli gibi farmla dizmişler setlerini ondan öncede skill açtırmak için deli gibi farm yapmışlar şu ikisinin üst üste gelmesi oyunu bırakmak için öyle bir sebepti ki gerçekten erken dönülmesi çok iyi oldu

Junior Member
    yahu neyin 7/24 pk'sı neyin kafası bu ya ? Ulan anlaşıp 2-3 clan kardeş kardeş yan yana human-karus farm atıyor neyi pk bunun ?FULL TL ile dizilmiş FULL çarla yamuk bowlu adamı kesmek mi pk oluyor ? Tamamen o boş yayıncıların ağzıyla yazılmış yine bomboş bir yazı.Bahsettiğin slotlarda "BİNLERCE TL BAYILIP " full setle para kasan adamlar var.Ki bunların yarısıda işsiz zaten gece gündüz oralara çöküp aylık maaşlarını çıkarıyorlar oyunu ticarete çeviren yine bu adamlar umarım o yayında açık açık milleti pvp serverlara davet eden can beyide banlamışlardır...Ortada büyük bir yönetim zaafiyeti var.
    Last edited by Darkelia; 03-07-2019 at 05:22 PM.

Junior Member
    masalı bırakın siz bu solo oyuncuları küstürürseniz yarın hiç kimse reklam falan yapmasın şuan ki durum şakalar şakası gibi olacak iş değil SEN BİR ÇOCUĞA OYUNCAĞINI VER 1 GÜN OYNASIN ÇOK SEVSİN SONRA ELİNDEN GERİ AL hadi hepsini geçtim stoklanan undy sc lere ne demeli ve mytrilleri stoklayanlara sonrasında pwnage gibi koxper limitlerini iyice doldurdu

Junior Member
    baştan sona zırva

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu güncellemeleri Mgame yapıyormuş kısacası yol haritası onların elinde kısa bir zamanda krowaz eklenmeyecekse evet o npc erken eklendi fakat o npcnin gelmiş olması krowazın çokta geç gelmeyeceğine işaretti o yüzden boş yapmayın

Banned
    Yıllarca yapılmayanlar 1 günde yapılabiliyor işte buna karşıyız istediğini yaptırıyorsunuz.

Mgame helal olsun koreko bütün güncellemeler getirilmeli hemen oyuncular TL online gına geldi

Bu oyun herkesin eşit olacaği bir oyun değil rol yapma üstünlük sağlama oyunudur.Bu tarz değişiklikler oyunu yıkıma ugratır ki uğrattı da hemen zaten.Neyseki yanlıslarını anladılar ve kapattılar mytrilleri.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by celiski View Post
    Bu oyun herkesin eşit olacaği bir oyun değil rol yapma üstünlük sağlama oyunudur.Bu tarz değişiklikler oyunu yıkıma ugratır ki uğrattı da hemen zaten.Neyseki yanlıslarını anladılar ve kapattılar mytrilleri.
    500 kisiyi eşit yapmazsan 50 kişi lüks itemli eşit olarak oynar oyunda. Sonra atros riote donersiniz.
    500 kişinin eşit olarak oynaması mi yoksa TL ile 50 kişinin eşit oynaması mi hangisi hoşunuza gider?
    Kaldırın oturma organlarinizi sandalyeden günde 86 saat farm yapmadan da oyun oynanabilir.

Junior Member
    Çok boş konuşmuşsun, de ki benim tezgahım bozuluyor.. Felankor gelse der miydin? Güncelleme yanlıştı..
    Krowaz gelse der miydin? veya UTC açılsaydı dermiydin?
    Kendi tezgahını düşünen bi Bencilsin sadece o yüzden zoruna gitti Questin gelmesi
    Bunu böyle yaz hep beraber bilelim ve hak verelim sana de ki Ben buraya Para kazanmaya geldim oyun benim için Ticaret yuvası biraz NET olun artık evirip çevirip konuşucaksan hiç konuşmucaksın

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by Pit_rSLqhAwE View Post
    Çok boş konuşmuşsun, de ki benim tezgahım bozuluyor.. Felankor gelse der miydin? Güncelleme yanlıştı..
    Krowaz gelse der miydin? veya UTC açılsaydı dermiydin?
    Kendi tezgahını düşünen bi Bencilsin sadece o yüzden zoruna gitti Questin gelmesi
    Bunu böyle yaz hep beraber bilelim ve hak verelim sana de ki Ben buraya Para kazanmaya geldim oyun benim için Ticaret yuvası biraz NET olun artık evirip çevirip konuşucaksan hiç konuşmucaksın
    "Ben işsizim bir baltaya sap olamadım borodan sigara parası çıkartıyorum nooolur ellemeyin slotumu" diye ağlamış