Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast
Results 71 to 80 of 86
    Senior Member
    Quote Originally Posted by xmxteam48 View Post
    Farm yapmaktan gram zevk almam bu sefer oyuna premium haricinde 5 kurus yatirmadim fakat pk yaparken inanilmaz keyif aliyorum neden herkes bu kadar agliyor anlam veremedim mageyim ve görev itemlerim görev takilarim gayet yeterli kiyafetlerimde ayni sekilde görev shelleri aksamlari sadece jr ye girerek elime staff aldim cok keyifli bir oyun oynuyorum

Bu görevin bu kadar erken getirilmesi buyuk hataydi steamko ya dönmeye baslamisti orada da vaadler yerini bulmamisti husrana ugrayip 2. Ay oyuna devam etmeme karari almistik ama suan sadece jr den aldigim kazandigim ki 1 haftadir kazanamiyorum bana yeterli geliyor ufak ufak +6 rons da almaya basladim ve pk atabiliyorum.

Bence herkes emek vermeden para harcaman birseyler olsun istedigi icin bu kadar tepki gosterdi guncelleme bir hata idi ve düzeltildi.

Ama burada esas sorun eski GM olan suan yayinci olan kisinin server acilmadan bir gun once yeni sw gelecegini dusunuyorum dieyerek itemlerini satmasi ve bu guncelleme sirasinda armorlari toplayip satmis olmasi bu adam kain mi ?
    Ya konuya girise baaaak yazdiklarina bak bir insan bu kadarmi sacmalar arkadas ben pk seviyorum diyosun gorev mytrihl lere karsiyim diyosun bu kadar bos konusabilirmi bir insan bu kadar kendiyle celisirmi bugunki okudugum en sacma yorum

Quote Originally Posted by panriver1112 View Post
    Kimse seninle ayni fikirde degil herkese tek basina laf yetistirmeye calisiyosun sen neyin pesindesin ben satmiyorum filan diyorsun ama bossun savundugun tez senin gbci oldunu gosteriyor ekmek kapisi yapmissin kendine
    Kimse benimle aynı fikirde değil çünkü şu sıralar forumda npcnin geri gelmesi için ağlayan, oyuna tutunamamış insanlar dolu. Daha fazla da tartışmaya devam etmek istemiyorum, bilgine...

Senior Member
    Aman sıķı tut sen kacmasin elinden aclik kotu bisey

Quote Originally Posted by panriver1112 View Post
    Ya konuya girise baaaak yazdiklarina bak bir insan bu kadarmi sacmalar arkadas ben pk seviyorum diyosun gorev mytrihl lere karsiyim diyosun bu kadar bos konusabilirmi bir insan bu kadar kendiyle celisirmi bugunki okudugum en sacma yorum
    Belirli IQ seviyesindeki insanlarin idrak edebilecegi bir yorum dolayisiyla saçma bulmani yadirgamam.

Görev mytriallerine karsiyim demedim server icin erkendi dedim. Burada önemli olan ve idrak edemediğin konu ise mytrialler gerek kalmadan zaten 1.5 aylik bir server oldugu icin eslantta aldigin görev shelleri (hani chat görevinde verilen) pk icin gayet uygun oldugunu keyif alabilecek duzeyde pk yapmana olanak sagladigi idi.

Cz de etkilesimi arttirmak ve insalarin buraya toplamak uzErine kurulmus stratejiye göre acilan farm slotlarinin bir anlami kalmamis olmasiydi hata olan kismida.

Umarim bu sefer anlamissindir

Senior Member
    Bana iq den bahseden kisinin iq su benim ayakkabi numaram kadar erken geldi demek karsi oldugunu gosterir ustune mytrihl giyip pk yapinca kosamiyormusun hayirdir cokmu agir geliyor mage ne pk dan bahseden biri bunlardan bahsedince hic samimi gelmiyor acikcasi o gorev itemlerinide giyme sonucta onlarida gorevden almadinmi laf laf laf

Peki.......

oyuna 7 senenin ardından 1 ay önce döndüm ve bugün Ben oyunu bıraktım bu son olaydan sonra tek para kasabildigim yer jr oyun bana alternatif sunmuyor quest geldi bu oyun düzelecek dedim oda yalan. şöyle düşünün her ay 200 lira para ödeyecem zenginler gelip kesecek beni zevk alacak yani hem zenginleri sevindirecem hemde para ödeyecem nerde var la böyle dünya hade herkese eywallah ben eski oyunuma dönüyorum. Twitch yayini yapan ntt tiplerin zekalarindan hiç bahsetmiyorum bile.

Senior Member
    şu yazılara zırva saçma diyecek kadar kafasız insanlar var şaşıyorum doğrusu adam her katagoriye yönelik görüşlerini doğrulukları yüzde 80 e varan üstün görüşüyle beyan etmiş
    saçma bunlar diyenler oyunun gidişatını önemsemeyen itemım olsun zaten cz çıkmıyorum gidip çöp slotlarına oraya buraya daha fazla vurayım diye konuşan tlci tayfadır kesin ve net ne pk umurlarında nede czdeki farm alanları
    empati sıfır şu oyunda hep bencillik söz konusu czde farm atan kişilerin emekleri çöp olunca yada +7 seti ister farm ister maddi güçle edinmişlerin
    1.5 ayda bedavaya dağıtılması azcık düşünürseniz metanın sıçış anıdır herkes dragon mhytril olunca direk krowazın çok yakında gelmesine sebebiyet vericektir aynı şekil utc aynı şekil dark knight eşyalar hızlı koşan atın boku seyrek düşer

Senior Member
    diren lili npcsi @

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    1 oyunu iki şirket yönetirse böyle olur.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.