Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

KESİN BİLGİ VERİN - Her An Yeni Bir şey Gelecek Diye Bir şey Almıyoruz.

Kesin Bilgi verin artık bize tarih verin
    Diyin ki 1 yıl sonra gelecek 5 ay sonra gelecek- shell set dizecektim mytrill bedava oldu dedim mytrill dizeyim mytrill kalktı
    Oyuna biz gazoz kapağı vermiyoruz para veriyoruz bize haber verin ya Dolardan daha hızlı değişiyor fiyatlar

İstemediğiniz güncelleme geldiği zaman oyunu kapatın bekleyin.
    EE alayım diyorum yarın bir gün windforcelar azagailer gelince ee yarı fiyata düşecek . 1 Yıl sonra gelecek deseniz en azından parasını çıkartır diyip devam ederim ama bilmiyorum haftayada getirebilirsiniz.

Abi çok mu zor yeni server gelince geri sayım yapıyorsunuz 1 ay önceden ama güncelleme gelince kimsenin bir şey dediği yok.

Şuan boş boş bekliyorum shell alsam 2 hafta sonra mytrill tekrar açılsa krowaz gelse 100 lira zarar.
    EE HELENİD VS. alsam bu sefer 200 lira zarar.

Çok bir şey değil sadece HABER VERİN !!

Senior Member
    Aynen ya biz bunu getiremiyoz Can farm yapcakmış diyin bizde başka oyun oynayalım. Can beye sorun ne zaman kadar farm yapcakmış farmı bitince geri geliriz.

Aynen levo cz de ne kadar süre farmer kesecek onu felan söyleyin de zarara girilmesin

Junior Member
    can beyle levo bey para kazanması lazım adamlar mıtrıl kasıp tl ye cevırmesı bizim için sizden çok daha önemli deyinde ona göre rota çizelim kendimize

Banned
    Dragon box gelmeyecek deyip 1 hafta sonra ismini değiştirip getirdiler yani sıvayıp başka bir şey diyebilirler açıklama yapsalar ne olacak geçti artık.

Senior Member
    Can bey dün söyledi istediklerimi yapmazsanız pvp giderim dedi. Güzel bi cevap bekliyoruz bugün.

Senior Member
    ya azıcık oyunda ne yaparsak iyi olur ne yaparsak kötü olur diye düşünebilseler keşke.Red pot kalkmayacak denildigi gün pustan kaldırıldı Onların bile güncellemelerden haberi yok sadece geldikten sonra kaldırma üzerine çalışıyorlar nasıl bir ilişki durumu varsa artık.

Junior Member
    adamlar para kazanıyor bu isten siz sanıyormusunuzki bal tutan parmagını yalamıcak bosvern gmlerin ne yaptıgını kendizide yormayın dönun eski oturmus sw lerinize tek basına farmlasınlar yesınler bitirsinler yeni swleri

Senior Member
    15 tane yayıncı pvp geçse peşindne oyunu bırakıp pvp geçecek bir sürü adam var. Ha ben gitmem orası ayrı ama gidecek bir sürü adam var user sayısı yarıdan daha aza düşer eminim de. Çünkü sürü kafasından çok adam var.
    Benim derdim haber falan vermiyorlar. İnsanlar 500 600 tl zarar ediyor oyun sözleşmesini kabul ettiği içinde hiçbir şey iddia edemiyor ben buna karşıyım tamamen korunmasız olarak oyun oynuyoruz.

Ben red pot çekmedim stok yapmayın diye vurguladılar. Şuan stok yapan adam red pot alan adam beni yatalak eder.

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Son 3 bakımda gelen şeyler bazılarımızı sevindirdi, bazılarımızı üzdü.
    1.si Lupus-Lobo-Lycaon gibi itemler ile açılan 70+ skill görevleri
    2.si Power Up Store' dan kaldırılan eşyalar
    3.sü kapatılan Daily Mythril görevleri

Bunlar şahsımın Mart ayının sonundan itibaren oyuna ara vereceğimin kesinleşmesini sağlayan faktörler oldu, devamında ise benim gibi düşünenleri arttıracaktır...