Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ETeRNaL
    Race
    Karus

Eğri oturalım doğru konuşalım.

Merhaba arkadaşlar başlığı o şekilde bir deyimle açmamın sebebi o anda işimize gelmese dahi gelecek ve genel adına doğruyu daha iyi olanı konuşmak yapmak vb anlamlarında kullanılan bir ifade biçimi.
    Evet arkadaşlar uzun olmaması için kısa tutmaya çalışarak hemen konuya giriyorum. Ara not ben de trol setle gezen elinde çoğu zaman yamuk bow diye tabir edilen grv silahları kullanıyorum. Bakın arkadaşlar günlük grvin kapatılması orta ve uzun vadede hayırlı olmuştur. dikkat ederseniz bundan önce skill açma için on numara bir kıyak yapıldı evet yapıldı ama o skilleri açmak için ondan önce nice emek ve para döken insanlar da olmuştur değil mi. şimdi bu mytrll içinde dünya emek ve para basanlar olmuştur, yine bi yenilikle bu masrafları boşa çıkmış olacaktı, bu bi kere pek adil etik durmuycaktı. iyi o zaman oyunun bana göre en kral aktivitesi olan krowaz geldiğinde de herkes drop için dünya emek versin , veremeyen de para sayıp alsın ( ki bu para da sonuçta emektir) ee çok zaman geçmeden yeni bir güncelleme ile krowaz da skill açma ve mytrill grvi gibi basitleştirilsin, bunun sonu nereye varır aktivite sınırlı bir yerden sonra ayrıcalıklar kalkar emek ve paradan yana o zamanda rekabet olmadığı için tadı tuzu kalmazdı. en iyisi ortasını bulmak ve bir tarafa çok yüklenmemektir. bence skill açmada 1-0 öne geçmiştik) şimdi geri alınan mytrll grvi ile beraberlik sağlandı. şahsi düşüncem son olarak bu haliyle kalsın cz ve gnlk grvler kapalı olsun ama yetersiz özellikle kendi serverim vega da o yüzden eslanta eskisi gibi doom knght evil wzard aincolo ironclav slotlarına çöp droplarının eklenmesidir.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    kardeş günlüğün kaldırılmasını isteyen bir yorum yaptığını ilk cümlelerden anladığım için gerisini okumadım. kısaca tatava yapma diyorum sana

Quote Originally Posted by dynmx82 View Post
    Merhaba arkadaşlar başlığı o şekilde bir deyimle açmamın sebebi o anda işimize gelmese dahi gelecek ve genel adına doğruyu daha iyi olanı konuşmak yapmak vb anlamlarında kullanılan bir ifade biçimi.
    Evet arkadaşlar uzun olmaması için kısa tutmaya çalışarak hemen konuya giriyorum. Ara not ben de trol setle gezen elinde çoğu zaman yamuk bow diye tabir edilen grv silahları kullanıyorum. Bakın arkadaşlar günlük grvin kapatılması orta ve uzun vadede hayırlı olmuştur. dikkat ederseniz bundan önce skill açma için on numara bir kıyak yapıldı evet yapıldı ama o skilleri açmak için ondan önce nice emek ve para döken insanlar da olmuştur değil mi. şimdi bu mytrll içinde dünya emek ve para basanlar olmuştur, yine bi yenilikle bu masrafları boşa çıkmış olacaktı, bu bi kere pek adil etik durmuycaktı. iyi o zaman oyunun bana göre en kral aktivitesi olan krowaz geldiğinde de herkes drop için dünya emek versin , veremeyen de para sayıp alsın ( ki bu para da sonuçta emektir) ee çok zaman geçmeden yeni bir güncelleme ile krowaz da skill açma ve mytrill grvi gibi basitleştirilsin, bunun sonu nereye varır aktivite sınırlı bir yerden sonra ayrıcalıklar kalkar emek ve paradan yana o zamanda rekabet olmadığı için tadı tuzu kalmazdı. en iyisi ortasını bulmak ve bir tarafa çok yüklenmemektir. bence skill açmada 1-0 öne geçmiştik) şimdi geri alınan mytrll grvi ile beraberlik sağlandı. şahsi düşüncem son olarak bu haliyle kalsın cz ve gnlk grvler kapalı olsun ama yetersiz özellikle kendi serverim vega da o yüzden eslanta eskisi gibi doom knght evil wzard aincolo ironclav slotlarına çöp droplarının eklenmesidir.

birader zaten krowaz geldiği zaman item farkı olacak ve ciddi anlamda user kaybı yaşanacak.
    en azından krowaz gelene kadar , günlük görevi aktif olsaydı item farkı dayanıklılık bir tık daha iyi olurdu user kaybı olmazdı.

Junior Member
    Quote Originally Posted by dynmx82 View Post
    Ne beraberliği sağlandı ya bundan daha kötü bir post görmedim ekibin var ya da solosun yamuk bow ya da değil hiç farketmez doğru düzgün bir şey kesebiliyo musun htb htc hadi titan falan olsun bunlar dışında bi yere gidebiliyo musun?
    Gidip pk atabiliyo musun ? Tek yemekten zevk alan biri değilsen tabi.
    5 10 k para harcamadan oyundan keyif almak için Napalım önerin nedir şu an için gerçekten merak ettim.

Senior Member
    Konuya girisinden belli sen zaman gecsin gelsin diyorsun ya o zaman tek basina takilirsin cz de gerci senin pk ile pek isin yok yamuk bowunla sana ac karnini doyurmada basarilar

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    boş post..

Junior Member
    Yeni Güncelleme Notları
    Merhaba şovalyeler ;

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Arkadaş yamuk bowuyla eslantta farm yapıyormuş, boro farmi kalkınca cz dekiler eslantta farma gelmiş ve yamuk bowlu kardeşimiz farm atamaz olmuş.

Postun özeti...

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ETeRNaL
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BnbPars_ View Post
    kardeş günlüğün kaldırılmasını isteyen bir yorum yaptığını ilk cümlelerden anladığım için gerisini okumadım. kısaca tatava yapma diyorum sana
    yanlış anlaşılmışım normalde istemiyorum ama erken olduğunu düşünüyorum.
    Quote Originally Posted by Srdor View Post
    Ne beraberliği sağlandı ya bundan daha kötü bir post görmedim ekibin var ya da solosun yamuk bow ya da değil hiç farketmez doğru düzgün bir şey kesebiliyo musun htb htc hadi titan falan olsun bunlar dışında bi yere gidebiliyo musun?
    Gidip pk atabiliyo musun ? Tek yemekten zevk alan biri değilsen tabi.
    5 10 k para harcamadan oyundan keyif almak için Napalım önerin nedir şu an için gerçekten merak ettim.
    farm sıkıntısı var zaten postumun sonunda eslant çöp slotlarını söyledim zaten. cz kadar olmasada eslantda da kayda değer farm olsa pk da yem olmazdı istemeyen ya da gücü yetmeyenler. ben cz ağaçlar da sabahın 5 inde expe yattım human dalınca)
    Quote Originally Posted by panriver1112 View Post
    Konuya girisinden belli sen zaman gecsin gelsin diyorsun ya o zaman tek basina takilirsin cz de gerci senin pk ile pek isin yok yamuk bowunla sana ac karnini doyurmada basarilar
    evet zamanı değil biraz erken gibi, ben 2005 logos dan beri ara ara oynarım stmko cyphernden pvp sine kdar takıldım hiç bi zama aç karnımı doyurma gibi durumum olmadı çk şükür.
    Quote Originally Posted by BnbPars_ View Post
    boş post..
    buyur kardeşim dolusunu yaz da sana da kulak verelim.

lan 3 4 aya kadar booro farmı mı vardı ?? Bu yayıncılar ağlıyıp zırlıyor cz bomboş cz bomboş diye.Ozman maneste hiç pk dönmüyordu dimi.Tek dertleri ezik kovalamak.Pk anlayışı slot basmak mı yoksa bowlda milletin birbirlerine girmesi mi.Keşke şu oyunda TL geçmeseydi herkes emeğiyle oynasaydı.Eminim daha fazla tatmin ederdi.En basit örnek olarak kim +7 quest itemi basınca sevinmez ki?