Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Khenarth reis sana sesleniyorum

Ben senden yayında saygı beklemiyorum Aslanlar gibi çıkıp '' insanların lafiyla mi hareket edicez biz, biz her zaman doğru olandan yanayız demek istiyorsun" hemde bağıra bağıra . Siz manesin 5.6. ayından beri gelen güncellemelerle yeni servera hazırlık yaptınız insanlar bunu nasıl göremiyor ya bir hata oldu günlük görevi geldi duzeldi. Bu insanlar neden sizi anlayamiyor. Ben tek başıma oynuyorum oynuyorum bir adet bilgisayarım var günlük kastigim 7-8 saatte 1gb +6ron alabiliyorum. Hayır neye bagiriyorsunuz arkadaşlar bu GMler bizim için çalışıyor zaten günde bir saat farmla 8 saat pk atmak mı istiyorsunuz üstünlük oyunu bu. Çalışan kazanır Elması kızarır. Sizin anca masteriniz kızarır biraz anlayışlı olun.

hüloğğğğğğğ

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

günlük 1 gb yi nerden kasıyosun sen tek başına ya

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Limon ister misin çocuk adam

Senior Member
    Quote Originally Posted by eraymemati4444 View Post
    Ben senden yayında saygı beklemiyorum Aslanlar gibi çıkıp '' insanların lafiyla mi hareket edicez biz, biz her zaman doğru olandan yanayız demek istiyorsun" hemde bağıra bağıra . Siz manesin 5.6. ayından beri gelen güncellemelerle yeni servera hazırlık yaptınız insanlar bunu nasıl göremiyor ya bir hata oldu günlük görevi geldi duzeldi. Bu insanlar neden sizi anlayamiyor. Ben tek başıma oynuyorum oynuyorum bir adet bilgisayarım var günlük kastigim 7-8 saatte 1gb +6ron alabiliyorum. Hayır neye bagiriyorsunuz arkadaşlar bu GMler bizim için çalışıyor zaten günde bir saat farmla 8 saat pk atmak mı istiyorsunuz üstünlük oyunu bu. Çalışan kazanır Elması kızarır. Sizin anca masteriniz kızarır biraz anlayışlı olun.
    Dostum bugün anket açılmadan verilecek her karar anti demokratiktir. Oylama yapılmıycaksa tartışmanın anlamı yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MacroNotKill View Post
    günlük 1 gb yi nerden kasıyosun sen tek başına ya
    Bulcan kekon worm kes düşen hp fabricleri 8e bas yine kasarsin 1 GB kardeş 7-8 saatte buna takılma fazla

Senior Member
    Quote Originally Posted by lastthetaylan View Post
    Dostum bugün anket açılmadan verilecek her karar anti demokratiktir. Oylama yapılmıycaksa tartışmanın anlamı yok.
    Oylama yapılacak bir durum yok. A eşyası üstün bir eşya ise altarnetif daha üstü olan B ve C eşyaları gelene kadar A eşyası nadir bir eşya kalmaliydi kaldı bu kadar basit ve net.

Member taciiiiii's Avatar
    Nickname
    AirBone
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Putanyum
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    günde 50 kasarsın solo tek başınada günde 1 gb tek başına arkadaş biraz fazla sallamış

Senior Member
    Quote Originally Posted by taciiiiii View Post
    günde 50 kasarsın solo tek başınada günde 1 gb tek başına arkadaş biraz fazla sallamış
    oyy oyy bilgisiz bilgiler