Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ETeRNaL
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IIYAMTARII View Post
    Arkadaş yamuk bowuyla eslantta farm yapıyormuş, boro farmi kalkınca cz dekiler eslantta farma gelmiş ve yamuk bowlu kardeşimiz farm atamaz olmuş.

Postun özeti...
    Ben yamuk bowu misal verdım kaldı ki o bow da düzeltildi eslantda htb dışında farmmi var? orayı da cz bowl mafyası gibi okçular tutmuş, şimdi birbirine çamur atan bu arkaşdaşların birbirinden çok farkı yok aslında. yamtar bey ben 2 adet 80 ve 1 adet 75 kastım vega da gerekirse bir 80 daha kasarm her job da farmimi veya pk mı solo veya klanla atabilirim sen rahat ol.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ETeRNaL
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Demirmert View Post
    lan 3 4 aya kadar booro farmı mı vardı ?? Bu yayıncılar ağlıyıp zırlıyor cz bomboş cz bomboş diye.Ozman maneste hiç pk dönmüyordu dimi.Tek dertleri ezik kovalamak.Pk anlayışı slot basmak mı yoksa bowlda milletin birbirlerine girmesi mi.Keşke şu oyunda TL geçmeseydi herkes emeğiyle oynasaydı.Eminim daha fazla tatmin ederdi.En basit örnek olarak kim +7 quest itemi basınca sevinmez ki?
    aynen katılıyorum cz farmdakileri kesmek daha kolay zevkli gelmiş, adam yok diyorlar ama bowl da ittifak yapmışlar karşı ırkla.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ETeRNaL
    Race
    Karus
    Yönetime de bir sitemim var. ben 1 günümü ayırıp 3 yan karakterimden yoğunluk sebebiyle ks li şekilde aynı gün içerisinde tam 6 kere bu günlük görevi yapdım, bu fragmentler elimde kaldı. kalsın önemli değil asıl o gün içerisinde o kadar tantana olurken insanlar ucuzdan elindeki mytril itemlerini satarken yada pazarda afg bırakmışken bu belirsizlik de çıkıp bi canlı yayın veya bu resmi forum üzerinden bilgilendirme yapabilirdiniz. olaylar gelişirken sonuçlanana kadar ölü taklidi yapar gibi bir haliniz vardı, yoksa insanlar bu kadar büyütmezdi bu konuyu.