Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Hybrid View

Junior Member

Bilişim merkezi ve Soyulan charım. Gm arkadaşlar bakabilirmi. ?

Merhaba Ticket attım ama cevap gelmiyor..
    Charım 05.03.2019 tarihinde soyuldu ve 06.03.2019 tarihinde yine soyuldu.. ve aynı gün bilişim merkezine suç duyurusunda bulundum.
    Sizden ricam saatleri ve tarihleri belli o saat ve tarihte charıma giriş yapılan IP veya herhangi bir yardım dokunacak birşey bulmamız mümkünmüdür ? Mağduriyetimi geçtim bunun yapılması büyük bir suçtur.

Ve bilişim merkezinden bir sonuç çıkarabilirmiyiz ?

Junior Member
    blişim suçları nttgame ile iletişim kuracaktır muhtemelen ama bürokratik işler biraz yavaş kısa vadede birşey bekleme.

Junior Member
    Quote Originally Posted by bstealer92 View Post
    blişim suçları nttgame ile iletişim kuracaktır muhtemelen ama bürokratik işler biraz yavaş kısa vadede birşey bekleme.
    Teşekkürler kardeşim.. Gereken ne varsa yapacağım yani bu işi sonuna kadar bırakmayacağım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by sukkoo42 View Post
    Teşekkürler kardeşim.. Gereken ne varsa yapacağım yani bu işi sonuna kadar bırakmayacağım.
    eskisi gibi değil merak etme hacım ama hesapta otp olmadığını varsayıyorum bu yüzden nttgame direkt sana yardım etmez ama bilişim suçları bilgi alma amaçlı ulaşırsa anca o zaman. kolay gelsin en kısa sürede zararını çıkarman dileğiyle

Junior Member
    Quote Originally Posted by bstealer92 View Post
    eskisi gibi değil merak etme hacım ama hesapta otp olmadığını varsayıyorum bu yüzden nttgame direkt sana yardım etmez ama bilişim suçları bilgi alma amaçlı ulaşırsa anca o zaman. kolay gelsin en kısa sürede zararını çıkarman dileğiyle
    otp pc de kurulu kardeşim yaklaşık 9 aydır sürekli pc açık ve formatlıydı sadece knight yüklü pc de herhangi bi flas bellek bile sokmadım ve pc leptop kapalı duruyor şuan sonuçlanana kadar açmayacağım

Dostum ben ayni surecleri yasadim suc duyurusunda bulunursan eger savcilik veya emniyet kanali ile hukuki surec baslar ve tum islemler paylasilir.
    Tavsiyem kullandigin HDD yi sakla eger bilisim suclari isterse eksik malzemen kalmasin.
    Surec biraz gec olsada sonuclanir cekinme git ustune merak ettigin yada eksik belgen olursa PM den ulasabilirsin bana.

Junior Member
    Quote Originally Posted by BULBAA View Post
    Dostum ben ayni surecleri yasadim suc duyurusunda bulunursan eger savcilik veya emniyet kanali ile hukuki surec baslar ve tum islemler paylasilir.
    Tavsiyem kullandigin HDD yi sakla eger bilisim suclari isterse eksik malzemen kalmasin.
    Surec biraz gec olsada sonuclanir cekinme git ustune merak ettigin yada eksik belgen olursa PM den ulasabilirsin bana.
    pc yi kapattım kardeşim soyulduktan sonra sadece bilişim merkezinde açtım IP adresi almak için sapa sağlam duruyor

Junior Member
    Bu süreci yaşayıp kazanan varmı ?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bilişim suçlarına başvurduysanız, gerek görüldüğü vakit şirketle iletişim kurulur ve gerekli olan belgeler temin edinebilir. Sizin ek bir şey yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Bilginize.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Bilişim suçlarına başvurduysanız, gerek görüldüğü vakit şirketle iletişim kurulur ve gerekli olan belgeler temin edinebilir. Sizin ek bir şey yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Bilginize.
    attığım tickete cevap gelmedi henüz orada yardımcı olacak birşey söylerler mi ?